FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«123412»
AmuntBoy12.07.2006 12:02

auch naspa cu patornul vostru ca tine cu levsky sau ca a vandut campionatul rivalei, este cam rusions

 

Mai bine un taran ca Jiji al nostru, dar barem nu face deastea.

 

Ce sanse e sa jucam in turul 3 cu levsky , ei sunt cap de serie? sau nu

milan_nikolov12.07.2006 12:18

Da, levski va fi cap de serie, pe acest fact patronul nostru dat titlul levskari.

Va fi bine daca Gigi Becali cumpara CSKA, eu stiu este prieteni cu patronul nostru Bojkov.

Toate om care cumpara CSKA va fi slvare de ecipa.

AmuntBoy12.07.2006 12:28
Da, levski va fi cap de serie, pe acest fact patronul nostru dat titlul levskari.

Va fi bine daca Gigi Becali cumpara CSKA, eu stiu este prieteni cu patronul nostru Bojkov.

Toate om care cumpara CSKA va fi slvare de ecipa.

 

stai linistit ca nu o sa cumpere CSKA, ca nu vrea sa fie presedinte in Bulgaria :lol: , acesta fiind un motiv principal ca este la Steaua

 

btw am vazut ca sunt destui rasisti la voi mai ales pe forumul vostru, noi mai subtire "tiggani" de la rrrapid sunt doar porecliti asa si nu avem deloc treaba cu negrii sau evreii asta sa le spui ;) asa gandesc 99% din stelisti

 

PS: nu pot sa ma inscriu pe forumul vostru nu inteleg o iota din bulgara si in egnleza nu prea aveti la register :(

milan_nikolov12.07.2006 12:56
AmuntBoy12.07.2006 14:00

si astea ??

 

Потребител: *

Мейл адрес: *

Парола: *

 

Потвърдете паролата: *

milan_nikolov12.07.2006 17:39

Потребител = user nume

Майл адрес= email

Парола= Pasword, (Pasport)

milan_nikolov12.07.2006 17:45

1_Plamen_Markov_20.jpg

 

Antrenorul CSKA Plamen Marcov spune azi nu stie nimic de ecipa Dinamo Tirana cu care va jocam maine. Mecul este de la ora 17:30

Anul tecuta avea mare batae cu suporteri nostru si albanezi de la FC Tirana, unde la Tirana 2 000 nostru suporteri atacat albanezi.

milan_nikolov12.07.2006 17:54

La mec amical la Avstria Levski- OFK Beograd Serbia 3:0

milan_nikolov13.07.2006 14:34

Aic putea asculta mecule Bulgare, este mai bun radio de sport:

 

18:30 Dinamo Tirana- CSKA

20:30 Lokomotiv Sofia- FC Makedonia

21:00 Coper Slovenia- Litex

 

Dat COPY/PASTE acest linc la WINAMP de ADD ----- URL----

 

http://radio.ivuworks.com:8000/low.ogg

hooltras13.07.2006 15:30

milan_nikolov , cam cat costa abonamentele la meciurile voastre?

Alextds13.07.2006 16:30

Half Time Din. Tirana 0 - 0 CSKA Sofia

dar mai e timp sa castige CSKA

milan_nikolov13.07.2006 17:24

Petre dat pas de Trica si Trica marca

 

Scor final- Dinamo Tirana- CSKA 0:1

Bogdan4Steaua13.07.2006 17:58

Vad ca Fl. Petre se descurca de minune. Chiar ma bucur pentru el in ciuda faptului ca vine de la o echipa rivala.

Alextds13.07.2006 18:55

CSKA 1-0 si cam tarziu cu o echipa totusi destul de slaba, bine macar ca a batut mai ales ca a dat Trica gol.

Lokomotiv 1-0 in min 60 (exact decand ma uit eu la rezultate port noroc :lol: )

Litex 1-0 la pauza.

... si Rapid 5-0

milan_nikolov13.07.2006 19:57

Rezultate finale:

Dinamo Tirana- CSKA 0:1

Lokomotiv Sofia- FC Macedonia 2:0

Coper (Slovenia)- Litex 0:1

armanovici13.07.2006 20:11

Voi de cand aveti 3 in UEFA?

milan_nikolov14.07.2006 08:13

Noi avem un ecipa mai mult de voi. Jocam cu 3 ecipe de UEFA.

