FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Badea

«1234513»
simona9019.10.2006 13:01

amandoi au facut lucrarea. Cyril , a pasat de milioane si Badea a reactionat cum se cuvine.eu sorry,te contrazic.Badea e bun-un jucator bun a fost pe faza,daca el nu era la locul potrivit numai gol nu era.sa fi fost unul ca Bostina in locul lui Badea[ce zici?]mai era gol...? :lol:

I.N.Money19.10.2006 13:08

@Simona

Da era ! Sa nu uitam ca Bostina alaturi de Dica,poate decide soarta unui joc printr-o faza individuala.Ca joaca slab in ultima vreme,asta e partea a 2 a. :?

simona9020.10.2006 12:27

da,am observat ca joaca extrem de slab Bostina[de la un timp.acum ma intreb eu,ce au patit jucatorii Stelei?Oli,vrea o echipa buna-echipa e buna..dar sti cum e -Oli a cam fost pesimist si starea asta a transmis-o jucatoriilor.din pacate.orcum,Badea e bun.!!!

CebaLaur22.10.2006 14:55

simona cred ca n-am fost destul de clar.la faza golului cu real ,dupa pasa superba data de Thereau,Badea lufteaza dintr-un m jumate,am avut noroc ca si cannavaro a luftat si de aici golul.aici nu mai poti sa-l lauzi pe Badea pt gol pt ca daca nici a doua oara nu dadea gol din max 2 m nu mai aveam ce discuta.

 

cred ca ati vazut in meciul de la galati ce a facut Badea.in prima repriza egiost,a doua absent.e pacat de el ca daca s-ar mai uita si in stanga/drepta cand are mingea ...

Phire22.10.2006 14:57

Hai mai, ca se putea si mai rau atunci. Vezi meciul de azi :cry:

simona9022.10.2006 15:31

vai ce de ocazii si nush,nu se poate asa ceva. un semn de alarma.ce se intampla cu ei,Badea in special. :lol: probabil,sunt foarte obositi.nu stiu m-a indus in eroare complet. :roll:

alinutza1622.10.2006 17:17

a avut azi 2 ocazii si nu a dat niciun gol..pakt..dar asta e.mergem inainte...

Est22.10.2006 17:42

Badea o sa devina un super jucator. Pacat ca s-a facut de kko dupa meciul cu real. Oricum, daca ne gandim, acum 1 an Badea juca la o echipa care tot turul n-a castigat niciun meci.

 

off-topic: penibilul de oprita nu mai are dreptul sa poarte tricoul cu nr. 7.

Stryker23.10.2006 11:04

Astazi 23.10.2006, Vali Badea implineste 24 de ani, la multi ani si cat mai multe goluri si realizari la Steaua.

alinutza1623.10.2006 11:11

LA MULTZI ANI Badea!!!e un jucator bun si e unul dintre putinii care ii cer scuze coechipierilor si suportrilor ca nu a dat gol.e un baiat modest si un fotbalist bun.in 2 ani o s fie poate cel mai tare atacant din Romania....GOOO Badea!!!and happy birthday!!!s fii fericit,sanatos si iubit...si la cat mai multe goluri!!!

Phire23.10.2006 11:45

La multi ani Vali!

Sper sa aiba parte de multa sanatate, bucurii si sa ramana in continuare un baiat muncitor si cu mult bun-simt, ca talent are cu carul, si-ar fi mare pacat sa-l iroseasca! :D

Lavy_*_23.10.2006 11:52

Happy Birthday!Toate dorintele sa i se indeplineasca...(sper ca una dintre ele este sa marcheze cel putin 1 gol cu realu' :D:D )

O incurajare: Hai ca putem, doar ca am cazut intr-o groapa si nu mai putem iesi....dar o sa fie bine!

Hai sa fim optimisti, da'...REALISTI!

Bogdan4Steaua23.10.2006 12:44

La multi ani Vali Badea!

Prodigy_andrey23.10.2006 12:48

La multzi ani,sanatate si la cat mai multe goluri si meciuri bune pt Steaua !!

Virgil23.10.2006 13:22

La multi ani Badita ! Ce bine era daca marcai si tu un gol-doua ieri la Galati.

RobYnho23.10.2006 13:44

La multi ani Vali ! ! ! Sa ramai acelasi jucator, talentat, modest si sa nu uiti de unde ai plecat. 8)

Andreea stelista23.10.2006 16:19

La multi ani, multa sanatate si foarte multe goluri!!! :D esti un jucator foarte bun si te iubim!!

 

FORZA Steaua!!!!!!!!

AmuntBoy23.10.2006 17:11

La multi ani Vali !!!

 

btw dc nu este pus si pe prima pagina ziua lui de nastere??

simona9023.10.2006 20:58

la multi multi ani si din partea mea.

tot inainte Vali esti bun de tot. :lol: JUCATOR.

al_led24.10.2006 09:08

La multi ani Vali

Bafta in meciul cu Real

Trebuie sa dai 2 goluri

roxananick24.10.2006 13:37

cine stie ceva despre sora lui Vali Badea ?as vrea sa aflu despre ea.

 

la multi ani pt Vali Badea!cu intarziere

sper sa ii mearga bine si sa nu uite de unde a plecat(Purani),dak ii mai spune ceva!!!!!! :lol:

 

La multi ani pt Vali,sa ii mearga ff bine si sa nu uite de unde a plecat.Oare isi mai aduce aminte de Purani?Modestia asta a lui chiar e adevarata sau doar de imagine?

 

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread.

Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post.

Moderatorii

simona9025.10.2006 21:05

vai sper ca Vali e ok,sper ca nu a patit ceva grav. cand a iesit de pe teren a facut-o cu targa ..ooops sa fie doar o durere de moment. :cry: go Badea.!!!

Lavy_*_26.10.2006 10:25

Simo ai dreptate, Speram cu totii sa fie ok, si sa faca surprize imense in meciul cu real...

Go Valy, go go go....

alinutza1626.10.2006 12:58

a jucat binisor mare pakt ca s'a accidentat in ultimul minut... :(:( ...sper sa nu fie ceva grav si sa joace cu Real...GO Badea!!!

Traducere:

 

A jucat binisor, mare pacat ca s-a accidentat in ultimul minut... :( :( Sper sa nu fie ceva grav si sa joace cu Real... GO Badea!!!

Phire26.10.2006 17:43
Vali Badea a părăsit terenul pe targă în ultimele minute ale partidei. "Nu e nimic grav. Am pus piciorul unde nu trebuia şi cînd nu trebuia. Totul este în regulă", a declarat atacantul Stelei la sfîrşitul meciului.  

 

sursa: gsp

 

:D

«1234513»