FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«167891012»
milan_nikolov15.08.2006 19:47

Eu iubesc fotbalul romun, dar acest mec eu suporta Bulgaria si sand sigur putem batem voi la Constanta.

bodanelu15.08.2006 20:26

te intelegem Milan, doar esti bulgar!

Stryker16.08.2006 11:30

Cam slabuti bulgarii aseara si asta in fata unei echipe inferioare Romaniei, o impresie mai buna mi-au facut berbatov si portarul petkov in rest au fost cam stersi...

Oricum la constanta exista o singura varianta: victoria !

 

P.S: Era sa-l uit pe bulgarul lucio wagnerov de la levski... :lol:

Dawson16.08.2006 15:48

Berbatov este un atacant de superclasa! Atentie la el!!!

Un jucator care mi-a placut cum se misca in mod deosebit a fost Stilian Petrov, de pe partea stanga. Inca un posibil motiv de injurat piti pentru neconvocarea lui Ogararu!

Petkov e un portar bun, dar ca orice portar va avea de suferit in fata atacantilor nostri!

No offence, Milan! :wink:

ktalyn17.08.2006 14:15

Am jucat excelent la Constantza cu Cipru si nu cred ca vom avea probleme cu bulgarii, am auzit ca s-a scris urat despre Mutu in presa bulgara, O sa vedeti voi cine e Mutu in retur!!! O sa va arate daca e drogat sau nu !!! Apropo tre sa marcheze si Dica !! :wink: !

 

steagro steagro steagro dica10 dica10 steaua_ro

forever_STEAUA18.08.2006 09:16

Atentie... Cum Crapidu' nu-i ca Steaua, la fel, nici Cipru nu-i ca Bulgaria...

 

PS: Stai lejer, ca nici Mutu nu ii jucatorul perfect... Mai are mult pana departe... In primul rand trebuie sa isi schimbe atitudinea, putina decenta nimanui nu ii strica...

milan_nikolov18.08.2006 11:39

da, Berbatov acum la forma poarte buna. Toata ecipa joca bun fotbal. Putem castigam 3 puncte la Constanta. :D

Melku18.08.2006 11:40

Nici o sansa Milan, sper ca punctele alea sa le luati cu Olanda, macar un punct sa le furati :lol:

Motanu D18.08.2006 12:34

Si eu cred ca Bulgria are sanse mari sa ia puncte... la Minsk !

***alex***18.08.2006 14:40

Si la Ljubljana.. :)

milan_nikolov18.08.2006 15:31

Azi primul victoria laspete la Constanta, 2 septemvrie va fi doua. :lol:

AmuntBoy19.08.2006 09:03

Milan ai uitat de lokomotiv polvdiv?

cine i-a scos? din ce tara era echipa aia? :D

:lol:

milan_nikolov19.08.2006 15:56

Litex- CSKA 0:1

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=27930

Vihren (Sandansci)- Levski 0:0 (mecul iera la Sofia Vihren suspendat si doresc joca la stadionul CSKA)

milan_nikolov19.08.2006 17:48

Scandal mare azi cu serbi de Haiduc Cula. Noi dat suporteri serb bilete cu 3 EVRO, si avem arangare si revansul serbi dat la noi bilete acest bani, dar serbi doresc 60 evro de bilet de suporteri nostru. CSKA informa UEFA de acest caz, se asteapta la Beograd mergem 5 000 suporteri CSKA.

De mecul Steaua Rose- Milan, biletele mai scumpe este 50 evro, este normal CSKA se cota mai mult de Milan, dar aceste este poarte necorect. :149:

AmuntBoy19.08.2006 18:05

looooooool

 

60 euro pe bilet :))))))

 

ce tarani si sarbii astia :lol:

 

un wallpaper pt voi ;)

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bg/9...5/Frendship.jpg

milan_nikolov21.08.2006 12:36

Haide intra aic, este pe limba engleza va vorbim de mecul Romania- Bulgaria, cu suporteri nostru bulgar. Va dat si inregistrare:

http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=3355

http://forum.radiogong.net/profile.php?mod...ter&agreed=true

 

Потребител: *= usernume

Мейл адрес: *= email

Парола: *= pasword

Потвърдете паролата: * = repete pasword

Потвърдителен код: * = kodul

ktalyn21.08.2006 13:06

ce sa mai vb despre meciu asta fara istoric, va fi o victorie la pas a Romaniei(Mutu 2 goluri, Dica) nu e un meci atat de dificil pe cat pare ! :wink:

 

 

 

steaua_ro steagro steaua_ro steagro steagro steaua_ro steaua_ro

milan_nikolov21.08.2006 18:53

Nu, nu.

1:2 Mutu un gol si Berbatov 2 :lol: :lol: :lol:

armanovici21.08.2006 19:29

berbatov a jucat slab pt Totenham cu Bolton...sper sa nu isi revina!

alex4steaua21.08.2006 22:04

Hai nu-i dezamagii sa-si revina sa avem un meci pe cinste :D in care noi desigur sa batem :D

ktalyn22.08.2006 09:03

le vom da scor de neprezentare! 3-0 scurt! :wink:

 

thumb_57-4740-mutuchivu22.jpg

Dan_BKL22.08.2006 10:15

Romania are sanse foarte mari la calificarea pentru Euro 2008.Inca o necalificare ar fi un dezastru pentru noi.Pana acum calificarile pe care le-am ratat sunt de inteles nu putem cu Norvegia si Danemarca nu cu Olanda si Cehia..... atunci cu cine?cu Cypru?

daca nu putem bate nici Bulgaria....E clar!avem o echipa nationala de kkt.

alex4steaua22.08.2006 10:40

Lasa si bulgarii is buni insa cred ca de ne calificam , de pe 2 ne calificam da nu is sigur da am auzit ca nu se mai joaca baraje asa este ?

Stryker22.08.2006 12:32

Eu as vrea sa ne calificam si noi si bulgarii insa, din pacate, mai este si o olanda pe acolo...asa ne vom califica doar noi. :twisted:

 

P.S: As vrea sa jucam cu levski in grupele CL ca sa fim siguri de locul 3. :twisted:

_yang22.08.2006 14:21

Sper ca te-ai referit la locul 2 !

«167891012»