Am cazut bine nu ne putem plange ca am cazut cu nus ce mare echipa a Europei dar sa nu mai fim asa optimisti si sa tratam cu MAXIMA SERIOZITATE meciul sa nu se mai intample ca anul trecut cu rosenborg si inca ceva este bine ca jucam turul in deplasare ca dak ie sa fie ceva rau acolo(Doamne fereste)ii asteapta vulcanul din Ghencea :twisted: :twisted:
P.S.jj a zis ca returul se va disputa pe Ghencea
