FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, editia 2006/2007

«1141516171820»
laca_709.09.2006 14:50

alaves 3-1 real va vina sa credeti :lol: :lol: :lol:

Motanu D09.09.2006 15:07

@laca_7:

 

Era vorba de Real Madrid B !!! :evil: :roll:

ktalyn09.09.2006 15:23

realu' joaca cu levante in deplasare dak nu ma'nsel...alaves a retrogradat sezonu' trecut :wink:

laca_709.09.2006 16:09

LA TV Sport SCRIA DOAR Real Madrid :?

alina_198109.09.2006 16:15

echipa ros-albastra in ultimii ani a crescut extraordinar de mult..acum doi ani a ajuns pentru prima data in sferturile cupei UEFA,anul trecut in semifinale la un pas de finala ,iar acum joaca in Champions League...indiferent de ceea ce va face in grupe eu cred ca un stelist adevarat trebuie sa aprecieze valoarea echipei si eforturile depuse pentru a ajunge pana aici...e greu dar nu imposibil!!!!

FORZA Steaua!!!

Virgil09.09.2006 16:22
Keks09.09.2006 17:31

Am facut cateva semnaturi pentru forumuri, dedicate meciurilor Stelei. N-am vrut sa deschid un album nou la Galerie doar ca sa le pun.. Si n-am pus copyright pe ele, asa ca puteti sa le luati si sa le folositi unde vreti. :) Voi reveni cu altele o data ce vom sti rezultatul meciului de miercuri.

 

dynamosteauapq2.jpg

steaualyondr6.jpg

steauarealef1.jpg

realsteauapo4.jpg

Dan_BKL11.09.2006 06:30
LA TV Sport SCRIA DOAR Real Madrid :?

 

nu va mai luati dupa rezultatele afisate in coltul ecranului la TV Sport ca sunt numai greseli.te face s-a rupi biletele la pariuri. :lol:

realul a batut aseara cu 4-1 la levante care a jucat in 9 oameni.

laca_711.09.2006 06:54

TV sportul mah eneveaza numai transmite decat divizia b si atat :x :x :x

c.ronaldo1711.09.2006 08:03

ce frumos ar fi ca a 2a zi dupa meciu cu REAL sa scrie ziarele : "Realul ingenunchiata de o echipa fara staruri", "Real Mardid umilita de simifinalista Cupei UEFA", "Giganti Europei de Est au Lovit din nou, de data asta decisiv", "Barcelona 3-0 Real Madrid, golurile leau dat jucatori precum Badea, Dica sau Jardel.... este vb. de Extrateresti din EST" :roll: :roll: sper ca le-am dat niste idei ziarstilor ce sa scrie dupa meci.... daca batem la madrid nu ma mai duc la scoala 1 luna....

Virgil11.09.2006 09:01
...daca batem la madrid nu ma mai duc la scoala 1 luna....

 

Nu te sfatuiesc.Si asa ai carente. :wink:

janker steaua11.09.2006 15:32

visezi frumos sa nu cazi din pat

laca_711.09.2006 15:42

ce fel de stelist eshti tu ? :x

stelist_4_ever9011.09.2006 15:59

e mai mare placerea sa ma duc la scoala dupa ce bate Steaua,mai ales pe Real Madrid. Ce mandru as merge io cu tricou cu Steaua pe hol:) :):)

Kristy_Cj11.09.2006 16:24

Vom face 8 puncte si vom termina pe locul 2 in grupa dupa real...am vorbit cu mitica si m-a asigurat ca a aranjat el sa joace pe burta real si lyonul, :lol: :lol: :lol: sa vedeti ce amenzi primesc astia pt non combat :twisted: :twisted: :twisted: ,iar cu Dinamo cumparam albitri

 

cate fantezii erotice poate sa aiba oamenii care cica sunt de fotbal 8O

ktalyn11.09.2006 16:26

e super greu sa bati pe bernabeu ...da' nu imposibil !

ar fi ceva legendar pt fotbalu' romanesc!

Kristy_Cj11.09.2006 16:29

e greu sa ajungi in Liga,e greu sa ajungi in semifinalei cupei UEFA,aproape de finala,e greu sa castigi 2 titluri consecutive...pentru Steaua cuvantul asta s-a sters din '86...daca recine Mirel batem pe real

Virgil12.09.2006 01:37
c.ronaldo1712.09.2006 02:26

Stie cineva daca mai este un program TV unde as putea urmari UEFA CH. League....??? infara de Pro TV bineintzeles.... :wink:

Bogdan4Steaua12.09.2006 03:48

Depinde ce partide te intereseaza.

c.ronaldo1712.09.2006 04:32

pai la ora cand se va transmite ROMA-SAHTKAR pe Pro TV mai e vrun program care trans alt meci? ca nam chef sa ma uit la MUCEscu si Ratz... vreau sa vad si yo pe barca sau psv-Liverpool

Bogdan4Steaua12.09.2006 05:22

Barcelona - Levski este transmis de: ART Sport 3, bTV(necodat), Kiosque, Premiere Sport 1, Sky Calcio, Sky Sports 2, Sport1 NL, Sport N, Sport TV Jogo, Sport TV2,SuperSport 3 si Viasat Extra.

 

PSV - Liverpool este transmis de: ART Sport 2, Canal+ Deporte 3, Canal+ Sport France, ESPN2, ITV1(necodat), NED2, Premiere Sport 2, PRVA 2(necodat), Sky Calcio 11, SuperSport 5, TV3 Norway si Viasat Sport 3.

 

Daca nu ai parabolica nu poti sa le urmaresti deoarece canalele in cauza nu sunt disponibile pe cablu(cel putin nu in Romania).

forever_STEAUA12.09.2006 08:10

@rapidista1

 

Spune-i cui ii pasa... :twisted:

DanStan12.09.2006 21:57

Barcelona - Levski 5-0

Bayern - Spartak 4-0

Roma - Sahtior 4-0

Olympiakos - Valencia 2-4

 

E, cam asta inseamna Champions League. Fiecare punct scos de Steaua valoreaza aur curat.

 

De-abia dupa ce-am vazut in seara asta imi dau seama cam cat de sus am ajuns.

BandiT13.09.2006 04:41

a cam luat-o sahtiorul lui IL Muce...dar in prima repriza a jucat bine, daca dadea impiedicatul ala de Brandao macar 1 gol din cele 2..3 ocazii altfel se juca meciul.

asa...ne-am lamurit...si Dinamo Kiev e tot pe acolo..deci avem sansa noastra.

luptam in Liga Campionilor!

«1141516171820»