azi e meciul cel mare ... sper intr-o victorie a echipei noastre favorite si o prestatie cat mai buna in chempions ligue ... Forzza Steaua ....
azi e meciul cel mare ... sper intr-o victorie a echipei noastre favorite si o prestatie cat mai buna in chempions ligue ... Forzza Steaua ....
la mine optimismul inseamna x2....
repet: x2 cu Kiev , batem batmanii , x2 cu latratorii in groapa...ar fi super , si nu cer prea mult!
luptam!
Diseara la ora 21:45 puteti urmarii echipa FC Rapid Bucuresti evoluand in grupele Champions League pe programul Cartoon Network. Ei vor juca impotriva echipei Liga Dreptatii. Se anunta un meci greu pt Rapid, Batman si Omul Lanterna fiind anuntati titulari !
steagcruce2 steagcruce2 Forza Steaua steagcruce2 steagcruce2
Diseara la ora 21:45 puteti urmarii echipa FC Rapid Bucuresti evoluand in grupele Champions League pe programul Cartoon Network. Ei vor juca impotriva echipei Liga Dreptatii. Se anunta un meci greu pt Rapid, Batman si Omul Lanterna fiind anuntati titulari !
Parca era o versiune cu Dinamo si 2STUPID DOGS ![]()
bafta Stelei.....sper ca vor face o figura frumoasa.......si oricare ar fi rezultatul ,exista circumstante atenuante pt ca L.C. nu se poate compara cu nimic,si noi suntem la inceput de drum......forzza Steaua..... :twisted: :twisted: ....totdeauna Steaua

se va reedita finala din 86
:twisted: :twisted: :twisted:
Mare meci mare dieseara ![]()
![]()
.Sa speram ca Steaua va scoate un rezultat bun.
Vad ca au aparut si pozele stelistilor pe situl UEFA, date si decrierea fiecarui jucator in parte . Din cate imi dau seama pozele lui Mirel si a lui Victoras sun modificate
.Poate ca au fost la Bologna cand au venit cei de la UEFA sa faca pozele
.
http://www.UEFA.com/footballEurope/Club=50...on=1/index.html
FORZA Steaua Bucuresti ! Mandria Romaniei
Prima runda a saisprezecimilor,12-13 septembrie 2006.
A Chelsea 2-0 Bremen
A Barcelona 5-0 Levski
B Sporting 1-0 Internazionale
B Bayern 4-0 Spartak Moskva
C Galatasaray 0-0 Bordeaux
C PSV 0-0 Liverpool
D Olympiacos 2-4 Valencia
D Roma 4-0 Shakhtar
E Dynamo Kyiv 1-4 Steaua
E Lyon 2-0 Real Madrid
F Man. United 3-2 Celtic
F caøbenhavn 0-0 Benfica
G Porto 0-0 CSKA Moskva
G Hamburg 1-2 Arsenal
H Anderlecht 1-1 Lille
H Milan 3-0 AEK
Clasamente :
Group A Pld Pts
BAR 1 3
CHL 1 3
BRM 1 0
LEV 1 0
Group C Pld Pts
BDX 1 1
PSV 1 1
GAL 1 1
LIV 1 1
Group E Pld Pts
STE 1 3
LYO 1 3
RM 1 0
DYN 1 0
Group G Pld Pts
ARS 1 3
CSK 1 1
POR 1 1
HSV 1 0
Group B Pld Pts
BAY 1 3
SCP 1 3
INT 1 0
SPK 1 0
Group D Pld Pts
ROM 1 3
VAL 1 3
OLY 1 0
SHK 1 0
Group F Pld Pts
MU 1 3
BEN 1 1
FCK 1 1
CEL 1 0
Group H Pld Pts
MIL 1 3
LIL 1 1
AND 1 1
AEK 1 0
Sa moara Borcea in avion, ca Steaua bate pe Olempyque Lyon... Sa moara si Copos de la c.Rapid, ca Steaua bate si pe Real Madrid.... ![]()
Trebuie sa imi fac poza cu clasamentul grupei noastre.
Suntem pe primul loc!!!
Sper sa ne mentinem si dupa jocul cu Lyon de pe teren propriu.
Eu asa cred ca o sa se intample:
Steaua - OL X
Real - D.Kiev 1
Steaua - Real X
D.Kiev - OL 2
Real - Steaua 1
OL- D.Kiev 1
Steaua - D.Kiev 1
Real - OL X
OL - Steaua 1
D.Kiev - Real X
1.OL 13
2.Real 9
3.Steaua 8
4.D.Kiev 1
Ne vom califica in Cupa UEFA unde vom ajunge cel putin la fel de departe ca in anul trecut. 8)
Am inteles ca la meciul cu Lyon ar putea veni si presedintele Frantei Jacques Chiraq si printul Albert de Monaco. Ce masuri de securitate vor fi!!!
Steaua 0-3 Lyon.. da dar..
c se intampla cu Dinamo Kiev :lol: ?? 1-4 cu Steaua 5-1 cu real...
Si acu sa speram ca bate pe Real aksa la noi
E bine ca putem visa :lol: :lol: steag2 steagsimplu ![]()
steagcruce2
Steaua 0-3 Lyon.. da dar..
c se intampla cu Dinamo Kiev :lol: ?? 1-4 cu Steaua 5-1 cu real...
acest lucru nu poate decat sa ne bucure. oarecum avem asigurat locul III
16-imi,etapa a 2-a/26-27 septembrie 2006 :
E Steaua 0-3 Lyon
E Real Madrid 5-1 Dynamo Kyiv
F Benfica 0-1 Man. United
F Celtic 1-0 caøbenhavn
G CSKA Moskva 1-0 Hamburg
G Arsenal 2-0 Porto
H AEK 1-1 Anderlecht
H Lille 0-0 Milan
A Bremen 1-1 Barcelona
A Levski 1-3 Chelsea
B Spartak Moskva 1-1 Sporting
B Internazionale 0-2 Bayern
C Liverpool 3-2 Galatasaray
C Bordeaux 0-1 PSV
D Shakhtar 2-2 Olympiakos
D Valencia 2-1 Roma
oarecum avem asigurat locul III
Mai e MUUUUULT pana acolo ...
cam 70% e asigurat...
Daca si echipa gandeste la fel ca e asigurat 70% atunci e grava treaba...
Lucrurile se complica serios daca Dinamo Kiev scoate vreun punct din dubla cu Lyon sau acasa cu Real Madrid. In acest caz, avem nevoie de egal sau victorie acasa. Nu spun ca nu este posibil, dar procentul nu ar mai fi atat de mare pentru ca nici un meci nu seamana cu altul. Sigur, acesta este cel mai sumbru scenariu, in cazul in care noi nu mai scoatem nici un punct din meciurile cu Lyon si Real. Sa speram ca nu va fi cazul.
Intrebare:mai sunt bilete pt meciul cu real?Sunt din Timisoara si imi trebuie 5.Va rog mult daca ma poate ajuta cineva macar cu o informatier..daca mai sunt de unde se cumpara samd.Mersi mult