FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Cupa Romaniei - editia 2006/2007

«1345679»
_yang09.01.2007 10:53
Sper ca meciul cu UTA sa se amane,pentru ca mi se pare exagerat sa nu ai decat o zi pauza(pe drumul de intoarcere de la Sevilla)si apoi sa vii sa joci un meci in campionat.

 

Nu cred c-o sa gasim intelegere caci si asa spun cei de la FRF ca nu gasesc date. Singura speranta trebuie sa ne-o punem in vreme pentru a fi amanat tot returul macar o saptamana!

Ic3MaN09.01.2007 12:11

Ar trebui sa i se dea si cupei o importanta mai mare.Cine stie poate anul asta?

vicious09.01.2007 13:14

trebuie sa castigam acest trofeu:D

***alex***09.01.2007 13:35
22.o2 - retur Sevilla

24.02 - meci in campionat cu UTA in TFR

28.02 - meci in Cupa Romaniei

 

24 februarie pica sambata si mai mult ca sigur vom juca duminica seara pe 25. Sanse mici sa se amane meciul.

lorena14.01.2007 16:41

HAI STEAUAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/url]

axl2315.01.2007 14:46

@lorena

ai dreptate, noi nu ne-am gandit niciodata la chestia asta: hai Steaua!

>>>IONUTZ>>15.01.2007 15:17

E un trofeu deci,trebuie castigat neaparat!!

SebaSS16.01.2007 19:51

cand e tragerea la sorti? sa stim si noi cu cine cadem in sferturi. sper ca nu cu [.......]

I.N.Money16.01.2007 20:48

Probabil la inceputul lunii viitoare.

cyril_thereau18.01.2007 18:57

un trofeu inplus nu strica...si hai sa fim seriosi..sunt eu optimist...dar oare mai avem sanse la titlu?sa speram cai vom invinge, sa o incaseze de la Poli Timisoara, rapid, CFR clij, egal cu iasu, otzelu....

greco18.01.2007 20:44

Eu nu vad aceasta competitie neaparat prin finalitatea sa intr-un trofeu. In principiu, mi se pare o chestie elementara care tine de respectul acordat competitiei, adversarilor si noua insine sa jucam doar la victorie. Si daca meritam, sa ne impunem.

nucu20.01.2007 11:42

e destul d tare chestionarul asta :lol: ..... 100%=80%+19% :twisted: ....

forever_STEAUA20.01.2007 11:59

@nucu

 

Orice sondaj are o marja de eroare de +(-) x% :twisted: :twisted: :twisted:

 

Scuze de off-topic :wink:

Bogdan4Steaua20.01.2007 13:00

Provine de la rotunjirea procentelor(nu apar zecimalele). ;)

sergiu_titan21.01.2007 16:49

Off Se prinde la Victoriei klub sport sa vad si io LAZIO Milan ?

***alex***23.01.2007 13:37

Vineri, 26 ianuarie, de la orele 16.15, va avea loc la Casa Fotbalului, tragerea la sorti a meciurilor din sferturile de finala ale Cupei Romaniei Timisoareana, informeaza Federatia Romana de Fotbal.

 

URNA A: SC FC Steaua SA București, SC FC Rapid SA București și FC Național 2000 SA

 

URNA B: FC U Politehnica Timișoara & Invest SA, SC FC Oțelul SA Galați, SC FC Politehnica Iași SA, SC FC 2005 SA Pitești și CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu

 

Se vor împerechea echipe din urna A cu echipe din urna B (3 jocuri). Dupã extragerea pentru fiecare joc, bilele conținând numele echipelor vor fi introduse într-o altã urnã, prima echipã extrasã din aceasta urmând sã fie organizatoarea meciului. Cele douã echipe rãmase în urna B se vor împerechea între ele, prima echipã extrasã fiind organizatoarea.

 

Jocurile sunt programate sã aibã loc în sistem eliminatoriu, într-o singurã manșã, pe teren neutru, în zilele de 27 și 28 februarie a.c., cu începere de la ora 14.00 (cu excepția jocurilor televizate). Programul acestor întâlniri (data, ora, localitatea și stadionul) se va stabili de Comitetul de Urgențã al FRF în funcție de calendarul competițional al Ligii 1 și se va comunica la data de 31.01.2007.

 

sursa : gsp

SebaSS23.01.2007 16:02

sursa : gsp

 

GRESIT! Sursa: www.FRF.ro!

 

Forza Steaua

forever_STEAUA23.01.2007 17:40

@SebaSS

 

De data asta nu ai nimerit-o :D

 

FRF.ro / Vineri, 26 ianuarie a.c., de la ora 16.15, va avea loc la Casa Fotbalului...
c.ronaldo1724.01.2007 05:22

Mi-as fi dorit cu Rraped da' daca nu se poate asta e..... merge si Poli :lol:

***alex***24.01.2007 08:23

Sper sa picam cu Poli Iasi. Avem o revansa de luat pentru modul cum au jucat cu noi si cum au jucat cu Dinamo.

Dupa acel meci am iesit cu doi accidentati grav, Stancu si Nesu ( care si acum este accidentat din cauza intrarii criminale a lui Onofras ).

Virgil24.01.2007 08:33

Daca mi-as dori sa jucam cu Iasi-ul,as face-o numai pentru a le rupe si noi doi jucatori.Pe Onofras si înca unul.

A ! Si pentru a - i trage o bataie buna lui Ionut Popa,instigatorul iesenilor.

c.ronaldo1724.01.2007 12:32

Eu vreau Poli.... Timisoara Poli !!!! :lol:

Zamolxis_200624.01.2007 12:36

Da asa e cel mai bine ... echipe puternice sa rmanem la un nivel ridicat , dak jucam cu iasul in fiecare etapa nu avansam

AmuntBoy26.01.2007 00:53

Chiar daca multi zic ca e bine sa cadem cu **** acum sa nu joace finala la ei acasa.

Dar mai bine jucam finala cu ei acolo decat acum cu multe rezerve si cu gandul in alta parte si ei concetrati la maxim :(

Eu zic sa evitam **** si e bine

restul le putem elimina fara fortare mare

c.ronaldo1726.01.2007 14:32

Steaua-Otelul, merge bine :D.

«1345679»