FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«1345678»
Rossoblu23.07.2006 12:45

echipamentu arata foarte bine pe viu, ce tot va plangeti atata..

 

jz8i7004-15175037860c2685583e7_660_411_.

ady4steaua23.07.2006 13:02

...e frumos noul echipament....nu am comentari :lol: :lol: :lol:

Dawson23.07.2006 13:22

Nu arata foarte rau, e-adevarat. Dar nici de nivelul pretentiilor unei echipe ca Steaua! In planul receptarii de catre public - nu sunt numai stelisti pe lumea asta! - astia fac numai gafe de imagine. E ca si cum, in plan sportiv, am termina pe locul 5 dupa ce sezonul anterior am fi terminat pe 8!

Steaua a fost si trebuie sa fie in continuare No. 1 la toate capitolele. Cum am mai spus - sa tinda catre perfectiune!

Agy_2323.07.2006 13:47

Mie imi place :P

SebaS23.07.2006 21:51

merge! sa nu mai fim asa de carcotasi!

SSK23.07.2006 22:08

Sincer, live a aratat mai bine decat m-am asteptat vazand pozele.

Vladinho23.07.2006 22:49

Arata super bine echipamentul

E superb P

sorin_77723.07.2006 23:12

am incercat niste tipuri de caractere pentru numele jucatorilor de pe spate si bineinteles numere... Ce am vazut in Supercupa ma oripilat de-a dreptul...

 

 

Trebuie scris cu un font mai robust, mai gros, mai drept, plin de personalitate... Steaua trebuie sa fie unica in asa ceva dar in sensul BUN, nu rau...

 

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBxsiNjlmT

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBqeB03tHC

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBoOCL852H

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEB46w3MKTa

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBZMbxYkdq

http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hoTAxEBrNkRKRUo

bodanelu23.07.2006 23:59

@Sorin nu merg link-urile

incearca sa urci pozele pe imageshack.us

Piece of Mind24.07.2006 04:14

Raman la ideea ca tricourile ar fi dat mai bine cu sort si jambiere pe albastru.

***alex***24.07.2006 07:16

@Sorin

 

acelasi lucru pe care l-a constatat si bodanelu, nu merg linkurile

sorin_77724.07.2006 07:20
@Sorin nu merg link-urile

incearca sa urci pozele pe imageshack.us

 

Le-am urcat, am vorbit si cu Motanu... Sunt 5 la numar... Ar fi pacat sa nu le vada cei ce intra pe forum pentru ca eu cred ca ce am vazut in meciul de Supercupa e o mare rusine...Ar fi pacat sa ramana acele caractere... poate se face ceva, eu am trimis si ceva in atentia conducerii... mai incerc, ii presez cu mailuri...

Sper sa nu fie munca in zadar...

bodanelu24.07.2006 09:36
Le-am urcat, am vorbit si cu Motanu... Sunt 5 la numar... Ar fi pacat sa nu le vada cei ce intra pe forum pentru ca eu cred ca ce am vazut in meciul de Supercupa e o mare rusine..

 

si daca le`ai urcat nu ne dai si noua link-urile?

dar sa mearga, sa putem sa ne dam si noi cu parerea...

sorin_77724.07.2006 10:18

iata-le:

Deasupra este scris numele fontului cu care este scris pe spatele tricoului.

 

1.

templatecapsssktricousteaua2006er7.jpg

 

 

2.

superstartricousteaua2006vj0.jpg

 

3.

revuetricousteaua2006vx0.jpg

 

 

4.

nimbussandeeblackcontricousteaua2006uk5.

 

 

5.

genuinefonttricousteaua2006la1.jpg

Bogdan4Steaua24.07.2006 10:21

Variantele 1 si 3 mi se par cele mai inspirate.

SebaS24.07.2006 10:23

Ar trebui sa fim multumiti...pana acu 2-3 ani nici macar numele jucatorilor nu il aveam pe spate! :lol:

sorin_77724.07.2006 10:24

Le-am trimis si in atentia conducerii clubului pe mail... Poate poate le trezesc o idee de a modifica fontul... Cred ca asta e la libera alegere. Nu impune NIKE nimic in acest sens... Cred ca stiu firma din Bucuresti care le imprima...

 

@ SebaS

 

De ce sa ne multumim cu putin cand putem sa avem mult mai mult????

bodanelu24.07.2006 10:24

personal, fonturile templatecapsssk si revue sunt cele mai bune..

Prodigy_andrey24.07.2006 10:29

Sorin daca te rog potzi sa-mi trimitzi si mie modelele de tricou si ceva programe cu care potzi sa le editezi !! iti las id-ul meu andrey_gogo !

***alex***24.07.2006 11:11

Varianta 3 mi se pare cea mai buna

Melku24.07.2006 12:23

Am facut si eu niste variante, cu spatele schimbat, consider ca are mai multa coerenta asa tricoul de joc decat varianta cu care se joaca.

 

kit1jl5.th.jpg

 

kits2lt9.th.jpg

 

kits3to1.th.jpg

Dawson24.07.2006 12:34

Eu as prefera o combinatie: varianta 2 de font de la Sorin cu modelul de tricou al lui Melku.

sorin_77724.07.2006 12:39

Eu consider ca modelul de tricou nu poate fi schimbat si ma impac cu ce avem acum, oricum e mult peste ce am avut anul trecut...

 

@ Melku,

imi place si varianta 1 de la tine.

Melku24.07.2006 12:44

Clar nu poate fi schimbat modelul de tricou, dar cred ca versiunea cu o dunga si pe spate era o versiune mai fericita. (sunt adeptul simetriei) :D

sorin_77724.07.2006 12:46

Nu pot sa te contrazic, era intradevar mai potrivita... Si in nici un caz complet albastru spatele :wink:

«1345678»