FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament de joc 2006-2007

«12348»
forever_STEAUA07.07.2006 17:51

Sau poate verde ?! 8O

Melku07.07.2006 17:54

Varianta de deplasare probabil va fi cea cu culorile inversate...si al treilea rand de tricouri - galben.

DTP-Ludacris07.07.2006 18:48

Cel mai mult mi-a placut cel din sezonul 2004/2005 ,tricoul albastru ,sortul rosu si viceversa,era demential .. :lol: dar si acesta imi place ...sper sa ne poarte noroc...

Rossoblu07.07.2006 18:59

sper jambierii sa nu fie in 2 culori ...sa fie ori rosii ori albastrii.. :P

weeezer_2007.07.2006 19:08

as vrea un galben - negru pt celelalte :D gen Arsenal

Motanu D07.07.2006 19:12

Stii tu o anumita echipa in galben negru care a remizat de 2 ori cu Juve si a facut blat cu Dinamo ?

 

Ei bine, de aia nu vreau galben-negru !

Virgil07.07.2006 19:22

Stiti foarte bine ca echipamentul de rezerva,numai pentru meciurile din competiile UEFA,cand jucam in deplasare si adversarii nostri au tot rosu-albastru,este galben-negru-negru.

Tricou galben,sort si jambiere negre.

sorin_77707.07.2006 19:42

trebuie sa recunoastem ca este un model de tricou mai deosbit decat pana acum...

 

Prefer un galben fosforescent cum a vut Barca anul trecut pentru echipamentul de deplasare pentru jocurile din UEFA CL...

Piece of Mind07.07.2006 20:36

Imi place!!!

Rossoblu07.07.2006 21:38

am mai avut un echipament asemanator cu asta:

 

dumitru26gm.jpg

weeezer_2007.07.2006 21:52

da dar ala parca era pijama, il tin minte...

Rossoblu07.07.2006 21:57

apropo de pijamale...va place noul echipament al celor de la Juve :lol: :lol:

 

 

juve5el2bx.gif

weeezer_2007.07.2006 22:01

LOL

PUJCARIAAAAAAAAAAAAAA :twisted: :twisted: :twisted:

NSD07.07.2006 23:03

Sincer nu-mi place deloc ... dar n-am ce face ...

Piece of Mind08.07.2006 06:27
am mai avut un echipament asemanator cu asta:

 

dumitru26gm.jpg

 

Turul sezonului 1999-2000, catastrofal pentru noi.

Alextds08.07.2006 06:55

Sa vedem ce tricouri o sa aiva cainii ca au trecut si ei pe Nike sper sa nu fie model identic si sa difere doar culorile... bine macar ca Steaua datorita reputatiei le primeste sponsorizare de la Nike in timp ce Dinamo le plateste :lol:

Papp08.07.2006 09:04
LOL

PUJCARIAAAAAAAAAAAAAA  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

Nu stiu care e firma care face echipamentul lui Juve, da e bun. Se potriveste cu ce o sa pateasca (serie c).

Alex1408.07.2006 09:06
Sa vedem ce tricouri o sa aiva "cainii" ca au trecut si ei pe Nike sper sa nu fie model identic si sa difere doar culorile... bine macar ca Steaua datorita reputatiei le primeste sponsorizare de la Nike in timp ce Dinamo le plateste  :lol:

dinamu nu le plateste... au facut contract cu nike. Saptamana trecuta scria pe gsp.ro

Alextds08.07.2006 09:18

Alex14

Normal si Steaua si Dinamo au contract cu Nike .

Diferenta este ca Steaua primeste gratuit echipamentul si mai primeste si bani pt ca e imaginea Nike in Romania in timp ce Dinamo plateste pentru echipament pt ca e de buna calitate.

O sa te comvingi cand o sa vezi ca in magazinele Nike vor fi doar tricouri cu Steaua de la echipele din Romania iar cele cu Dinamo vor fi eventual doar in magazinul lor ala de la stadion pentru ca Dinamo nu reprezinta Nike doar este echipata de ei.

El Nino_908.07.2006 10:54

Alextds

si Dinamo primeste gratuit echipamentul, la fel si ghetele...stiu asta sigur ;)

Motanu D08.07.2006 10:57

Normal... Le-au mai ramas celor de la nike echipament de anii trecuti si e pacat sa-l trimita la reciclat...

_yang08.07.2006 12:11

cam urat echipamentul... dar asta e...

stelist2508.07.2006 13:49

ii super

cristioto08.07.2006 20:47
am mai avut un echipament asemanator cu asta:

 

dumitru26gm.jpg

 

Turul sezonului 1999-2000, catastrofal pentru noi.

 

 

Acest model de echipament a fost folosit doar in meciul cu Slavia Praga din 1999 si in cateva amicale

cristioto08.07.2006 20:50

Iata modelul de tricou folosit in 1972:

 

s0ms.jpg

«12348»