stelist_4_ever90intra aici :http://www.uksoccershop.com/products/3755.html
dar nu e cu dungi
!
stelist_4_ever90intra aici :http://www.uksoccershop.com/products/3755.html
dar nu e cu dungi
!
Echipamentul de rezerva o sa fie cel mai probabil albastru, dar ala nu arata ca un tricou de joc deloc.
cine vrea sa cumpere nopul echipament 06-07 (cred ca e cel de deplasare)http://www.uksoccershop.com/products/3755.html
e aparaut recent pe site....sper sa mai aduca si atle kestii
4za Steaua !!!!
lool... authentic shirt of portuguese football team... ce pana mea! si ce-i cu comic sans'ul de pe spatele tricourilor??? n-am mai vazut fontul asta de cand faceam prezentari in clasa a 3a...
care a zis ca stema e cusuta, si cat de sigur esti de asta?
sincer mie nu mi se pare chiar cine stie ce echipamentul ... adk e mai deosebit ca pana aku, dar se termina ca din topor tricoul jos. Si daca il mai bagi in sort, pai se vede ca dreaq, aia am observat la unii jucatori
Eu am fost azi pe la magazinul Stelei si ziceau ca dupa 20 or sa apara. Poate apar mai repede la Nike. Stie cineva ceva?
eu sunt la mare de vreo saptamana.am fost la nike in cta si am intrebat de tricouri originale cu Steaua si mi-au spus ca or s-a apara in cateva saptamani.acum draq stie cate saptamani.
Eu am intrebat cand am fost la meciul cu Gorica si spuneau ca nu se stie cand. Nu e o data fixa... Se spera ca pana la returul cu Standard sa le introduca pe piata.
dar mingiile noi de joc stiti cand se pun in vanzare?
marketing de 2 lei (vechi).. pai cum a inceput campionatu si tricourile nu sunt puse in vanzare. Nici macar nu am aflat cum este echipamentul de rezerva, echipamentul de portar e cel vechi...
Cine a jucat World Cup 2006...a putu observa...ce [..........]ECHIPAMENT DE REZERVA avem!!!!! zice ca e Dinamo!! alb-roshu! abia astept la meciurile nationalei sa cant...bianco rossi aleeeeeeee bianco rosii aleeee! JOS CU Sandu DE LA FRF! nu face nimic! nici stadion! nici nu mergem la turnee finale, nici nimic!
Desi la meciurile nationalei am principiile mele sa nu pomenesc nimci despre echipe de club...nu ma voi putea abtine cand voi vedea alb-rosu in fata okilor sa nu zic!
Singura exceptie a fost si va ramane (sper) FINALA CCE 86!
06-07 Steaua Bucharest home
£44.99
Official 06-07 Steaua Bucharest home football shirt, manufactured by Nike. Authentic football shirt of Portuguese football team, available in sizes S, M, L, XL, XXL.
Asta scrie pe acest site, nu stiu daca e adevarat sau nu pentru ca scrie ceva de echipa Portugaliei, asa ca nu stiu daca acesta este al doilea tricou.
Acel site nu stie pe ce lume traieste, Eu cand am vazut ca scrie acolo "Official 06-07 Steaua Bucharest home football shirt, manufactured by Nike. Authentic football shirt of Portuguese football team, available in sizes S, M, L, XL, XXL." m-am dezis de ei...
http://www.uksoccershop.com/products/3755.html
nare cum sa fie asta ca ei zic home shirt-adik echipamentu de acasa... iar cel de acasa e cel cu dungi... deci e o greseala... nu cred ca e asa.... si totusi daca am juca cu barca pe camp nou cu ce echipament vom juca...????
Joaca la bustul gol... numai sa ajungem pana acolo ![]()
Tampit rau site-ul. Au astia habar de Steaua sau de Romania...cum stim noi de tricou` original al Insulelor Seychelles. Nu recomand sa cumparati de pe acest site, cine stie ce "facaturi confectionate de bunica" primiti . :evil: :!:
Echipamentul de rezerva este format din tricou verde fosforescent se pare, sort negru, jambiere verzi fosforescente... Raspandesc un zvon pe care il aud de 2 zile...
MiniBarca scrie pe noi.. cel putin la echipament ![]()
Echipamentul de rezerva este format din tricou verde fosforescent se pare, sort negru, jambiere verzi fosforescente... Raspandesc un zvon pe care il aud de 2 zile...
Verde fosforescent? 8O
Glumesti, Sorin!, Nu???
Nu glumesc, cunosc oameni care lucreaza la o firma ce se ocupa de imprimarea tricourilor la noi in tara... Nu numai tricourile unei anumite echipe ci a mai multora. Steaua nu se face la ei dar ei sunt din domeniu si au legaturi cu concurenta. Mai departe intelegi.
Mda, sunt curios cum or sa arate, probabil foarte straniu.
Daca tot se vrea ceva deosebit, eu as fi dorit un echipament de rezerva argintiu.
Sunt niste standarde impuse de UEFA, nicidecum argintiu: galbene sau verzi, sau chiar si portocalii am auzit ca se accepta. Oricum le vom vedea NUMAI daca ne calificam in UCL... Doar acolo este forul european mai drastic. E normal, la cati bani da echipelor participante. :wink:
Nu stiam asta! Credeam ca doar trebuie sa fie o culoare clar diferita de cea a echipamentului "standard".
In orice caz era mai potrivit un galben sau portocaliu.
Pai galben avem deja. De ce sa-l mai schimbe?
Eu stiu ca exista trei tipuri de echipament: acasa, deplasare si rezerva. De obicei acasa si deplasare sunt concepute pe un sistem cromatic de tip negativ/pozitiv. De asemenea, uneori se accepta combinatii intre cele doua.
In cazul acesta, pornind de la informatia lui Sorin, vorbim de echipamentul de rezerva, care va fi, la fel ca si anul trecut, ceva gen galben-negru, galbenul respectiv - pe care l-a avut si Barca - fiind acum transformat in acel vernil fosforescent, pe care aceeasi Barca l-a purtat si anul trecut si probabil il va folosi si anul acesta.
Asadar, vorba lui Skorpio, MiniBarca scrie pe noi!
Oricum, mai bine MiniBarcelona decat MiniMuce! :lol:
Iata ca pana la urma site-ul ala a avut dreptate, asa arata al doilea tricou.