FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Badea

«1111213»
Le reseau pansant04.02.2011 20:53
Eu ce sa mai spun ca la Cupa Liceului am dat 14 goluri in 3 meciuri?!

roonie a facut liceu de fete, sectia croitorie-spalatorie

Ronnie04.02.2011 22:44

de parca Cosmin matei, Banel sau cine mai vrei tu au nu stiu ce liceu de prestigiu la activ.

vlad05.02.2011 05:41

Ce gel de par o mai folosi Badea? Sau isi da cu bere pe cap?

Le reseau pansant05.02.2011 07:27
roonie a facut liceu de fete, sectia croitorie-spalatorie

ma refeream la faptul ca ai jucat contra echipelor de fete de aia ai marcat 14 goluri in 3 meciuri

 

PS: doar camataru a marcat mai mult ca tine, era in 88 parca si a marcat 20 de goluri in 6 meciuri

Ronnie05.02.2011 12:19

Da' nu are importanta. Si facand un calcul am o medie mai buna la goluri marcate decat camataru.

Dragoshel22.02.2011 08:03

Am inteles ca Vali Badea se antreneaza cu echipa a doua?? :hmmm:

«1111213»