04.02.2011 20:53
Eu ce sa mai spun ca la Cupa Liceului am dat 14 goluri in 3 meciuri?!
roonie a facut liceu de fete, sectia croitorie-spalatorie
Eu ce sa mai spun ca la Cupa Liceului am dat 14 goluri in 3 meciuri?!
roonie a facut liceu de fete, sectia croitorie-spalatorie
de parca Cosmin matei, Banel sau cine mai vrei tu au nu stiu ce liceu de prestigiu la activ.
Ce gel de par o mai folosi Badea? Sau isi da cu bere pe cap?
roonie a facut liceu de fete, sectia croitorie-spalatorie
ma refeream la faptul ca ai jucat contra echipelor de fete de aia ai marcat 14 goluri in 3 meciuri
PS: doar camataru a marcat mai mult ca tine, era in 88 parca si a marcat 20 de goluri in 6 meciuri
Da' nu are importanta. Si facand un calcul am o medie mai buna la goluri marcate decat camataru.
Am inteles ca Vali Badea se antreneaza cu echipa a doua?? ![]()