Sau poate verde ?! 8O
Sau poate verde ?! 8O
Varianta de deplasare probabil va fi cea cu culorile inversate...si al treilea rand de tricouri - galben.
Cel mai mult mi-a placut cel din sezonul 2004/2005 ,tricoul albastru ,sortul rosu si viceversa,era demential .. :lol: dar si acesta imi place ...sper sa ne poarte noroc...
sper jambierii sa nu fie in 2 culori ...sa fie ori rosii ori albastrii.. ![]()
as vrea un galben - negru pt celelalte
gen Arsenal
Stii tu o anumita echipa in galben negru care a remizat de 2 ori cu Juve si a facut blat cu Dinamo ?
Ei bine, de aia nu vreau galben-negru !
Stiti foarte bine ca echipamentul de rezerva,numai pentru meciurile din competiile UEFA,cand jucam in deplasare si adversarii nostri au tot rosu-albastru,este galben-negru-negru.
Tricou galben,sort si jambiere negre.
trebuie sa recunoastem ca este un model de tricou mai deosbit decat pana acum...
Prefer un galben fosforescent cum a vut Barca anul trecut pentru echipamentul de deplasare pentru jocurile din UEFA CL...
Imi place!!!
am mai avut un echipament asemanator cu asta:

da dar ala parca era pijama, il tin minte...
apropo de pijamale...va place noul echipament al celor de la Juve :lol: :lol:

LOL
PUJCARIAAAAAAAAAAAAAA :twisted: :twisted: :twisted:
Sincer nu-mi place deloc ... dar n-am ce face ...
am mai avut un echipament asemanator cu asta:
Turul sezonului 1999-2000, catastrofal pentru noi.
Sa vedem ce tricouri o sa aiva cainii ca au trecut si ei pe Nike sper sa nu fie model identic si sa difere doar culorile... bine macar ca Steaua datorita reputatiei le primeste sponsorizare de la Nike in timp ce Dinamo le plateste :lol:
LOLPUJCARIAAAAAAAAAAAAAA :twisted: :twisted: :twisted:
Nu stiu care e firma care face echipamentul lui Juve, da e bun. Se potriveste cu ce o sa pateasca (serie c).
Sa vedem ce tricouri o sa aiva "cainii" ca au trecut si ei pe Nike sper sa nu fie model identic si sa difere doar culorile... bine macar ca Steaua datorita reputatiei le primeste sponsorizare de la Nike in timp ce Dinamo le plateste :lol:
dinamu nu le plateste... au facut contract cu nike. Saptamana trecuta scria pe gsp.ro
Alex14
Normal si Steaua si Dinamo au contract cu Nike .
Diferenta este ca Steaua primeste gratuit echipamentul si mai primeste si bani pt ca e imaginea Nike in Romania in timp ce Dinamo plateste pentru echipament pt ca e de buna calitate.
O sa te comvingi cand o sa vezi ca in magazinele Nike vor fi doar tricouri cu Steaua de la echipele din Romania iar cele cu Dinamo vor fi eventual doar in magazinul lor ala de la stadion pentru ca Dinamo nu reprezinta Nike doar este echipata de ei.
Alextds
si Dinamo primeste gratuit echipamentul, la fel si ghetele...stiu asta sigur ![]()
Normal... Le-au mai ramas celor de la nike echipament de anii trecuti si e pacat sa-l trimita la reciclat...
cam urat echipamentul... dar asta e...
ii super
am mai avut un echipament asemanator cu asta:
Turul sezonului 1999-2000, catastrofal pentru noi.
Acest model de echipament a fost folosit doar in meciul cu Slavia Praga din 1999 si in cateva amicale