FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«1678»
SebaS09.08.2006 21:53

Tricoul de deplasare al Barcei este portocaliu fosforescent in acest an...cel de rezerva am impresia ca este albastru complet!

 

Astazi am vazut cum arata echipamentul nostru de deplasare...fainutz..dar cam putin rosu.

In echipamentul al treilea este f putin probabil sa jucam. Ar trebui sa jucam cu o echipa gen Basel care are echipamentul bicolor ros-albastru! Nu este exclus sa avem si un echipament roshu complet.

***alex***18.09.2006 13:23

Echipamentul de aseara a fost cel de rezerva sau cum vine treaba? Parca la Liege am jucat cu altul..

Rossoblu18.09.2006 13:56

stie cineva daca la echipamentu de baza, ala cu dungi..o sa fie Panasonic in locul numelor ? :( era mai frumos in fata Panasonic in locu lui Rafo

cmt-steaua18.09.2006 15:37

Echipamentul de baza arata bine in fata.. dar in spate lasa de dorit ... era bine daca era albastru cu dunga rosie si numele si nr rosi mai fosforescent asa k sa se vada.. si poate ar trebui sa avem si noi un sponsor mai cu bani... k rafo :roll:

cANAL18.09.2006 16:52

Va dati seama in UCL cand o sa vada aia Panasonic pe spate si RAFO in fata or sa se intrebe cine sunt RAFO astia de au mai multi bani ca Panasonic? :D:D:D

c.ronaldo1719.09.2006 03:58

Ce naspa sunt cu numele sub numar... de ce nu a pus Panasonic jos si numele sus ca o echipe adevarata... numai pe cei de la Bayarn mai stiu ca avea ceva asemanator! :( :cry:

Danntes19.09.2006 06:53

Oribil am inceput sa ne umplem de reclame.

 

...mai bine pune panasonic in fata in locu lu rafo si ATAT.

 

ABSOLUT ORIBIL ACUM CU NUMELE SUB NUMAR! :evil:

 

Bravo Meme! :evil:

Virgil19.09.2006 07:47

De ce e oribil? E o chestiune de obisnuinta. Din cate imi amintesc si in Bundesliga numele jucatorilor sunt asezate sub numere. Parca si in Portugalia. Asta sa fie baiul si sa iesim noi campioni.

 

In privinta sponsorilor, pozitionarea lor pe partea din fata sau din spate a tricourilor se face în functie de sumele platite de acestia si de clauzele contractului de sponsorizare încheiat.

Asa cum sunt dispuse acum, mie mi se pare ca sunt ok.

^Cody15.12.2006 17:35

Si eu cred ca e binevenita orice reclama, daca e aducatoare de bani... chiar daca Gigi e cel mai bogat investitor din fotbalul romanesc, ca doar banii lui nu sunt numai pentru fotbal. Misto si echipamentul asta nou...

n3olitik28.02.2007 19:42

Sincer mi-ar placut ca dungile astea verticale sa fi mai inguste, asa cum e tricoul din avatarul meu!

cmt-steaua29.03.2007 15:27

Sa gasim un sponsor important cu multi bani! Sony, Vodafone, Samsung, sau o marca de masina... ca Becali baga la bani in echipa...(in echipe de fotbal se baga zeci de milioane, nu doua-trei). Bine ca nu avem reclame si pe short ca si Rapid.

 

Arata mai bine echipamentul de rezerva(parerea mea)!

AKM-4711.06.2007 16:11

De ce s-a renuntat la colaborarea cu Adidas? Din 1976 pana in 2002 au fost sponsorii nostri si a fost o perioada glorioasa... ce pacat! fular-campionii

Daniel-Ionut12.09.2011 17:35
blonduradu28.09.2011 15:39

Foarte frumoase aceste echipamente!

 

«1678»