FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«15678»
stelist_4_ever9002.08.2006 14:53
stelist_4_ever90

intra aici :http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

 

dar nu e cu dungi

!

Triphat02.08.2006 17:18

Echipamentul de rezerva o sa fie cel mai probabil albastru, dar ala nu arata ca un tricou de joc deloc.

Violentsa02.08.2006 20:58
cine vrea sa cumpere nopul echipament 06-07 (cred ca e cel de deplasare)

http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

 

e aparaut recent pe site....sper sa mai aduca si atle kestii :)) 4za Steaua !!!!

 

 

lool... authentic shirt of portuguese football team... ce pana mea! si ce-i cu comic sans'ul de pe spatele tricourilor??? n-am mai vazut fontul asta de cand faceam prezentari in clasa a 3a...

 

care a zis ca stema e cusuta, si cat de sigur esti de asta?

PoWeR04.08.2006 11:59

sincer mie nu mi se pare chiar cine stie ce echipamentul ... adk e mai deosebit ca pana aku, dar se termina ca din topor tricoul jos. Si daca il mai bagi in sort, pai se vede ca dreaq, aia am observat la unii jucatori

gone04.08.2006 12:13

Eu am fost azi pe la magazinul Stelei si ziceau ca dupa 20 or sa apara. Poate apar mai repede la Nike. Stie cineva ceva?

Dan_BKL04.08.2006 13:22

eu sunt la mare de vreo saptamana.am fost la nike in cta si am intrebat de tricouri originale cu Steaua si mi-au spus ca or s-a apara in cateva saptamani.acum draq stie cate saptamani.

sorin_77704.08.2006 13:25

Eu am intrebat cand am fost la meciul cu Gorica si spuneau ca nu se stie cand. Nu e o data fixa... Se spera ca pana la returul cu Standard sa le introduca pe piata.

Violentsa04.08.2006 22:06

dar mingiile noi de joc stiti cand se pun in vanzare?

Triphat05.08.2006 10:43

marketing de 2 lei (vechi).. pai cum a inceput campionatu si tricourile nu sunt puse in vanzare. Nici macar nu am aflat cum este echipamentul de rezerva, echipamentul de portar e cel vechi...

SebaS05.08.2006 13:54

Cine a jucat World Cup 2006...a putu observa...ce [..........]ECHIPAMENT DE REZERVA avem!!!!! zice ca e Dinamo!! alb-roshu! abia astept la meciurile nationalei sa cant...bianco rossi aleeeeeeee bianco rosii aleeee! JOS CU Sandu DE LA FRF! nu face nimic! nici stadion! nici nu mergem la turnee finale, nici nimic!

 

 

Desi la meciurile nationalei am principiile mele sa nu pomenesc nimci despre echipe de club...nu ma voi putea abtine cand voi vedea alb-rosu in fata okilor sa nu zic!

Singura exceptie a fost si va ramane (sper) FINALA CCE 86!

razvan198307.08.2006 09:08

06-07 Steaua Bucharest home

£44.99

Official 06-07 Steaua Bucharest home football shirt, manufactured by Nike. Authentic football shirt of Portuguese football team, available in sizes S, M, L, XL, XXL.

 

Asta scrie pe acest site, nu stiu daca e adevarat sau nu pentru ca scrie ceva de echipa Portugaliei, asa ca nu stiu daca acesta este al doilea tricou.

 

http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

sorin_77707.08.2006 09:25

Acel site nu stie pe ce lume traieste, Eu cand am vazut ca scrie acolo "Official 06-07 Steaua Bucharest home football shirt, manufactured by Nike. Authentic football shirt of Portuguese football team, available in sizes S, M, L, XL, XXL." m-am dezis de ei...

c.ronaldo1707.08.2006 11:16

http://www.uksoccershop.com/products/3755.html

nare cum sa fie asta ca ei zic home shirt-adik echipamentu de acasa... iar cel de acasa e cel cu dungi... deci e o greseala... nu cred ca e asa.... si totusi daca am juca cu barca pe camp nou cu ce echipament vom juca...????

Alex1407.08.2006 11:37

Joaca la bustul gol... numai sa ajungem pana acolo ;)

bullzeye08.08.2006 15:41

Tampit rau site-ul. Au astia habar de Steaua sau de Romania...cum stim noi de tricou` original al Insulelor Seychelles. Nu recomand sa cumparati de pe acest site, cine stie ce "facaturi confectionate de bunica" primiti . :evil: :!:

sorin_77708.08.2006 19:17

Echipamentul de rezerva este format din tricou verde fosforescent se pare, sort negru, jambiere verzi fosforescente... Raspandesc un zvon pe care il aud de 2 zile...

skorpio1508.08.2006 19:20

MiniBarca scrie pe noi.. cel putin la echipament :)

Ayrton08.08.2006 19:45
Echipamentul de rezerva este format din tricou verde fosforescent se pare, sort negru, jambiere verzi fosforescente... Raspandesc un zvon pe care il aud de 2 zile...

 

Verde fosforescent? 8O

Glumesti, Sorin!, Nu???

sorin_77708.08.2006 20:09

Nu glumesc, cunosc oameni care lucreaza la o firma ce se ocupa de imprimarea tricourilor la noi in tara... Nu numai tricourile unei anumite echipe ci a mai multora. Steaua nu se face la ei dar ei sunt din domeniu si au legaturi cu concurenta. Mai departe intelegi.

Ayrton08.08.2006 20:22

Mda, sunt curios cum or sa arate, probabil foarte straniu.

Daca tot se vrea ceva deosebit, eu as fi dorit un echipament de rezerva argintiu.

sorin_77708.08.2006 20:31

Sunt niste standarde impuse de UEFA, nicidecum argintiu: galbene sau verzi, sau chiar si portocalii am auzit ca se accepta. Oricum le vom vedea NUMAI daca ne calificam in UCL... Doar acolo este forul european mai drastic. E normal, la cati bani da echipelor participante. :wink:

Ayrton08.08.2006 20:41

Nu stiam asta! Credeam ca doar trebuie sa fie o culoare clar diferita de cea a echipamentului "standard".

In orice caz era mai potrivit un galben sau portocaliu.

skorpio1508.08.2006 20:43

Pai galben avem deja. De ce sa-l mai schimbe?

Dawson09.08.2006 05:16

Eu stiu ca exista trei tipuri de echipament: acasa, deplasare si rezerva. De obicei acasa si deplasare sunt concepute pe un sistem cromatic de tip negativ/pozitiv. De asemenea, uneori se accepta combinatii intre cele doua.

In cazul acesta, pornind de la informatia lui Sorin, vorbim de echipamentul de rezerva, care va fi, la fel ca si anul trecut, ceva gen galben-negru, galbenul respectiv - pe care l-a avut si Barca - fiind acum transformat in acel vernil fosforescent, pe care aceeasi Barca l-a purtat si anul trecut si probabil il va folosi si anul acesta.

Asadar, vorba lui Skorpio, MiniBarca scrie pe noi! :D Oricum, mai bine MiniBarcelona decat MiniMuce! :lol:

razvan198309.08.2006 20:58

Iata ca pana la urma site-ul ala a avut dreptate, asa arata al doilea tricou.

«15678»