Iata cel mai popular forum la Bulgaria, unde eu face tropic de fotbal romun, acest moment se scrie pe limba bulgara, dar voi cand intra si intepe scrie pe engleza, bulgari va raspunde tot la engleza, va se bucura mult daca intra la acest tropic, va dat tropicul si furmuliarul register:
http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t...r=asc&start=240
http://forum.radiogong.net/profile.php?mod...ter&agreed=true
Registrare este usor, si voi putea scrie tot de ecipa vostru, si publica poze, bun venit!!!
Haide va facem fotbalul romun mai opular la Bulgaria!!!



