FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Badea

«1789101113»
Wally18.09.2007 14:46

Respect Vali! Un motiv in plus sa-i strig numele pana imi ies plamanii...

steaua-steaua-steaua18.09.2007 17:40

Vali chiar e stelist dintotdeauna, nu doar de cand a venit la Steaua.

Si e un tip foarte linistit, n-ar fi raspuns fara motiv.

 

Vali, tu fa-ti treaba la antrenamente, nu da atentie unor idioti.

Wally26.09.2007 20:10

Ma bucur enorm pentru golul reusit de Vali in aceasta seara. A executat cu sange rece penalty-ul si se vede ca are "stofa". Astept cu nerabdare sa inscrie in poarta spurcatilor.

cristian8626.09.2007 20:24
Astept cu nerabdare sa inscrie in poarta spurcatilor.

 

Eventual tot din penalty, in minutul 90 la scor egal.

blindica27.09.2007 07:19

Era nevoie de revenirea lui Badea pentru revitalizarea atacului. Cred ca e solutia optima pentru ofensiva, il vad in tripleta cu Neaga si Zaharia la fiecare meci, la fel ca in cupa. Exclus V. Iacob, sa astepte sa-i vina randul... :unsure:

ra2 for ever23.10.2007 12:09

"De ziua mea, îmi doresc ca Sevilla sã câștige a treia oarã consecutiv Cupa UEFA, Slavia Praga sã termine pe locul patru în grupa noastrã și Steaua sã se califice în primãvara europeanã, din Liga Campionilor?, a declarat Badea,

 

 

 

La multi ani, Vali!

Goluri multe si sanatate! fular-campionii

Andreea stelista23.10.2007 16:38

La multi ani! Multa sanatate, tot ce iti doresti si cat mai multe goluri in tricoul Stelei!

yo_marius_xxx23.10.2007 17:29

Frumoasa declaratia lui Badea... eu insa mi-as dori sa castigam noi UEFA... bineinteles ca nu se poate dar...

 

P.S.: chiar daca nu cred ca citeste ce postam noi, ii urez multa sanatate lui Vali Badea!

mountytoma27.10.2007 17:38

Badita, ce se intampla cu tine, mai baiatule? Nu mai stii cum sa lovesti mingea, alergi parca exact acolo unde nu e mingea, ce ne facem? Mai ales ca si ceilalti sunt varza si nu mai primesti o pasa ca lumea...

cristian01427.10.2007 17:46

Cred ca te-a blestemat vreo piranda... de cand te-ai batut cu spurcatii de joci ca o cizma.

fibrytzo30.10.2007 13:20

Badea joaca precum un copil care se teme de minge... parca fuge in directia opusa mingii... ceva se intampla la Steaua in rau si toate "meritele" sunt ale ciobanului!

vladfcs200709.11.2007 18:20

Nu pot sa zic ca este decat un atacant destul de bun... si este foarte optimist...

 

FORZA Steaua pana la MOARTE! fularultrasfularsteaua2

UlTrAs PaNtElImOn13.11.2007 06:59

Da, eu cred ca Vali Badea trebuie bagat pe teren in primul 11, pentru ca este un jucator tehnic si are valoare!

:steag_steaua_ro:

steaua_gloria05.12.2007 18:59

Badea de anul trecut... Badea de anul asta!

sorin_daniel06.12.2007 21:02

Valentin Badea... un jucator foarte bun pentru echipe de pe locurile 6-10 din campionatul Romaniei... idem Marius Croitoru... de data asta chiar stiu ce spun!

Wally06.12.2007 22:26
Valentin Badea...un jucator foarte bun pentru echipe de pe locurile 6-10 din campionatul Romaniei

Deci e numai bun pentru noi...

alexynho23.01.2008 06:57

Vali Badea este aproape de a semna cu FC Vaslui... un imprumut pana in vara, cu optiune de prelungire pe inca un an!

 

Prosport.ro

MoWeed23.01.2008 08:29

Sper sa fie asa... oricum avem destui atacanti in lot... el chiar ar fi in plus...

JDERUL23.01.2008 08:53

Daca pleaca la Vaslui, nu sunt decat doua posibilitati:

 

- revine la forma care l-a consacrat si atunci va fii readus in lotul Stelei.

- nu-si mai revine si atunci se va pierde in anonimat asa cum a facut-o si Andrei Cristea.

 

Totul depinde numai de el, de ce caracter puternic este!

mountytoma23.03.2008 22:48

bine ca nu a plecat, trebuie s aramana si sa se lupte pentru un post de titular! mai devreme sau mai tarziu mai marii isi vor da seama ca pepe nu e chiar atat de bun, si ca Vali merita sa joace. golul de azi cu uta ii prinde foarte bine, sper sa redevina increzator in fortele proprii.

 

uite ca o data egoismul lui badita, pentru care recunosc ca l-am injurat de multe ori!, a dat rezultate pozitive: daca il lasa pe habibou azi, era ofsaid si adio golul victoriei!

forever_STEAUA23.03.2008 22:51

Am impresia ca Habibou a vrut sa protejeze mingea pentru Badea, constient fiind ca se afla in offside.

axl23.03.2008 23:00

Pai in cazul in care Habibou ar fi protejat intradevar mingea de vreun adversar atunci ar fi influentat faza si s-ar fi dat off-side. Am impresia ca francezul s-a napustit spre minge, a realizat sau n-a realizat ca e in off-side si l-a lasat pe Badea sa continue. Tocmai ratase inainte, Vali se afla intr-o pozitie mai buna asa ca a facut bine.

alexynho25.03.2008 17:00

Ma bucur ca a reusit si Badea sa marcheze... Dar totusi, inca nu pot sa imi imaginez aceasta cadere... de la 17 goluri in sezonul trecut, doar 4 in acesta. Daca si-ar reveni, P.Moreno ar fi out.

blindica01.04.2008 07:56

@alexynho: pai e foarte usor de imaginat, din moment ce n-a prea intrat pe teren!

raducelbun08.05.2008 10:21

Sa plece.

«1789101113»