Sorin se referea la castigarea UCL, a campionatului si a cupei (UEFA) :lol: :lol: :lol:
Sorin se referea la castigarea UCL, a campionatului si a cupei (UEFA) :lol: :lol: :lol:
Rezultate de azi:
Austria Vienna (Aus) 1 - 1 Benfica (Por)
Dinamo Zagreb (Cro) 0 - 3 Arsenal (Eng)
rezultate firesti.
Arsenal deja s-a calificat iar Benfica are 85%sanse s-a elimine pe austrieci.
maine se joaca restu:
Hamburg - Osasuna
Milan - Crvena Zvezda
Salzburg - Valencia
Lille - Rabotnicki
København - Ajax
CSKA Moskva - Ru¾omberok
Shakhtar - Legia
Liverpool - M. Haifa
Standard - Ste
Liberec - Spartak Moskva
Hearts - AEK
Levski - Chievo
Dynamo Kyiv - Fenerbahçe
Galatasaray - Mladá Boleslav
dupa parerea mea mai departe vor merge:Hamburg,Milan,Valencia,Lille,Ajax,Cska Moskova,Shaktar,Liverpool,Steaua,Spartak Moskova,Hearts,Fenerbahçe,Galatasaray,Levski
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl
Sorin se referea la castigarea UCL, a campionatului si a cupei (UEFA) :lol: :lol: :lol:Inteleg ca sunteti toti suporteri ai echipei Steaua dar aveti prea mult optimism. Pe Gigi nu il intereseaza cupa Romaniei, deci Steaua nu o va castiga (si asa va avea meci din 3 in 3 zile). Cred ca va castiga campionatul, iar in Liga Campionilor vad Steaua trecuta de grupe (de pe locul 2), mai castiga un meci si se opreste in SFERTURILE Champions League. ... ajunge pentru primul an![]()
cum sa castigi frate si UCL si Cupa UEFA in acelasi sezon :?: ![]()
@Rossoblu:
Am putea folosi Steaua 2 pentru Cupa UEFA.
Dynamo Kyiv (Ukr) 3 - 1 Fenerbahce (Tur)
Mai un minut de jucat
fratilor...hai sa vedem mai inti meci cu meci...k sa fim seriosi la ce echipe ne asteapta in grupe....sper sa iesim teferi...acu' chiar daca a jucat bine cu Standard mai sunt multe meciuri pana ajungem noi unde ne dorim...fara sa ne suparam dar sa nu comparam CL cu UEFA...oricum yo am incredere in Steaua mea,dar raman realista si constienta ca deabia acum incep adevaratele meciuri.bafta baietzi :!: :!: :!:
Ce chestie... Anderlecht care a castigat campionatul, e in URNA D, a patra valorica, pt grupe, in timp ce ocupanta locului 2 in Belgia, Standard, in cazul DOAR ipotetic in care s-ar califica in grupe, ar fii in a treia urna valorica...
@ weeezer_20
Aici n-ai dreptate! Ar putea fi doar in a 4-a urna valorica, pentru ca componenta grupelor se decide dupa returul turului 3 de calificare.
Eu as vrea,in fericitul caz in care ne calificam si in mod normal asa ar trebui sa se intample, sa facem parte dintr-o grupa cu Valencia, Ajax si Levski...asa am putea prinde un loc 3 de UEFA daca nu chiar mai mult 8) ...
CSKA Moscow 3 - 0 Ruzomberok
Dynamo Kyiv 3 - 1 Fenerbahce
Lille 3 - 0 Rabotnicki
Shakhtar Donetsk 1 - 0 Legia Warsaw
Galatasaray 5 - 2 Mlada Boleslav
Levski Sofia 2 - 0 Chievo
Liberec 0 - 0 Spartak Moskova
FC Copenh'gen 1 - 2 Ajax
Hamburger SV 0 - 0 Osasuna
Standard Liege 2 - 2 Steaua
AC Milan 1 - 0 Red Star Belg
Hearts 1 - 2 AEK Athens
SV Salzburg 1 - 0 Valencia
Liverpool 2 - 1 Maccabi Haifa
din toate rezultatele din prima mansa a turului III preliminar al Champions League marea surpriza este Salzburg 1-0 Valencia.
Valencia care daca s-ar califica in grupe ar fi in prima urna valorica.
va fi interesant returul de pe Mestallia oricum nu cred ca Salzburg poate merge mai departe dupa 1-0 acasa.ar fi cea mai mare surpriza din turul III.
Steaua nu are voie s-a piarda calificarea dupa 2-2 la liege.
Nu-mi spune! Imaginea este de pe gsp...
Nu trebuie sa crezi tot ce scrie la gazeta. :wink:
astia de la gsp sunt bolnavi.
daca de exemplu salzburg elimina pe valencia va fi plasat in urna a 4-a nu 1 deorece la intrarea in grupe fiecare echipa isi pastreaza coeficientul actual si nu intra in locul formatiei eliminate la tragerea la sorti.
gsp sunt terminati.
corect, noi daca trecem de standard suntem in urna 3
Cat ghinion pe Hearts astia si m-au scos si de la 1 bulion!
Au luat gol in min 89 si apoi in 90 si-au dat autogol! :evil:
Mda...urna a 3-a la mijloc chiar...100%
Cat ghinion pe Hearts astia si m-au scos si de la 1 bulion!
Au luat gol in min 89 si apoi in 90 si-au dat autogol! :evil:
cine :?: :?: ![]()
Am vazut meciul si pot sa=ti spun ca, scotienii au avut un ghinion extraordinar , daca ar fi fost 4-0 pentru ei nu s-ar fi mirat nimeni (3 bare printre altele). Mi-am adus aminte, din pacate de meciul nostru de anul trecut cu Rosenborg (de acasa) :cry: :cry:Cat ghinion pe Hearts astia si m-au scos si de la 1 bulion!Au luat gol in min 89 si apoi in 90 si-au dat autogol! :evil:
mda... 9 meciuri jucate, 8 prinse, si se trezesc scotieni sa-si dea cu stangu-n dreptul in ultimele minute....
MAMA LOR :evil:
lasa frate, ca eu am avut un bilet cu 9 meciuri in care imi puteau iesi 6 milioane jumate cu doar 100.000 de mii, am nimerit rezultate ca egalul dintre slovan si spartak si victoria lui Ajax dar m-au scos valencia cu salzburg ca bagasem x2...mai rar vezi asa ghinion...
@Cooper
Nu trebuia sa mai zici si de cele 3 bare ca ma oftic mai rau!
aseara am visat ca la meciul cu standard a dat Lovin golul calificarii . DOAMNE cat de real parea... sa speram ca visul se va materializa
spre cl
Bafta multa saptamana viitoare fratilor...Banel va duce in Liga...Steaua e cu mult mai buna ca Standard...Si la anul sper sa mergem impreuna in CL...
@Red Dog Forever
De ce? Crezi ca ati putea sa treceti de tururile preliminare ? :twisted: :twisted: