FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FOTBAL BULGAR

«13456712»
milan_nikolov20.07.2006 21:10

Iata si video de acest mec, putea vad golule Trica. :D

 

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?cu=25432

milan_nikolov20.07.2006 21:14

Este bine?

milan_nikolov20.07.2006 21:49

Eu scimba nume acest tropic, azi Vineri nu va aic, dar sumbata va raspunda la tot care scrie voi.

Haide Steaua, supercupa la noi. :D

Bogdan4Steaua21.07.2006 16:23

Un articol de la noi:

 

"Trica, dubla pentru TSKA

 

Fotbalistul român Eugen Trică a reuşit o "dublă" pentru echipa ŢSKA Sofia în partida cu Lokomotiv Sofia, din cadrul turneului "Playstation" ce a avut loc în capitala Bulgariei, la care au mai participat formaţiile Esteglal (Iran) şi Drava (Slovenia).

 

Trică a marcat ambele goluri ale lui ŢSKA Sofia, care s-a impus cu scorul de 2-1 în faţa lui Lokomotiv. Jucătorul român a marcat până acum în toate partidele disputate în această vară de echipa sa, la care evoluează şi ex-dinamovistul Florentin Petre.

 

Din păcate, pentru fostul căpitan al "căilor roşii" seara nu a fost la fel de frumoasă, unul dintre geamurile laterale ale automobilului său fiindu-i spart de persoane rămase neidentificate. În urmă cu câteva luni şi Trică a avut probleme cu maşina, care i-a fost furată şi apoi recuperată de Poliţia bulgară."

 

Sursa: Onlinesport.ro

AmuntBoy21.07.2006 18:08

Era bun Trica sa fie la noi acum sa intram in grupe :oops:

Milan ce salariu are acum la voi?

 

Sa mai postezi stiri aici , ca eu chiar daca nu postez le citesc

Good job !

milan_nikolov22.07.2006 06:40

Destrupe masina (car) Florentin Petre, apasi, dastrupe gamul masina Petre si Florentin fara documente. :(

armanovici22.07.2006 08:08

Nu inteleg nimic...ce s-a intamplat?

weeezer_2022.07.2006 08:49

I-au spart citroenul lui Petre in Sofia...

milan_nikolov22.07.2006 10:37

Nu citruenul, GIPUL Mitsubisi, dat te CSKA.

robbie6922.07.2006 13:08

zdravei milane! levski sre6ty kogo 6te igrae vav II grag na 6ampionskata Liga? jurnalistite v balgariq kakvo kazvat po vaprosa? spored tqx ima li levski 6ansove da se klasirat v grupite na 6amp. Liga? kakto znae6 tuk samo za klasiraneto na Steaua v grupite se govori. dano Steaua i levski se klasirat da pokajem na evropa 4e i nie mojem 6toto te mai sa zabravili za nas. imame nujd ot tova. mn. se radvam 4e predniq sezon na uefata imaxme v 1/4 finalite tri otbora ot na6iq krai na evropa: Steaua, rapid i levski. doide vremeto da napredvame. doide vremeto za 6ampionskata Liga!!! Hai Steaua!!! Hai Levski!!! Hai CSKA!!!

weeezer_2022.07.2006 13:12

zdravei si tie dar tradu-ne si noua :roll:

milan_nikolov22.07.2006 13:48

Sal, eu se bucura mult pe factul tu scrie limba bulgara dar acest Steaua suporters nu va intelege nimic.

Eu va scrie un email dupa 10 minute, si va scriem pe bulgara.

Levski va joca cu Sioni Gruzia acum si nu se stie etapa 3 cu ce va joca.

Sioni nu este slaba ecipa, va vedem, la tragera de turul urmator levski va fi facorit cau Steaua si va joca cu mai slaba ecipa.

 

@robbie69, tu intelege superba bulgara si eu va dat uno radio de sport nostru, care tu putea asculta pe Internet, se numeste radio Gong si transmite tot mecule si amical si la strainantate si tot.

Luni vineri este mai interesnt de ora 16- 18, de 16 este emisia unde prin telefone vorbim suporteri fotbal bulgar, este poarte comic si interesant, de 17 este 1 or emisia sportiva poarte bine. Acesta emisia are si amiaza 12:30- 13:00

Cund are mec se transmite tot repeta. Iata adresa, este bune va dat la WINAMP cau ADD URL, dat copy/paste de acest URL and ADD URL

iata lincul: http://radio.ivuworks.com:8000/low.ogg

milan_nikolov22.07.2006 14:54

Iatra un bun imn CSKA, asculta:

 

http://www.bolt.com/mnikolov/audio/1682347

robbie6922.07.2006 17:01

Am ascultat imnu` CSKA-e super marfa!! Va recomand sa-l ascultati si voi. Imi pare rau ca nu veti putea sa intelegeti versurile sunt f. frumoase. Asa ar trebui sa sune un imn adevarat.

milan_nikolov22.07.2006 20:29

Bravo baeti, supercupa la noi. :D Forza Steaua.

robbie6922.07.2006 21:12

Romania Steaua!! Europa Steaua!! Oriunde Steaua!! Campionii din Ghencea!!

milan_nikolov23.07.2006 11:19
Bulgaria Steua, Europa Steaua, Oriunde Steaua, campioni din Ghencea.
milan_nikolov23.07.2006 12:43

Dinamototaiabr0.gif Levski

gabiloves23.07.2006 18:05

niko..ai meciuri pe dvd cu tska sau Steaua..eu duminica fac supercupa bulgariei pe dvd!!! vrea cineva?

milan_nikolov23.07.2006 20:47

Meu PC nu are DVD, si nu are posibilitatea vedea.

Va invita aic alte bulgari la forumul vostru.

milan_nikolov25.07.2006 17:29

De azi ora 5 nopte eu are fiu. Este poarte frumos baet, 3,200 grame.

Bucurie mare pe mine. :D

armanovici25.07.2006 17:39

FELICITARI,

 

SA ITI FIE SANATOS!

 

Sa il faci stelist :P:P :wink:

AmuntBoy25.07.2006 17:39

Sa-ti traiasca !!!

Trebuie sa dai de baut 8)

milan_nikolov25.07.2006 17:41

Este bune, fiu va fi stelist mare, rapide azi de HIT Gorita- Steaua, doreste vad drumul Steua de final campions lige. :D

bodanelu25.07.2006 19:09

sa`ti traiasca! felicitari!

«13456712»