FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Cupa Romaniei - editia 2006/2007

«1456789»
Bogdan4Steaua26.01.2007 14:36

Program complet:

 

Steaua - Otelul

Rapid - FC Arges

Pandurii Tg. Jiu - FC National

Poli Timisoara - Poli Iasi

***alex***26.01.2007 15:25

Si asta e un fel de revansa... Sper sa jucam la Buzau, un oras cu foarte multi sustinatori ai Stelei.

SSK26.01.2007 17:59

N-ave motive sa nu credem ca vom trece de Galati. Si nici scuze daca nu vom trece! Este timpul sa ne luam revansa pentru infrangerea nemeritata din tur si sa intram in semifinale.

 

anul'-acesta Cupa e-n Ghencea!

Bogdan4Steaua26.01.2007 22:39

Otelul ne-a demonstrat ca nu are caracter trantind meciul de campionat cu Dinamo. Este important ca jucatorii nostri sa joace cu ambitie si daruire.

c.ronaldo1727.01.2007 11:13

@Bogdan4Steaua

 

Cu Dinamo hai sa zicem, ca catei au pile la nea arbitrii.... Dar ce-a facut Galatiul Cu cei de sub pod ?!?!?! :oops:

dbd28.01.2007 08:41

acum postez si eu pentru prima oarra in topicul asta cred :roll:

pai ar fi un obiectiv ... totul depinde de puterea echipei...dar fara atatia jucatori...

Yoyoyoi18.02.2007 18:37

Nu avem cum sa pierdem meciul cu Otelul. Daca se va repeta istoria meciului din tur din campionat, ajungem de rasul tuturor.

alice4steauaBUC23.02.2007 12:47

cupa vine in Ghencea anul acesta...la fel si supercupa :lol: !!!

ktalyn27.02.2007 19:32

Ar trebui folosit Iacob din primul minut... cu siguranta e un mare plus in atac ..!

lumeaeamea28.02.2007 00:37

castiga Steaua cu Otelu si castiga si cupa, numai ca nu stiu cu cine joaca mai departe dak castiga, se trage iar la sort sau se stie deja cu castigaotarea carui meci? :?: fular-campionii

Stryker28.02.2007 23:08

In cazul in care nu o vom comite cu Otelul, cred ca vom intalni rapidul in semifinala, nu de alta dar se va face culoar pentru Poli...

 

Spre Cupa 21 :arrow:

n3olitik01.03.2007 18:43

iata ca am ajuns sa uitam de campionat si sa ajungem sa ne luptam pentru o cupa Romaniei...Pacat!

Bravo Oli!Felicitari!

denisss01.03.2007 21:44
radical02.03.2007 02:06

Ce preferinte pentru semifinale?:D

Bogdan4Steaua02.03.2007 02:42

Ideal:

 

Steaua - Pandurii

Rapid - Poli

radical02.03.2007 03:06
Ideal:

 

 Steaua - Pandurii

 Rapid - Poli

 

NeIdeal:

 

Steaua - Rapid

 

Poli - Pandurii :)))

Virgil02.03.2007 08:17

Mi-ar placea sa jucam contra lui Poli semifinala.E cea mai la îndemâna formatie pentru noi.

Dar cum ce ti-e scris în frunte ti-e pus,vom juca în compania Rapidului.Ca sa aiba Poli sansa de a juca finala.

***alex***02.03.2007 12:29

Astept cu nerabdare meciul cu Timisoara :D

 

Cand este tragerea la sorti?

SSK02.03.2007 13:02

Mira-m-as sa pice Poli cu altcineva decat cu Pandurii.. :roll:

Phire02.03.2007 13:32

 

Cand este tragerea la sorti?

 

La finalul meciului de ieri crainicul stadionului a anuntat ca pe 15 martie :)

neolitik03.03.2007 18:01

meciul asta cu otzelu a fost super-tzava, ce mai...nush daca e chiar asa cum au spus astia de la antena, cum ca o data la o suta de ani vezi un meci din asta, da a fost tzava!

axl2303.03.2007 19:03

@neolitik, tare imi pare mie ca te mai paste un ban. :D

Bogdan4Steaua03.03.2007 20:01

@axl23: ai dreptate. ;)

Padrese03.03.2007 20:07

Din cate citeam azi se pare ca noi si rapid vom fi capi de serie deci nu ne vom intalni cu ei decat in finala.

Flaviu8604.03.2007 09:00

daca jucam cu crapid o sa "mute" finala la Bucuresti. va dati seama ce ar fi dc s-ar juca la Timisoara finala? mai ales ca banatenii is in limba cu crapidistii

«1456789»