amandoi au facut lucrarea. Cyril , a pasat de milioane si Badea a reactionat cum se cuvine.eu sorry,te contrazic.Badea e bun-un jucator bun a fost pe faza,daca el nu era la locul potrivit numai gol nu era.sa fi fost unul ca Bostina in locul lui Badea[ce zici?]mai era gol...? :lol:
