FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Cupa Romaniei - editia 2006/2007

«1789»
alice4steauaBUC18.04.2007 15:15
eu zic ca Gigi asteapta voturi pe seama Stelei

 

 

Sa le astepte muuult si bine...ele nu vor veni!

Cupa anul asta vine in Ghencea! :wink:

c.ronaldo1718.04.2007 20:06

Felicitari domnului Oli pentru parcursul in CUPA....

lucianbute18.04.2007 21:56
Cupa asta e doar de palmares..daca te calificai in Liga Campionilor castigand cupa Romaniei atunci era bataie mare asa..e un kkt de trofeu

Un meci de rahat... nici o ocazie valizaa: Lovin, Para!

s_spionul19.04.2007 07:51

m-am uitat la prima repriza cu Timisoara ..apoi am adormit..ce 'spectacol' ...sa vezi ce ne bate si Poli Iasi :sad:

oliviu19.04.2007 11:25

Steaua nu merit nici macar un loc patru la cat de prost joaca ..Olaroiu ne-a distrus echipa..:(:9rusine sa-i fie ...iar Jiji isi bate joc de noi si ne trateaza ca pe niste sclavii care vin sa-si sustina echipa si el ..rusine pt conducere

s_spionul19.04.2007 12:34

cei cu bani au impresia ca pot cumpara orice si pot trata oamenii cum vor ei ..insa bunul simt nu se cumpara ...

axl2319.04.2007 12:54

@s spionul

bunul simt nu se cumpara....

in schimb se vinde sistem de copiat la examene absolut nedetectabil. bravo!

s_spionul19.04.2007 17:52

eu vand sistemul.... bunul simt il are sau nu elevul ;-)

axl2319.04.2007 17:56

halal atitudine, traficantii de droguri au oare aceeasi scuza?

s_spionul19.04.2007 17:58

posibil ..ii intrebi tu pt mine? :-D

axl2319.04.2007 21:25

ok, ne oprim aici, da?

Prodigy_andrey20.04.2007 05:00
Steaua nu merit nici macar un loc patru la cat de prost joaca ..Olaroiu ne-a distrus echipa.. :( :9rusine sa-i fie ...iar Jiji isi bate joc de noi si ne trateaza ca pe niste sclavii care vin sa-si sustina echipa si el ..rusine pt conducere

 

SI tot cu Oli pe banca am batut pe Dinamo Kiev si am facut egal cu Lyon si am jucat semifinalele cupei UEFA !! asta sa nu o uiti !! Fiecare echipa trece cateodata printr-o pasa mai grea :) Ai uitat cand Dinamo avea vreo 7 infrangeri consecutive si era gata sa retrogradeze :D

Virgil04.07.2007 06:46

Se pare ca mai mult decat oricand, de cand Becali e la putere, Steaua isi doreste totul, inclusiv Cupa Romaniei. Am auzit acest lucru de la jucatorii Stelei in mai multe randuri in ultima vreme.

O dorim si noi din tot sufletul. A trecut atat de multa vreme de cand nu am mai avut-o in vitrina cu trofee a clubului...

Sper ca odata cu revenirea lui Hagi si a lui Ilie, traditia Stelei de a dori totul: campionat, cupa, supercupa, participare in competitiile europene, sa fie reluata.

«1789»