Cei de la Adidas acum ii pot da in judecata pe cei de la Nike,echipamentele fiind aproape identice...
Cei de la Adidas acum ii pot da in judecata pe cei de la Nike,echipamentele fiind aproape identice...
am mai avut un echipament asemanator cu asta:
Turul sezonului 1999-2000, catastrofal pentru noi.
Acest model de echipament a fost folosit doar in meciul cu Slavia Praga din 1999 si in cateva amicale
A mai fost folosit si in prima etapa a turului campionatului 1999-2000, in dezastrul de la Ploiesti (1-5).
Ma' nea' rosso-blu ... te rog nu mai asocia numele Stelei cu al Italiei . Este o rushine pentru noi totzi romanii ! GSP : " Rãzboiul germano-italian a început cu cîteva zile înaintea semifinalei de la Dortmund. Tonul l-a dat, ca de obicei, presa. "Der Spiegel" a atacat dur, publicînd în ediția sa on-line o colecție de insulte și ironii la adresa adversarilor de disearã. "Nu sînteți decît un popor de paraziți, perfizi, lingușitori și obosiți cronic", a fost titlul editorialului scris de Achim Achilles.
Atacul a plecat de la penaltyul fãcut cadou în ultimele secunde din "optimi": "Jucãtorii voștri sînt toți niște «Luigi», de care te împiedici pe plajele Adriaticii. Duc o viațã parazitarã, sînt mãmoși rãutãcioși, care profitã de femeile agãțate, stau cu pãrinții pînã la 30 de ani și se plîng mereu. Uitați-vã la Totti, sugîndu-și cu foc degetul mare, dupã golul reușit în poarta Australiei. Gestul acesta copilãresc e normal și îi definește cel mai bine pe bãrbații lor. Se plimbã ore în șir, aleargã 5 minute, se agitã ca niște cretini și nu știu decît sã dea la oase". :lol: Si sa stii ca au perfecta dreptate si sa mai stii caeu triesc printre ei si pot sa-ti confirm !
Fratilor, nu-i rau echipamentul, dar repet pentru a nu stiu cata oara: daca MM nu are simt estetic, sa angajeze un om pentru asta!!! E inadmisibil ca un club de asemenea anvergura sa dea rateuri in sir in materie de echipament. Noi, suporterii, il adoptam, oricare ar fi el, pentru ca, volens-nolens, devine simbolul echipei. Dar nu ati vazut, oricat de neinspirate ar fi echipamentele marilor cluburi din Europa, altele in afara de Steaua, cat de bine dau? De ce? Aia sunt foarte atenti la detalii!!! Totul este foarte bine calculat si executia este extrem de fina, chiar daca uneori conceptul general scartaie.
Noi avem doua culori de baza - rosu si albastru - plus una care poate fi folosita oricand - galben. De asemenea, putem folosi albul fara probleme si chiar negrul in cobinatie cu galben sau portocaliu - la echipamentul de rezerva.
Acum ceva timp eram incantat de echipamentul Bolognei - sorturi si jambiere albe si tricouri in dungi medii verticale ros-albastre. O minunatie!
Una peste alta, se pot face atatea modele si combinatii cromatice de te doare mintea, numai sa fie acest subiect considerat unul esential. Si eu zic ca este!
e fain !
mie imi place!sa avem noroc cu el!
Echipamentul este marfa rau de tot ! Nu mai comparatzi noul tricou al Stelei ... nu centreaza nimic cu al catalanilor ! Ati mai vazut unul identic ? Nu ! Este un tricou de CAMPIONI !
Este un tricou de CAMPIONI !
Tricourile de campion sunt galbene ![]()
:evil: >>>Mie chiar imi plac cum arata,si abia astept sa vad echipa cum arata in primul joc!!Si astept sa-mi achizitionez unul!>>> :twisted:
salut!
stie cineva daca aceste tricouri au cusuta emblema sau este lipita cum era pe cele vechi... asa ca pentru o echipa dintr-o tara bananiera... 8)
Toate tricourile pentru echipele care se respecta... vezi barca cu care ne place sa ne comparam, au emblema cusuta in niciun caz lipita...
In rest arata ok
pey nu e nike?..nu tre sa fie la fel?
da de unde luam asa ceva? au aparut deja prin magazinele Nike? online n-am gasit nimic... uffff... pacat ca nu mai e Ogararu ca vroiam sa-mi iau cu numele lui ![]()
la magazinul mobil nu e nimic. sunt doar tricourile galbene de campioni.
stati fratilor, a nici jucatorii parca nu le-au primit, si deja le vreti voi? :?
in orice caz nu au jucat cu tricourile noi cu rizesport ala...
da de unde luam asa ceva? au aparut deja prin magazinele Nike? online n-am gasit nimic... uffff... pacat ca nu mai e Ogararu ca vroiam sa-mi iau cu numele lui![]()
pai voi vreti sa va imbracati cu noile tricouri inaintea la jucatori? :lol: :twisted:
da ca noi platim pt ele, ei le au pe moka (glumesc :twisted: )
Al doilea echipament ar trebui sa fie alb , ca la sevilla... bine, nu chiar pt ca ala avea si dungi rosii. ar trebui sa fie alb complet, fara nimic altceva sau alb cu dungi rosii si albastre pe maneci, marginea sorturilor si jambiere
Al doilea echipament ar trebui sa fie alb , ca la sevilla... bine, nu chiar pt ca ala avea si dungi rosii. ar trebui sa fie alb complet, fara nimic altceva sau alb cu dungi rosii si albastre pe maneci, marginea sorturilor si jambiere
1oane , echipamentul ala de la Sevilla , nu era echipamentul de rezerva al Stelei :wink: . Acel echipament a fost dat de la Armata cu o seara inainte de plecarea spre Sevilla . Barcelona aveau aceleasi culori ca si ale noastre si astfel trebuia gasita o solutie, nu aveau pe ele nici stema Stelei , absolut nimic , erau simple , acela era oarecum al 3-lea echipament . Asa ca lasa`ma cu albul tau (si rosu) :lol: . Si nu cred ca jucatorii ar dori sa joace in alb si cu dungi rosii , albastre etc.
Cred ca vom avea ocazia sa vedem noile echipamente "live" in meciul de Supercupa cu Rapid.
Cam urat, era mai bine cu mai multe dungi
mai bine avea doar o dunga :twisted: :roll: :lol:
Fratilor nu mai spuneti ca e echipamentul nasol. E prea marfa. Uitati-va ce echipament de rahat au javrele au si ei 2 dungi pe tricou la maneci si atat zici ca e un echipament din anii 80. Aaaa si apropo emblema pe echipamentele noastre e cusuta nu e lipita.
Avem intradevar anul acesta unul din cele mai frumoase echipamente pe care le-am avut in ultimii ani...
http://f3.yahoofs.com/users/43183917z5ae7c...hYEivEBiOHOq_S9
o sa-l gasim pe piata pana in septembrie?