FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«1238»
Rossoblu07.07.2006 12:19

are cineva poze cu echipamentul nou? de la conferinta de presa a lu Saban? cel mai frumos echipament care l-am vazut vreodata... :P

Meth0dMan07.07.2006 12:37

frate asta vreau si eu sa vad ca am vazut conferinta pe sfarsite a zis ceva de echipament dar nam apucat sa vad :(

Rossoblu07.07.2006 12:59
frate asta vreau si eu sa vad ca am vazut conferinta pe sfarsite a zis ceva de echipament dar nam apucat sa vad :(

 

io l-am vazut, e albastru cu 2 dungi verticale rosii si logo-ul Rafo cu galben in mijloc, dar nuantele sunt dementiale.

johnny1707.07.2006 14:32
sorin_77707.07.2006 14:39

15010_02.jpg

15009_01.jpg

15011_03.jpg

 

Eu sunt super incantat... Chiar nu imi amintesc sa fi avut un echipament asa de marfa pana acum. Sincer.[/img]

forever_STEAUA07.07.2006 14:51

Superb... Sper sa ne poarte noroc :D

soulstorm07.07.2006 14:56

echipament e oka,dar mereu luat dupa Barcelona. parca era mai frumos daca era ceva facut din mintea noastra asa. ma rog nike cam face ce vrea,vezi echipa braziliei :))

Stryker07.07.2006 14:57

Ce naiba, mi se pare mie sau pe tricoul lui Saban chiar scrie KLEMA??

i0nutz8307.07.2006 14:59

Dragut.. Sunt curios cand vor apare pe piata tricourile..si cam in cati bani..

Rossoblu07.07.2006 14:59

FC Barcelona

 

14921_albastru.jpg

Meth0dMan07.07.2006 15:12

ce sa mai echipament de campioni sper sa ne poarte noroc in Champions League 8)

sorin_77707.07.2006 15:12
Ce naiba, mi se pare mie sau pe tricoul lui Saban chiar scrie KLEMA??

 

Scrie Klemi... stai calm... :lol:

Rossoblu07.07.2006 15:25

15043434581e993e66d28_387_580_.jpg

 

150434385d8890ed726b9_387_580_.jpg

sorin_77707.07.2006 15:32

nu vad de ce spuneti ca e copiat dupa cel al Barcei... ???!!!

Nike prezinta beneficiarului niste mock-up-uri si beneficiarul alege... Bineinteles ca iau in considerare si dorintele clientului dar nike are ultimul cuvant de spus in conformitate cu ceea ce a facut nu numai nike ci si celelate firme concurente pana in acel moment

Ayrton07.07.2006 15:41

E destul de interesant noul echipament!

Mi-ar fi placut sa fie ceva mai personalizat (cel al Barcelonei, spre exemplu, are cateva detalii care ii confera unicitate), dar e ok si asa, mai simplu!

O idee buna este repozitionarea emblemei pe partea stanga!

felix09907.07.2006 15:43

Yo sper din suflet ca echipamentul din deplasare al Stelei sa nu fie verde fosforescent sau io stiu mai ce culori extravagante pe care le are Barcelona in momentul actual.In rest toate bune si frumoase si succese glorioase :))

Rossoblu07.07.2006 15:44

e edevarat ca am avut si inainte de 86 echipament cu dungi verticale k acum>?

gianini07.07.2006 15:45

imi place, era si mai frumos daca avea mai multe dungi verticale a la Barcelona.

dar si asta merge, e meserias.

Rossoblu07.07.2006 15:46
imi place, era si mai frumos daca avea mai multe dungi verticale a la Barcelona.

dar si asta merge, e meserias.

 

14921_albastru.jpg

 

asta e noul echipament al Barcei...io vad ca are mai putine dungi

stelist_4_ever9007.07.2006 16:07

stie cineva cat vor costa noile tricouri?? :?:

Agy_2307.07.2006 16:50

Super faine tricourile . Imi plac enorm ,dar de ce oare nu se pot gasi alte modele pentru forma numarului de pe apate si a numelui . Mi se par prea simple , ca anul trecut , prea din topor . Una peste alta sunt multumit , mai ales de Klemi (va purta numarul meu preferat 23. Deja mi`a intrat la inima ) :D:D:D

Kristy_Cj07.07.2006 16:52

Mi se pare doar mie sau cel al barcelonei pare mai de calitate

Virgil07.07.2006 17:20

E doar o impresie,pentru ca tricoul Barcei e pus pe manechin.Ambele sunt la fel de frumoase.Nu e mare diferenta intre ele.Calitativ sunt identice,ambele sunt Nike.

Melku07.07.2006 17:47

Fata tricoului de joc arata bine dar ma asteptam sa fie si pe verso acelasi model, m-am inselat, per total nu sunt super incantat de echipament adica de tricou, sortul cine stie ce surpiza aduce :lol:

Stryker07.07.2006 17:50

bun asta este varianta de tricou de acasa, cum ramane cu cea de deplasare?? ceva portocaliu ca barca?? :wink:

«1238»