eu zic ca Gigi asteapta voturi pe seama Stelei
Sa le astepte muuult si bine...ele nu vor veni!
Cupa anul asta vine in Ghencea! :wink:
eu zic ca Gigi asteapta voturi pe seama Stelei
Sa le astepte muuult si bine...ele nu vor veni!
Cupa anul asta vine in Ghencea! :wink:
Felicitari domnului Oli pentru parcursul in CUPA....
Cupa asta e doar de palmares..daca te calificai in Liga Campionilor castigand cupa Romaniei atunci era bataie mare asa..e un kkt de trofeu
Un meci de rahat... nici o ocazie valizaa: Lovin, Para!
m-am uitat la prima repriza cu Timisoara ..apoi am adormit..ce 'spectacol' ...sa vezi ce ne bate si Poli Iasi :sad:
Steaua nu merit nici macar un loc patru la cat de prost joaca ..Olaroiu ne-a distrus echipa..
:9rusine sa-i fie ...iar Jiji isi bate joc de noi si ne trateaza ca pe niste sclavii care vin sa-si sustina echipa si el ..rusine pt conducere
cei cu bani au impresia ca pot cumpara orice si pot trata oamenii cum vor ei ..insa bunul simt nu se cumpara ...
@s spionul
bunul simt nu se cumpara....
in schimb se vinde sistem de copiat la examene absolut nedetectabil. bravo!
eu vand sistemul.... bunul simt il are sau nu elevul ;-)
halal atitudine, traficantii de droguri au oare aceeasi scuza?
posibil ..ii intrebi tu pt mine? :-D
ok, ne oprim aici, da?
Steaua nu merit nici macar un loc patru la cat de prost joaca ..Olaroiu ne-a distrus echipa..:9rusine sa-i fie ...iar Jiji isi bate joc de noi si ne trateaza ca pe niste sclavii care vin sa-si sustina echipa si el ..rusine pt conducere
SI tot cu Oli pe banca am batut pe Dinamo Kiev si am facut egal cu Lyon si am jucat semifinalele cupei UEFA !! asta sa nu o uiti !! Fiecare echipa trece cateodata printr-o pasa mai grea
Ai uitat cand Dinamo avea vreo 7 infrangeri consecutive si era gata sa retrogradeze ![]()
Se pare ca mai mult decat oricand, de cand Becali e la putere, Steaua isi doreste totul, inclusiv Cupa Romaniei. Am auzit acest lucru de la jucatorii Stelei in mai multe randuri in ultima vreme.
O dorim si noi din tot sufletul. A trecut atat de multa vreme de cand nu am mai avut-o in vitrina cu trofee a clubului...
Sper ca odata cu revenirea lui Hagi si a lui Ilie, traditia Stelei de a dori totul: campionat, cupa, supercupa, participare in competitiile europene, sa fie reluata.