"Steaua formeaza o echipa omogena, cu o experienta foarte mare in cupele europene. Este momentul sa faca pasul spre Liga Campionilor"
Gica Popescu
Extras dintr-o stire aparuta pe stelisti.ro de astazi
Zama,poate nu ai observat,dar Gica Popescu tocmai asta a facut.Exprimându-si parerea.
Dl. Gica Popescu sa ne pupe in c*r ! Si sa ne lase cu parerile lui, ca si dl. Mircea Lucescu !
Bai Gica Popescu a jucat la Steaua si a facut mai multe pentru clubul acesta decat tine,a exprimat parerea lui care era una pozitiva,nu stiu ce te deranjeaza asa tare...care e si parerea mea,Steaua ar trebui sa faca anul acesta pasul spre cl
Cat despre Mircea Lucescu,nu am ce sa zic,antistelist pana la moarte asa ca fk him
Se pare ca nu stii cum stau lucrurile.Gica Popescu a facut foarte mult rau Stelei,prin iesirile sale la rampa in care se vaicarea ca a fost adus contra vointei personale la clubul nostru,pozand in victima.Apoi faptul ca facea caz ca a fugit de la Steaua si s-a ascuns,sugerând dizidenta.
Nu mai vorbesc de toate luarile de pozitie impotriva echipei noastre de-a lungul timpului,etc.Asta ca sa ma exprim frumos,desi nu ar merita.
S-a vazut cine e Gica Popescu,cand s-au dat in presa evaziunile fiscale pe care le-a savarsit.Un infractor.
un "infractor" care are a exprimat o parere buna despre Steaua!
care e problema?
evident ca anul asta trebuie sa intram in grupele ligii...dar pentru. asta ar mai trebui adusi vreo 2..3 jucatori buni!
se aude MM? se aude Gigi? puneti banu si faceti ceva!
Marti si miercuri se joaca primul tur preliminar in Liga Campionilor. Steaua este direct interesata de meciul Linfield - Gorica, din care va rezulta adversara sa din turul 2. Partida este LIVE pe Onlinesport, marti, de la ora 20:00.
Stire preluata de pe www.onlinesport.ro
Se pare ca nu stii cum stau lucrurile.Gica Popescu a facut foarte mult rau Stelei,prin iesirile sale la rampa in care se vaicarea ca a fost adus contra vointei personale la clubul nostru,pozand in victima.Apoi faptul ca facea caz ca a fugit de la Steaua si s-a ascuns,sugerând dizidenta.Nu mai vorbesc de toate luarile de pozitie impotriva echipei noastre de-a lungul timpului,etc.Asta ca sa ma exprim frumos,desi nu ar merita.
S-a vazut cine e Gica Popescu,cand s-au dat in presa evaziunile fiscale pe care le-a savarsit.Un infractor.
S-a mai vazut cine e in meciul cu Danemarca de la Bucuresti !

Ca fotbalist a fost mare,asta nu putem sa ii reprosam,dar ca om... :roll:
@I.N.Money: A fost mare. Mare de tot. Dar nu la Steaua !
Si cred ca a fost benefic ca nu a fost o mare perioada la noi,personal nu imi vine in minte pe moment un mare jucator al Stelei care nu a avut caracter si dupa viata de fotbalist.
Ca fotbalist a fost mare,asta nu putem sa ii reprosam,dar ca om... :roll:
Eu zic ca a fost doar un fundas care nu gresea...
Nici nu se poate compara cu Belodedici sau mai nou cu Radoi !
oricum Belodedici a fost mult peste el(chiar nu merita sa-i scriem numele)...daca te uiti putin cum juca Belo pe la 37 de ani si cum juca el pe la 35 vezi o diferenta de cam de la cer la pamant... ![]()
Belodedici a fost cel mai bun libero european din ultimii 30 de ani. Chiar si peste Franco Baresi.
@Piece of Mind
Subscriu !!!
hai sa il lasam pe Popescu si sa discutam de Steaua.
Se apropie incet incet momentul unei noi performante europene si a unor meciuri pe masura...
eu unul am incredere in baieti 8) 8)
Gorica a batut cu 3-1 la Linfield deci e clar.
Belodedici a fost cel mai bun libero european din ultimii 30 de ani. Chiar si peste Franco Baresi.
Belodedici e de departe cel mai bun fundas pe care l-a avut Romania. Dar Baresi e o legenda. Nu degeaba Milan a retras tricoul cu nr 6.
Stie cineva daca la meciul din supercupa , galeria noastra sta tot acolo ca si in campionatul trecut? Biletele se pun in vanzare marti , de la ora 10 si costa 10 lei la peluze!!!
Sperand ca Steaua o sa ajunga in grupele ligii campionilor ce echipe ati vrea sa vedeti la Bucuresti jucand cu Steaua?
sper ca nu a mai intrebat nimeni asta
pai daca n-o sa trecem de grupe, probabil doar una din cele cu adevarat mari si in forma va veni la Bucuresti... deci probabil ca nu o sa putem sa le vedem si pe Barca, si pe Chelsea, si pe Inter... decat dk mai mergem cateva meciuri si dupa grupe...
io as vrea sa jucam cu Real, Barca, Inter, ManU, Liverpool... hmm, deja ma-ntind
dar neaparat, Rosenborg.
Din pacate se pare ca nu putem revedea Juventus sezonul asta. ![]()
Mi-as dori o grupa cu echipe foarte tari. Barcelona de-ar veni ar fi minunat!
@weezer
Rosenborg nu are cum acum - campioni sezonul trecut in Norvegia au iesit Vaalerenga, exact cand ii nenoroceam noi tur-retur! :wink:
yo as vrea sa vina Barcelona si sa ii batem
sau daca nu inter. :wink: nu ma supar si il vad si eu pe toni (daca se transfera la inter)ca am auzit ca se transfera
@weezerRosenborg nu are cum acum - campioni sezonul trecut in Norvegia au iesit Vaalerenga, exact cand ii nenoroceam noi tur-retur! :wink:
lasa ca o sa avem treaba ani buni prin C1 (parca as fi MM
), tot ii prindem noi, la anul, peste 2 ani...
o alta echipa pe care as vrea sa o vad umilita in Ghencea: Şahtior :twisted:
Cu Sahtior e periculos!!! Iar vin astia cu rasismul... :lol: :lol: :lol: