Cred ca in poarta solutia trebuie sa se numeasca Martin Tudor!
Din pacate e accidentat grav si cel putin 6 luni nu va juca.Din acest motiv Stancioiu a fost achizitionat de echipa de pe Somes.
Cred ca in poarta solutia trebuie sa se numeasca Martin Tudor!
Din pacate e accidentat grav si cel putin 6 luni nu va juca.Din acest motiv Stancioiu a fost achizitionat de echipa de pe Somes.
![]()
![]()
Barcelona- Levski 5:0 bucurie mare. Levski e ecipa curioza. :lol:
Supcesc Steaua la Kiev.
Milane,am obsevat ca ai deschis un topic identic si pe dinamoprostia.net.De unde atâta dragoste pentru ei ?
Isi cam bat joc de tine.Te-au numit castravete.
Acest nesimtit pe nume milan_nikolov nu are ce sa caute pe acest forum.Este un nesimtit care intra pe toate forumurile ale echipelor din tara si se da ba rapidist ba dinam0vist ba nsuh ce suporter.Ce credeti despre el dragi moderatori?FORZA Steaua.SPRE 24.
eu nu cred
el promoveaza fotbalul bulgar pe toate forumurile din Romania de divizionare A
chiar am vazut ca pe dinamoprostia este injurat la greu si pe altele a zis ca tine cu Steaua, la UTA de exemplu
Amunt Boy nu te contrazic dar de ex pe forumul ciorilor se da drept suporterul lor.Si nu plus nush pe cati ii intereseaza situatia fotbalului bulgar.Pe mine nu ma inetreseaza de castravetii aia.FORZA Steaua.spre24.
Da, eu face acest tropic la mult forumi, dar dinamovisti stiat eu stelist si nu primite bine. Nu are problema. Daca voi doresc vorbeste cu mine, eu mereu online la SKYPE, meu nume este milan_nikolov.
CSKA joca poarte bine cu Besictas si face 2:0, dar la prelungirire turci marca 2 goluri
(
Cateva poza
http://sportni.bg/ph/pictures/2006.28.09cs...es/P9288470.jpg
http://sportni.bg/ph/pictures/2006.28.09cs...es/P9288479.jpg
http://sportni.bg/ph/pictures/2006.28.09cs...es/P9288482.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v694/Cor...jo/IMG_0774.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v694/Cor...jo/IMG_0773.jpg
cu cska - bjk 2-2
http://img.photobucket.com/albums/v694/Cor...jo/IMG_0774.jpg - asta e poza de la meciul cu Besiktas
?
http://sportni.bg/ph/pictures/2006.28.09cs...es/P9288479.jpg
frumoasa realizarea coregrafiei.felicitari
Da, toate aceste poze sunt de CSKA- Besiktas
Mittal a cumparat TSKA Sofia! Eriksson antrenor?
Omul de afaceri indian Pramod Mittal este noul proprietar al clubului bulgar TSKA Sofia, unde evolueaza si romanii Florentin Petre, Eugen Trica si Alexandru Piturca. Pramod, impreuna cu fratele sau, Vinod, conduce concernul metalurgic Global Steel Holdings. Acesta e implicat incepind din 2001 si la Otelul Galati, iar in Bulgaria detine 71 la suta din actiunile producatorului de oteluri Kremikovtzi. Ce doi sunt fratii mai mici ai lui Lakshmi Mittal, al cincilea in clasamentul celor mai bogati oameni de pe planeta intocmit de revista Forbes, cu o avere estimata la 23,5 miliarde de dolari. Noul patron vrea sa-l aduca antrenor la TSKA pe suedezul Sven Goran Eirksson, cu care s-ar afla deja in tratative. O alta varianta ar fi englezul Bobby Robson.
sursa: [site din caracatita Gazetei Sporturilor]
Acuma, depinde si daca vrea intr-adevar sa faca o treaba serioasa, Mittal asta. La Galati nu prea si-a dat toata silinta, parerea mea.
Mittal a cumparat TSKA Sofia! Eriksson antrenor?
