Tricoul de deplasare al Barcei este portocaliu fosforescent in acest an...cel de rezerva am impresia ca este albastru complet!
Astazi am vazut cum arata echipamentul nostru de deplasare...fainutz..dar cam putin rosu.
In echipamentul al treilea este f putin probabil sa jucam. Ar trebui sa jucam cu o echipa gen Basel care are echipamentul bicolor ros-albastru! Nu este exclus sa avem si un echipament roshu complet.
