Doamne ce emotii am ....sper sa cadem cu un adversar mai accesibil
Doamne ce emotii am ....sper sa cadem cu un adversar mai accesibil
Jucam cu STANDARD LIEGE
Ochisem Maccabi dar e bine si cu Standard.
Da. Standard Liege!
e buna extragerea, nici un adversar prea slab nu era bine ca ne culcam pe-o ureche..apropo la Standard nu joaca Niculae?
E bine. Trebuie sa trecem de astia.
Este un adversar accesibil dar nu e deloc usor... Vor fi 2 intalniri grele... Succes!
I-am batut acum doi ani, ii batem si anul asta. Primul meci e in deplasare nu?
Da, primul meci e in deplasare.
E bine ca jucam prima mansa in deplasare!
Nu e o echipa de speriat, dar nici una pe care sa o tratam cu superioritate... un adversar perfect, dupa parerea mea!
Dar ce meci intre Dinamo Kiev si Fenerbahce!!
bine asa...
batem ![]()
E bine ca jucam prima mansa in deplasare!Nu e o echipa de speriat, dar nici una pe care sa o tratam cu superioritate... un adversar perfect, dupa parerea mea!
Dar ce meci intre Dinamo Kiev si Fenerbahce!!
Milan - Steaua Rosie. Ce o sa fie pe Maracana din Belgrad.
Standard Liege:
Sezonul 2005/2006(precedent):
Loc ocupat la finele sezonului: 2
Numar de puncte: 65
Victorii: 19
Egaluri: 8
Infrangeri: 7
Puncte obtinute acasa: 38
Puncte obtinute in deplasare: 25
http://www.standardliege.be/uk/index.php
Aici vedeti lotul, nu sunt nume cunoscute, doar cativa... Deflandre Eric, Onyewu Oguchi, Conceicao Sergio, Rapaic Milan, Sa Pinto Ricardo
Pe Standard iam batut cu 2-0 acum un an in grupe ,cu 2 goluri pe final ?
Offf...speram la ceva mai ushor ...
Becali tocmai a declarat pentru TV Sport ca sunt sanse mari ca returul sa se joace pe Ghencea.
a crescut ierbuta pe Ghencea? ![]()
Standard Liege:
Sezonul 2005/2006(precedent):
Loc ocupat la finele sezonului: 2
Numar de puncte: 65
Victorii: 19
Egaluri: 8
Infrangeri: 7
Puncte obtinute acasa: 38
Puncte obtinute in deplasare: 27
si 2 puncte castigate pe teren neutru? ![]()
Speram totusi la ceva mai usor decat cu Standard... acum 2 ani nu i-am batut prea lejer, din cate imi aduc eu aminte, un gol si un autogol venite in repriza a doua, dupa un meci echilibrat pana atunci... Si nu joaca nici Radoi... offfff...
Apropo Dica are galben in meciul tur cu slovenii? Macar el sa joace...
Becali tocmai a declarat pentru TV Sport ca sunt sanse mari ca returul sa se joace pe Ghencea.
In acest caz poate sa scrie deja 2-0 pe tabela din minutul 1... :lol:
Sa lasam optimismul la o parte,avem prima sansa si nu mai trebuie sa ratam aceasta oportunitate de a accede in grupele ligii
Trebuie sa ii tratam egal si sa nu intram cu aroganta pe teren.E sansa noastra,trebuie s-o fructificam. :!:
nu face nimeni un thread la Meciurile Stelei?
E bine. Mergem in grupe! 8)
... Avem de jucat returul cu Gorica... :twisted:
avand in vedere k i-am batut acum 2 ani avem o echipa omogena care nu a pierdut jucatorii si ei si-au schimbat aproape toata formatzia suntem favoritzi !! spre grupe
i-am batut greu acum 2 ani!