FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, editia 2006/2007

«1789101120»
DTP-Ludacris28.07.2006 10:19

Doamne ce emotii am ....sper sa cadem cu un adversar mai accesibil

***alex***28.07.2006 10:20

Jucam cu STANDARD LIEGE

Melku28.07.2006 10:21

Ochisem Maccabi dar e bine si cu Standard.

Bogdan4Steaua28.07.2006 10:22

Da. Standard Liege!

Rossoblu28.07.2006 10:24

e buna extragerea, nici un adversar prea slab nu era bine ca ne culcam pe-o ureche..apropo la Standard nu joaca Niculae?

gone28.07.2006 10:24

E bine. Trebuie sa trecem de astia.

sorin_77728.07.2006 10:25

Este un adversar accesibil dar nu e deloc usor... Vor fi 2 intalniri grele... Succes!

Melku28.07.2006 10:25

I-am batut acum doi ani, ii batem si anul asta. Primul meci e in deplasare nu?

Bogdan4Steaua28.07.2006 10:27

Da, primul meci e in deplasare.

Ayrton28.07.2006 10:27

E bine ca jucam prima mansa in deplasare!

Nu e o echipa de speriat, dar nici una pe care sa o tratam cu superioritate... un adversar perfect, dupa parerea mea!

 

Dar ce meci intre Dinamo Kiev si Fenerbahce!!

end-er28.07.2006 10:33

bine asa...

 

batem :)

gone28.07.2006 10:34
E bine ca jucam prima mansa in deplasare!

Nu e o echipa de speriat, dar nici una pe care sa o tratam cu superioritate... un adversar perfect, dupa parerea mea!

 

Dar ce meci intre Dinamo Kiev si Fenerbahce!!

 

Milan - Steaua Rosie. Ce o sa fie pe Maracana din Belgrad.

Bogdan4Steaua28.07.2006 10:36

Standard Liege:

 

Sezonul 2005/2006(precedent):

 

Loc ocupat la finele sezonului: 2

Numar de puncte: 65

Victorii: 19

Egaluri: 8

Infrangeri: 7

Puncte obtinute acasa: 38

Puncte obtinute in deplasare: 25

***alex***28.07.2006 10:37

http://www.standardliege.be/uk/index.php

 

Aici vedeti lotul, nu sunt nume cunoscute, doar cativa... Deflandre Eric, Onyewu Oguchi, Conceicao Sergio, Rapaic Milan, Sa Pinto Ricardo

DTP-Ludacris28.07.2006 10:37

Pe Standard iam batut cu 2-0 acum un an in grupe ,cu 2 goluri pe final ?

 

Offf...speram la ceva mai ushor ...

Bogdan4Steaua28.07.2006 10:38

Becali tocmai a declarat pentru TV Sport ca sunt sanse mari ca returul sa se joace pe Ghencea.

Rossoblu28.07.2006 10:45

a crescut ierbuta pe Ghencea? :D

weeezer_2028.07.2006 10:52
Standard Liege:

 

Sezonul 2005/2006(precedent):

 

Loc ocupat la finele sezonului: 2

Numar de puncte: 65

Victorii: 19

Egaluri: 8

Infrangeri: 7

Puncte obtinute acasa: 38

Puncte obtinute in deplasare: 27

 

si 2 puncte castigate pe teren neutru? :oops:

 

Speram totusi la ceva mai usor decat cu Standard... acum 2 ani nu i-am batut prea lejer, din cate imi aduc eu aminte, un gol si un autogol venite in repriza a doua, dupa un meci echilibrat pana atunci... Si nu joaca nici Radoi... offfff...

Apropo Dica are galben in meciul tur cu slovenii? Macar el sa joace...

sorin_77728.07.2006 10:52
Becali tocmai a declarat pentru TV Sport ca sunt sanse mari ca returul sa se joace pe Ghencea.

 

In acest caz poate sa scrie deja 2-0 pe tabela din minutul 1... :lol:

I.N.Money28.07.2006 10:56

Sa lasam optimismul la o parte,avem prima sansa si nu mai trebuie sa ratam aceasta oportunitate de a accede in grupele ligii

Trebuie sa ii tratam egal si sa nu intram cu aroganta pe teren.E sansa noastra,trebuie s-o fructificam. :!:

weeezer_2028.07.2006 11:00

nu face nimeni un thread la Meciurile Stelei?

Dawson28.07.2006 11:03

E bine. Mergem in grupe! 8)

DTP-Ludacris28.07.2006 11:03

... Avem de jucat returul cu Gorica... :twisted:

Prodigy_andrey28.07.2006 11:05

avand in vedere k i-am batut acum 2 ani avem o echipa omogena care nu a pierdut jucatorii si ei si-au schimbat aproape toata formatzia suntem favoritzi !! spre grupe

weeezer_2028.07.2006 11:07

i-am batut greu acum 2 ani!

«1789101120»