FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, editia 2006/2007

«167891020»
weeezer_2019.07.2006 20:22

Gorica nu a reusit decat un egal, acasa, contra nord-irlandezilor de la Linfield, 2-2... n-au fost in stare sa-i bata... trecem de ei printr-o dubla victorie.

Virgil20.07.2006 03:54

Becali e convins ca Radoi va fi apt suta la suta la ora confruntarii cu Gorica. "N-are nimic, e sanatos tun. Nu stiu daca Olaroiu îl va menaja sâmbata, în meciul cu Rapidul, dar eu va garantez ca Mirel e apt".

Pentru calificare în turul superior,jucatorii nu vor avea prima,în schimb daca vor accede in grupe au promisi câte 100.000 Euro.

DTP-Ludacris20.07.2006 11:34

Damn... Va dati seama...? Steaua in grupele Ligii Campionilor !! abia astept ! :twisted:

_yang20.07.2006 14:02

@lew

 

Nici o nationala din lume nu poate invinge Barcelona sau oricare alta echipa cat de cat buna...

Se numeste omogenitate !!!

forever_STEAUA23.07.2006 14:25
Pentru calificare în turul superior,jucatorii nu vor avea prima,în schimb daca vor accede in grupe au promisi câte 100.000 Euro.

 

Eu una m-am saturat sa aud de prima asta de 100.000 Euro. Din primele doua incercari nu i-a reusit. Sa fie a treia cu noroc?!

ktalyn23.07.2006 15:03

572333374_4259_carlos.jpg

eu sper.. in sfarsit dupa 10 ani sa accedem in grupe...mi-e dor de momentele acelea ...si cu putin noroc vom reusi acest lucru !!!

Steaua4ever.

I.N.Money25.07.2006 18:17

Daca Steaua obtine calificarea in turul 3,exista posibilitatea sa facem o deplasare tare neplacuta,mai exact in Haifa(Israel).

In aceste zile UEFA analizeaza cu mare atentie situatia de acolo,existand o varianta ca echipele din Israel sa nu participe in acest an in cupele europene.

_yang25.07.2006 23:18
In aceste zile UEFA analizeaza cu mare atentie situatia de acolo,existand o varianta ca echipele din Israel sa nu participe in acest an in cupele europene.

 

Stai linistit ca daca le da voie sa joace o sa o faca in Turcia ca acum 2 ani !

Cooper26.07.2006 17:35
Daca Steaua obtine calificarea in turul 3,exista posibilitatea sa facem o deplasare tare neplacuta,mai exact in Haifa(Israel).

In aceste zile UEFA analizeaza cu mare atentie situatia de acolo,existand o varianta ca echipele din Israel sa nu participe in acest an in cupele europene.

Nu cred ca trebuie sa fim atat de pesimisti. Ce preferi , un meci cu o echipa din Israel sau unul cu Osasuna, Fenerbahce, Chievo, Spartak, etc.. >>??
sorin_77726.07.2006 21:29

Vedem vineri ce adversar vom avea in turul III:

 

sunt 4 echipe care ne pot complica viata: Chievo, Osasuna, Dinamo Zagreb sau Steaua Roșie Belgrad... In rest sunt echipe teoretic sub Steaua...

 

Si tare imi e ca o sa cadem cu Steaua Rosie Belgrad... :cry:

Ayrton26.07.2006 21:52

Nu-i uitati pe cei de la Fenerbahce, sau chiar Spartak Moscova...

Cooper27.07.2006 09:35
Dinamo Zagreb...pt nume...
. Dinamo Zagreb e cu mult sub nivelul Stelei, Fenerbahce e in reconstructie (se pare ca va pleca Anelka), Spartak Moscova e surprinzatoare (doar 1 - 1 cu Sheriff). In schimb mi-e teama de Chievo, nu si de Osasuna. Sper din tot sufletul sa nu cadem in schimb cu Steaua Rosie Belgrad . Sa speram cu nu vom avea "ghinionul" de anul trecut la tragerea la sorti (din sferturile UEFA), fiind posibil ca oficialii UEFA sa ne faca iar vreo surpriza si " sa le para rau " . Sau mai stii ????
andrei_8727.07.2006 10:08

si osasuna e echipa buna dar ii scoatem.

chievo e o echipa incomoda. se apara ca italienii dar nu joaca nimik in atac. ii batem la noi si scoatem egal acolo dak picam cu chievo.

sorin_77727.07.2006 10:19

Daca ar fi sa aleg intre Chievo, Osasuna si Steaua Rosie Belgrad, aleg fara ezitare atat Chievo cat si Osasuna... Sincer mi-e frica de ce a lasat Walter in in Belgrad...

***alex***27.07.2006 10:31

Eu vreau cu invingatoarea dintre Debrecen si Rabotnicki :D

 

Toate sunt echipe bune, cu exceptia celor de mai sus care mi se par cele mai accesibile! Sa nu uitam ca la fel am zis si anul trecut cu Rosenborg si am fost eliminati!

Stryker27.07.2006 13:28

Cred ca cel mai bine ar fi sa picam cu una dintre castigatoarele meciurilor Dinamo Zagreb (Croa]ia) / Ekranas (Lituania), Debrecen (Ungaria) / Rabotnicki (Macedonia), Valerenga (Norvegia) / Mlada Boleslav (Cehia) sau Djurgarden (Suedia) / Ruzomberok (Slovacia), cum sunt 16 variante posibile inseamna ca avem 25% sanse sa intalnim unul dinte acesti adversari.

radoi8628.07.2006 08:04

Dinamo zagreb ar fi cam nasoala! Dar cel mai urat ar fi sa picam cu Fener,Osasuna,Steaua Rosie sau Chievo! Poate nu avem noi ghinionul asta azi!

***alex***28.07.2006 08:25

Nu stiu ce e asa mare sperietoare Chievo asta, s-au trezit si ei deodata ca au fost inclusi in turul 3 preliminar si gata sunt favoriti.

Eu unul daca picam cu Chievo sunt multumit!

sorin_77728.07.2006 08:31

Am avut o revelatie jucam cu

 

Djurgården.

 

Suedezi vor elimina pe Ru¾omberok dupa un meci dramatic...

Melku28.07.2006 09:12

Asa sa ne ajute Dumnezeu, avand in vedere ca Radoi va lipsi sper mai mult ca oricand la un adversar modest.

 

Cine transmite tragerea?

***alex***28.07.2006 09:36

Site-ul UEFA... in scris :D

I.N.Money28.07.2006 10:03

Nu mai conteaza numele echipei,au trecut prea multi ani de la ultima calificare in grupe,e vremea noastra..

Bogdan4Steaua28.07.2006 10:09

Nici un post TV nu transmite tragerea la sorti. Am butonat peste 30 de canale de sport si nimic. :(

Melku28.07.2006 10:09
TV Sport transmite tragerea.
Bogdan4Steaua28.07.2006 10:15

Da, dar nu stiu daca e live. Momentan sunt reclame.

 

A inceput tragerea:

 

Sheriff/Spartak - Liberec

Sahtior - Hafnarfjordur/Legia

Zurich / Salzburg - Valencia

Levski/Sion - Chievo

Hearts/Siroki Brijeg - AEK

CSKA Moscova - Djurgarden/Ruzomberok

Milan - Cork/ Steaua Roşie

 

Am scapat de Chievo, Zurich, Legia, Liberec, Hearts, Steaua Rosie.

«167891020»