Eu chiar am o mare nelamurire.....cumde Steaua, cea mai buna echipa din E Europei, a uitat de CUPA Romaniei.(De supercupa nu am curajul sa zic nimic ca sigur imi sariti cu totii in cap)
Adica totusi, ii un trofeu in vitrina clubului, ca si campionatu, ii trecut in palmares, etc, si in plus, ii un loc asigurat in Europa. Ii cel mai scurt drum catre Europa. pe de alta parte, parcursul lung in cupa Romaniei creeaza oboseala, etc. Totusi, ar trebui sa ne concentram macar umpic...sa realizam eventul! Cateva meciuri in cupa.....cred ca is 7 in total...nu strica. Plus, satisfactia morala a jucatorilor. Zenga o pierdut la cj (eu is din cj si am fost la meci si mi-o venit sa plang la golul lui szilaghi) si Protasov o pierdut la RAPID II :x :x :x
CHIAR NIMANUI NU-I PASA DE CUPA????
