OK, eu stiu Petre este unicul jocator Dinamo care voi nu urasc.
OK, eu stiu Petre este unicul jocator Dinamo care voi nu urasc.
Stai linistit, Milan. Petre este un jucator foarte bun si un om de calitate. Iar faptul ca acum nu mai joaca pentru Dinamo este un lucru bun! :wink:
Iata ecipa CSKA:

OK, eu stiu Petre este unicul jocator Dinamo care voi nu urasc.
Corect,dar e unul din simbolurile cainilor ... Nu-i contestam valoarea si mai ales spiritul de luptator ci faptil ca www.dinamoprostia.net nu are poze cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color],Radoi sau Duckadam...
Sper sa intelegi...
Din cate stiam eu dinamoprostia e un site de fanatici sau de antistelisti mai degraba, site contestat de foarte multi caini...
Insa problema e reala...
Totusi, nu ne mai referim la Petre dinamovistul acum, ci la unul din jucatorii lui CSKA.
:evil: >>>Noi fata de caini avem ceva mai mult...suntem oameni in primul rand,si atata timp cat Petre joaca la alta echipa nu stiu de ce nu am vb despre el,cat era la j-avre intelegeam, dar acuma?>>> :twisted:
Din cate stiam eu dinamoprostia e un site de fanatici sau de antistelisti mai degraba, site contestat de foarte multi caini...Insa problema e reala...
Totusi, nu ne mai referim la Petre dinamovistul acum, ci la unul din jucatorii lui CSKA.
asa e, sa stii, in scurta mea activitate pe forumul ala, am vazut mai multi anti-stelisti decat dinamovisti propriu-zisi. chiar si ei se luau unii de altii pt treaba asta... de rasul lumii

Mai noua poza Eugen Trica la CSKA.
Asa mai merge ... :wink:

Indian multimilioner doresc cumpara CSKA, vedea stadionul si baze, si azi va dat oferta Vasil Bojkov. Daca acest om cumpara CSKA va se salvem de patronul nostru care este levskar si CSKA va si revine nume mare la Europa.
Amical la Avsrtia: Levski- Barno Cehia 3:2
Ce cauta poze cu pescaru' ala aici?
Milan, ce jucatori a cumparat CSKA vara asta, inafara de Petre ?? Si sunt buni, sau luati asa numai de gura suporterilor?
Forza Steaua!!!
Forza CSKA!!!

Iata familia Mital, omul nostru este primul si se numeste Primod Mital, este la locul 3 de bogatare la lume.
Mital au in Romania de 2 ani si ceva echipa Otelul Galati dar n-au dat un ban pana in vara trecuta cand au dat doar pentru ca e echipa sindicatului siderurgic pe care il detin si era la retrogradare asa ca incepuse sa faca lumea gura, adica au dat mai mult sa linisteasca suporterii (si nici atunci cine stie ce), tot echipa de pluton a ramas cumparand numai jucatori liberi si sub 200.000 euro sper sa nu aveti aceeasi soarta, macar patronul actual vrea profit, Mital vrea decat sa aiva numele pe tricoul unei echipe de prima Liga pentru publicitate si sunt interesati doar ca echipa sa nu retrogradeze altfel li-se rupe de ea.
Acest care se interesiaza de CSKA este bratul acest de Otelul. Suporteri Otelul va spune pe mine, nu are nimic similar aceste brate. Tot face biznes sau.
Acest cumpara nu este reala, de acest moment acest om se interesiaza numai.
@milan_nikolov
nu aveti si voi un atacant bun acolo la CSKA sa vina la Steaua? ![]()
Da avem, Velizar Dimitrov si Hristo Ianev, dar ultimul deja transferat la Franta.
Va fi mai bine Gigi Becali va cumpara CSKA.
In baza lui Mital retrogradati ... iti spun eu...
Nu mai speria baiatul degeaba yang, Otelul o duce destul de bine, si-a refacut gazonul, are un lot bunicel, un antrenor exceptional, nu o duc chiar asa de rau de cand a venit Mital, intr-adevar poate nu o duc asa cum ar trebui avand in vedere puterea financiara a lui Mital asta dar oricum...

Azi avem nou stire, partonul CSKA Vasil Bojkov spune nu va dat ecipa de cumpara. Vasil Bojkov doresc investa la CSKA si anul urmator.
Azi avem nou stire, partonul CSKA Vasil Bojkov spune nu va dat ecipa de cumpara. Vasil Bojkov doresc investa la CSKA si anul urmator.
arata a mafiot
ca geovani Becali ![]()
Becali si Bojkov prieteni mare. ![]()
Nu mai speria baiatul degeaba yang, Otelul o duce destul de bine, si-a refacut gazonul, are un lot bunicel, un antrenor exceptional, nu o duc chiar asa de rau de cand a venit Mital, intr-adevar poate nu o duc asa cum ar trebui avand in vedere puterea financiara a lui Mital asta dar oricum...
A avut vremuri cand o ducea mai bine si gazon nu prea mai are ...Cica a fost atacat de o ciuperca...
Eu zic ca returul trecut a fost doar o intamplare !
De azi intepe turneu PLAYSTATON 2006 care CSKA organiza tot an. Acest an va jocat ecipele: CSKA, Lokomotiv Sofia, Drava Slovenia, Esteglal Ahvaz Irak
![]()
Progrmul:
azi
18:00 Lokomotiv Sofia- Drava
20:15 CSKA- Estegal Irak
20 iulie:
de locul 3 de la ora 18
si finala de ora 20:15
Astaepta informatia de acest turnir.
Lokomotiv Sofia- Drava Slovenia 2:1
video: http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=25261
CSKA- Esteglal Iran 4:0, gol marca si Trica de penalti.
Video de Dinamo Tirana- CSKA 0:1 golul Trica, dupa pas Petre:
http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=24873
Video de Coper Slovenia- Litex 0:1: http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=24870
Levski va joca cu Sioni Cruzia, care azi elimina Bacu.
Litex cumpara olandezul Tuis Suliter de Hercules Olanda, este fost jocator Vites si Heveren.
