Bill Gates e un V.I.P. adica un "very important papagal"de camera care d-abia face 3 pasi pana la buda ca il doare hernia.Sa fim seriosi,el nici nu stie ce-nseamna soccer vorba lu' "I.N.Money".
hehe,
Vladivostok, pari un demn reprezentant al Generatiei Pro. Ar trebui sa fii mai respectuos, mai ales fata de oameni care au schimbat lumea, precum Bill Gates. Nu mai raporta absolut totul la principiile dambovitene sau piperane. Bill Gates este poate cel mai destept Homo Sapiens in viata, iar incercand sa-l jignesti nu faci decat sa te jignesti singur.
