FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«145678»
Melku24.07.2006 12:52

Clar :) Am mai vazut la WC2006 o chestie interesanta pe care mi-ash dori sa o vad si la noi, la echipa Mexicului cum o dunga ce pornea de pe ghete, se continua pe jambiere, misto efectul.

serban_m724.07.2006 13:01

Poze cu Sabam si noul echipament al Stelei!!!http://steauafc-serban.blogspot.com/[/url]

Dawson24.07.2006 14:27

Bai, chiar nu poate sa-i explice cineva lui serban ca sunt obositoare toate trimiterile astea catre blogul lui???

Am intrat de curiozitate ieri acolo crezand ca are ceva nou, dar totul, absolut totul, este vazut si rasvazut si exista aici pe site. Si blogul mai e si prost!

Prodigy_andrey24.07.2006 14:48

no mah lume astia care ati editat tricourile spunetz-mi si mie pls cu ce si de unde le-ati luat pls ;) va las id andrey_gogo

sorin_77724.07.2006 14:55

@ Prodigy_andrey

 

tu nu iti verifici PM-ul?, ti-am trimis un mesaj acolo...

Tricoul este facut dupa ce l-am modificat pe cel al Barcelonei credeam ca se vede de la o posta acest lucru.... De editat se poate edita in Photoshop...

Dawson24.07.2006 15:11

Sorin, nu fi asa dur cu el, e clar ca e novice in domeniu.

sorin_77724.07.2006 15:12

Cu 142 de mesaje postate nu e chiar atat de novice :wink:

poate e novice in Photoshop... :P

Dawson24.07.2006 15:13

Pai la domeniul editarii de imagini m-am referit, doar nu la "domeniul" utilizarii de forumuri! :lol: :lol: :lol:

Prodigy_andrey24.07.2006 19:47

sorry omule nu m-am uitat la mesajele de pe forum !!Am primit mailu cu tricoul si photoshopul il am ;) ms

sorin_77727.07.2006 06:33

Se pare ca nu au avut timp sa schimbe fontul de pe spate...asa ca am trimis inca un mail cu aceasta propunere... Am sa ii bombardez cu mailuri dupa fiecare meci pana apare modificarea... Sper sa apara ceva...

bodanelu27.07.2006 08:24

@Sorin, macar iti si raspund? sa nu fie o munca in zadar, ca e simplu sa`ti dea ignore si sa nu mai primeasca mailuri de la tine

sorin_77727.07.2006 08:35

Bineinteles ca nu raspunde nimeni dar nu sunt singurul care trimite... am mobilizat toti prietenii sa isi spuna parerile despre spatele echipamentului... Poate, poate se vor sensibiliza :lol: :lol: :lol: si vor schimba fontul ala idiot...

 

va rog sa o faceti si voi la adresa de mail

c***@***

dbd27.07.2006 08:48

intradevar frumoas echipament :)

scuze pentru cei care se pot enerva ca am raspuns si eu tocmai acum la acest topic :)

Cooper27.07.2006 09:44

Am vazut meciul cu Gorica, de aseara si mi-a placut cum arata echipamentul Stelei. Sper sa le aduca noroc si in continuare.

LoveNesta27.07.2006 17:31

Nu stiu cum sa va zic da mie tot nu imi plac echipamentele astea.Oi fi eu fata si sunt mai pretentioasa da trebuiau sa le faca mai misto macar sorturile alea sa le faca albastre.

SebaS28.07.2006 14:09

A aflat cineva ce culoare are echipamentul de rezerva??? Tare am eu impresia ca o sa fie galben.. :)

sorin_77728.07.2006 14:23
Nu stiu cum sa va zic da mie tot nu imi plac echipamentele astea.Oi fi eu fata si sunt mai pretentioasa da trebuiau sa le faca mai misto macar sorturile alea sa le faca albastre.

 

Observatie: am auzit ca exista si sortul albastru... nu te impacienta dar probabil va fi folosit in situatii extreme cand si adversarii nostri din deplasare au sort rosu dar tricoul este total diferit de al nostru, nefiind nevoie sa folosim echipamentul de deplasare...

c.ronaldo1729.07.2006 06:57

mishto marpha.....dar nu noi am copiat barca....Barcelona nea copiat pe noi :D ....are cineva poze cu cel d rezerva....poate il vedem diseara la meciu cu Poli :lol:

ManiaCU29.07.2006 09:15

Stie careva cand o sa apara replici ale noilor tricouri ... poate chiar nike :roll:

bibo31.07.2006 05:19

cine vrea sa cumpere nopul echipament 06-07 (cred ca e cel de deplasare)

http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

 

e aparaut recent pe site....sper sa mai aduca si atle kestii :)) 4za Steaua !!!!

Dawson31.07.2006 08:37

datorita linkului de mai sus am vazut si eu echipamentul Barcelonei. E muuuuuuuuuuuuuuult mai tare ca al nostru! Bravo, Meme! :evil:

stelist_4_ever9031.07.2006 09:20

stie careva cand se vor pune in vanzare tricourile astea noi cu Steaua sau daca s-au pus si cat o sa coste??

bibo31.07.2006 10:12

stelist_4_ever90

intra aici : http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

c.ronaldo1731.07.2006 10:26

abia astept sa vad cum e ala de rezerva...poate aflam la meciu cu standard,,,,,aia park tot in rosu joaca nu?

ultras steaua01.08.2006 16:16
:lol: :lol: :lol: sunt interesante , dar modelul vechi era mai bun :idea:
«145678»