Omul de afaceri indian Pramod Mittal este noul proprietar al clubului bulgar TSKA Sofia, unde evolueaza si romanii Florentin Petre, Eugen Trica si Alexandru Piturca. Pramod, impreuna cu fratele sau, Vinod, conduce concernul metalurgic Global Steel Holdings. Acesta e implicat incepind din 2001 si la Otelul Galati, iar in Bulgaria detine 71 la suta din actiunile producatorului de oteluri Kremikovtzi. Ce doi sunt fratii mai mici ai lui Lakshmi Mittal, al cincilea in clasamentul celor mai bogati oameni de pe planeta intocmit de revista Forbes, cu o avere estimata la 23,5 miliarde de dolari. Noul patron vrea sa-l aduca antrenor la TSKA pe suedezul Sven Goran Eirksson, cu care s-ar afla deja in tratative. O alta varianta ar fi englezul Bobby Robson.
sursa: [site din caracatita Gazetei Sporturilor]
Acuma, depinde si daca vrea intr-adevar sa faca o treaba serioasa, Mittal asta. La Galati nu prea si-a dat toata silinta, parerea mea.
dar sti prin ce imprejurari a luat Otelul? omu a venit sa cumpere Sidex Galati (sponsorul principal al echipei Otelu Galati) si romani ce s-au gandit lasa ca asta are bani hai sa-i impunem daca cumpara Sidex-ul sa finanteze si echipa locala! el n-a avut niciodata dorinta de a investi in fotbal! acum sa vedem daca e pe bune faza de la Sofia , adica daca chiar vrea sa investeasca in fotbal , eu sper sa da pt ca TSKA este un club important dar ii lipsesc prezentele europene
CSKA este un club cu traditie mare. Noi avem 2 selifinal la fost campions lige, si un de cupa cupilor.
CSKA nu este Otelul, si va avea cu putin treaba nou supcese evropene.
Eu se bucura mult pe factul levskarul Bojkov nu va fi patron, si alt om va avea CSKA.
Suporteri nostru ultimul an mergem putin numar la stadionul nostru pe factul boicotam acest prost levskar Bojkov.
Acest an se vada levski este poarte slaba ecipa la campions lige, da grupa grea, dar acest prezentare este tragedia de fotbal bulgar.
M**e Levski.
Forza CSKA
Forza Steaua.
Supcesc azi la mecul cu lion.
fostul stelist trica face ravagii in bulgaria...
Milan, incearca sa fii putin impartial si zi-mi si mie te rog cine detine prim planul ultra si hool in bulgaria ?
Milan, incearca sa fii putin impartial si zi-mi si mie te rog cine detine prim planul ultra si hool in bulgaria ?
Mai tare ULTRAS la noi sand CSKA, Levski, si ecipe din Plovdiv- Lokomotiv si Botev, care avut poarte frumos galerie. Sofia si Plovdiv se urasc mult si avem batae la tot mec.
Supcesc azi cu Sevilia. Forza Steaua!!!
Mamaliciki, go home ca tea facut albania. :lol:
Da, voi merita se califica. Pro TV fac reportaje de mine. Putea vad pe stirile sportiv zilele urmatoare. Forza Steaua.
uite Milan nikolov a iesit reportajul cu tine
http://www.sport.ro/stiri/7486/Show/Suport...ons-League.html
Vad ca esti din presa
si ca pe locul 2 e rapid ![]()
uite Milan nikolov a iesit reportajul cu tine
http://www.sport.ro/stiri/7486/Show/Suport...ons-League.html
Vad ca esti din presa
si ca pe locul 2 e rapid
Da, dupa Steaua Rapid este poarte simpatica ecipa. Joace fotbal frumos. Stiu voi rivali mare, dar pe factul eu strain este mai diferent.
@Milan
E un fapt amuzant. Ca sa intelegi mai bine, cred, e ca si cum ai spune ca tu, dupa TSK Sofia, tii cu Levski. ![]()
@Milan
E un fapt amuzant. Ca sa intelegi mai bine, cred, e ca si cum ai spune ca tu, dupa TSK Sofia, tii cu Levski.
Nuuuu, m**e Levski. Noi CSKAri uram acesta ecipa mai mult de rivalitatea Steaua- Dinamo. Eu strain si pe acest plan nu urasc mult rivali Steaua. Dara la Bulgaria levski este ecipa de tigane de un cvartal se numeste "Poduesne" si este cau vostru Gulesti. steagcruce2
Poi si la noi, Rrapidul e echipa tiganilor...deci e acelasi lucru...nu poti sa tii si cu Steaua si cu Rapid...intelegi?