echipamentu arata foarte bine pe viu, ce tot va plangeti atata..

echipamentu arata foarte bine pe viu, ce tot va plangeti atata..

...e frumos noul echipament....nu am comentari :lol: :lol: :lol:
Nu arata foarte rau, e-adevarat. Dar nici de nivelul pretentiilor unei echipe ca Steaua! In planul receptarii de catre public - nu sunt numai stelisti pe lumea asta! - astia fac numai gafe de imagine. E ca si cum, in plan sportiv, am termina pe locul 5 dupa ce sezonul anterior am fi terminat pe 8!
Steaua a fost si trebuie sa fie in continuare No. 1 la toate capitolele. Cum am mai spus - sa tinda catre perfectiune!
Mie imi place ![]()
merge! sa nu mai fim asa de carcotasi!
Sincer, live a aratat mai bine decat m-am asteptat vazand pozele.
Arata super bine echipamentul
E superb P
am incercat niste tipuri de caractere pentru numele jucatorilor de pe spate si bineinteles numere... Ce am vazut in Supercupa ma oripilat de-a dreptul...
Trebuie scris cu un font mai robust, mai gros, mai drept, plin de personalitate... Steaua trebuie sa fie unica in asa ceva dar in sensul BUN, nu rau...
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBxsiNjlmT
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBqeB03tHC
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBoOCL852H
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEB46w3MKTa
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBZMbxYkdq
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBrNkRKRUo
@Sorin nu merg link-urile
incearca sa urci pozele pe imageshack.us
Raman la ideea ca tricourile ar fi dat mai bine cu sort si jambiere pe albastru.
@Sorin
acelasi lucru pe care l-a constatat si bodanelu, nu merg linkurile
@Sorin nu merg link-urileincearca sa urci pozele pe imageshack.us
Le-am urcat, am vorbit si cu Motanu... Sunt 5 la numar... Ar fi pacat sa nu le vada cei ce intra pe forum pentru ca eu cred ca ce am vazut in meciul de Supercupa e o mare rusine...Ar fi pacat sa ramana acele caractere... poate se face ceva, eu am trimis si ceva in atentia conducerii... mai incerc, ii presez cu mailuri...
Sper sa nu fie munca in zadar...
Le-am urcat, am vorbit si cu Motanu... Sunt 5 la numar... Ar fi pacat sa nu le vada cei ce intra pe forum pentru ca eu cred ca ce am vazut in meciul de Supercupa e o mare rusine..
si daca le`ai urcat nu ne dai si noua link-urile?
dar sa mearga, sa putem sa ne dam si noi cu parerea...
iata-le:
Deasupra este scris numele fontului cu care este scris pe spatele tricoului.
1.

2.

3.

4.

5.

Variantele 1 si 3 mi se par cele mai inspirate.
Ar trebui sa fim multumiti...pana acu 2-3 ani nici macar numele jucatorilor nu il aveam pe spate! :lol:
Le-am trimis si in atentia conducerii clubului pe mail... Poate poate le trezesc o idee de a modifica fontul... Cred ca asta e la libera alegere. Nu impune NIKE nimic in acest sens... Cred ca stiu firma din Bucuresti care le imprima...
@ SebaS
De ce sa ne multumim cu putin cand putem sa avem mult mai mult????
personal, fonturile templatecapsssk si revue sunt cele mai bune..
Sorin daca te rog potzi sa-mi trimitzi si mie modelele de tricou si ceva programe cu care potzi sa le editezi !! iti las id-ul meu andrey_gogo !
Varianta 3 mi se pare cea mai buna
Eu as prefera o combinatie: varianta 2 de font de la Sorin cu modelul de tricou al lui Melku.
Eu consider ca modelul de tricou nu poate fi schimbat si ma impac cu ce avem acum, oricum e mult peste ce am avut anul trecut...
@ Melku,
imi place si varianta 1 de la tine.
Clar nu poate fi schimbat modelul de tricou, dar cred ca versiunea cu o dunga si pe spate era o versiune mai fericita. (sunt adeptul simetriei) ![]()
Nu pot sa te contrazic, era intradevar mai potrivita... Si in nici un caz complet albastru spatele :wink: