@jochemgaugelot: Balan este imprumutat la Omonia Nicosia.
Referitor la Cupa Romaniei: dintre cele trei obiective din acest an, aceasta se afla clar pe ultimul loc. Asta nu inseamna ca trebuie sa o neglijam ci pur si simplu trebuie sa o abordam la statutul la care este: a treia prioritate. Daca ajungem cat mai departe bine, daca nu, nu. Sigur, daca ajungem sa jucam in semifinale sau in finala contra echipelor importante gen Rapid sau Dinamo putem sa abordam partidele respective cu mai multi titulari pentru ca acolo e vorba de orgoliu. Cum vad eu echipa cu care sa abordam aceasta competitie:
Cernea
Stancu Panait Baciu Marin
Oprita Lovin Ov. Petre Ochirosii
Thereau Badea