Iata video de Loko Sofia- Makedonia:

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=24838

 

460x631.jpg

weeezer_2014.07.2006 08:56

pai de ce voi aveti trei? pe baza caror criterii? no offense, dar nu stiu sa fi avut Bulgaria rezultate mai bune ca noi in ultimii 5 ani, in Europa...

milan_nikolov14.07.2006 10:30

Da, numai de acesta, de ultimi 5 an avem mai bine supcese, dar anul trecut va se elimina primul an de ultimi 5 si voi mai bine, va avete 2 ecipa la CL, dar noi nu va avem. :cry:

milan_nikolov14.07.2006 10:50

Poze de Lokomotiv Sofia- Makedonia 2:0

 

P7133048.jpg

 

P7133061.jpg

 

P7133338.jpg

 

P7133345.jpg

 

P7133375.jpg

milan_nikolov14.07.2006 11:14

Eugen Trica intra cau rezerva la CSKA in minutul 44, dar joca bine repriza 2 si marca unicul gol. La presa bulgara are bune cuvinte de romunul.

_yang14.07.2006 12:21
Florentin Petre a fost cel mai bun om de pe teren în partida câștigatã de ÞSKA Sofia la Tirana. Golul victoriei a fost marcat de Eugen Tricã.  

 

Vlad ECONOMU

Debutul fostului dinamovist Florentin Petre într-un meci oficial pentru bulgarii de la ÞSKA Sofia s-a produs în capitala Albaniei, Tirana.

Deținãtoarea Cupei din țara vecinã a jucat în primul tur preliminar al Cupei UEFA cu Dinamo Tirana, pe care a învins-o la limitã, scor 1-0. "Piticul" a început partida ca titular în linia medianã a echipei conduse de pe banca tehnicã de antrenorul Plamen Markov. Petre a purtat tricoul cu numãrul 18 și a evoluat foarte bine, arãtând cã s-a integrat perfect în sistemul 5-3-2 pe care Markov l-a folosit la Tirana. Celãlalt român din lotul bulgarilor, Eugen Tricã, nu a fost folosit din primul minut, însã accidentarea cãpitanului Gargorov l-a "ajutat" sã intre pe teren în ultimul minut de prelungire a primei pãrți a jocului.

Florentin Petre a fost cel mai bun jucãtor de pe teren, fiind lãudat de presa bulgarã. El a fãcut, așa cum era de așteptat, risipã de efort, pendulând pe partea dreaptã a lui ÞSKA, iar în minutul 13 a șutat în bara porții albaneze. Nici "Jose" nu s-a lãsat mai prejos. El a intrat în numeroase combinații de efect cu coechipierii, una dintre ele materializându-se cu patru minute înainte de fluierul final. Cea mai importantã fazã a jocului au reușit-o cei doi români ai lui ÞSKA: Florentin Petre a centrat excelent de pe partea dreaptã, iar Tricã - din trei metri, nemarcat - a trimis mingea în poarta albanezilor.

http://www.prosport.ro/index.php?c=33&a=121441

 

Cam greu obtinuta victoria asta la Tirana . Acum 2 sezoane Otelul le-a dat vreo 4-0 asa ca ar cam trebui sa va ingrijorati in privinta urmatoarelor tururi...

Stryker14.07.2006 12:50

Se zice ca ala a fost blat din cate mai tin eu minte...ieri a mai fost unul tot asa, ujpest cu vaduz 0-4, posibil ca si asta sa fi fost aranjat...

milan_nikolov14.07.2006 13:38

Poze de Petre la CSKA, este amicalul cu Rabotnicki Macedonia la baza de prigatire CSKA 2:0 pentru noi.

 

P7042016.jpg

 

P7042029.jpg

 

P7042072.jpg

 

P7042131.jpg

 

P7042165.jpg

 

P7042267.jpg

_yang14.07.2006 13:53

Nu mai pune fratioare poze cu Petre pe acest site ca rad cateii de noi...

«123412»