V. Badea este un jucator de superclasa. Marcheaza numai goluri f importante in momente cheie, in general in urma unor actiuni individuale. Munceste f mult, face pressing si isi ajuata apararea la fazele fixe.
Paseaza f bine, are viteza, dribling si sut. Ce mai vreti de la el? E cel mai rasat atacant al nostru din ultimii 10 ani.
Cate pase de gol are?A scapat singur cu ultimul aparator advers,l-a driblat si a incheiat cu gol?
Sa nu ma intelegi gresit,potential are,dar mi se pare ca este tratat si se comporta cateodata ca un super jucator,dar are de muncit fff mult pt a ajunge acolo
Nu mai faceti din ei vedete ca incep sa se comporte ca atare.Trebuie sa le vedeti si + si -