FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, editia 2006/2007

«1181920»
anddrei08.06.2007 07:54

mda ar fi un bun exemplu. si cred ca ar mai sari cativa de prin conducere....dar nuuuuuuu el e un razboinic nu se preda. orice sut in funde un mare salt inainte si o indrumare de la cel de sus in lupta cu diavolii care vor sa acapareze suflarea romaneasca.

uite de exemplu cine e sef la man u ?

iar ferguson e antrenor de cand nici nu eram eu nascut....

forever_STEAUA09.06.2007 08:35

Topic inchis!

Editia 2006-2007 a Ligii Campionilor si-a desemnat Regina iar discutiile ce au urmat sunt OFF TOPIC

«1181920»