alaves 3-1 real va vina sa credeti :lol: :lol: :lol:
alaves 3-1 real va vina sa credeti :lol: :lol: :lol:
@laca_7:
Era vorba de Real Madrid B !!! :evil: :roll:
realu' joaca cu levante in deplasare dak nu ma'nsel...alaves a retrogradat sezonu' trecut :wink:
LA TV Sport SCRIA DOAR Real Madrid :?
echipa ros-albastra in ultimii ani a crescut extraordinar de mult..acum doi ani a ajuns pentru prima data in sferturile cupei UEFA,anul trecut in semifinale la un pas de finala ,iar acum joaca in Champions League...indiferent de ceea ce va face in grupe eu cred ca un stelist adevarat trebuie sa aprecieze valoarea echipei si eforturile depuse pentru a ajunge pana aici...e greu dar nu imposibil!!!!
FORZA Steaua!!!
Am facut cateva semnaturi pentru forumuri, dedicate meciurilor Stelei. N-am vrut sa deschid un album nou la Galerie doar ca sa le pun.. Si n-am pus copyright pe ele, asa ca puteti sa le luati si sa le folositi unde vreti.
Voi reveni cu altele o data ce vom sti rezultatul meciului de miercuri.




LA TV Sport SCRIA DOAR Real Madrid :?
nu va mai luati dupa rezultatele afisate in coltul ecranului la TV Sport ca sunt numai greseli.te face s-a rupi biletele la pariuri. :lol:
realul a batut aseara cu 4-1 la levante care a jucat in 9 oameni.
TV sportul mah eneveaza numai transmite decat divizia b si atat :x :x :x
ce frumos ar fi ca a 2a zi dupa meciu cu REAL sa scrie ziarele : "Realul ingenunchiata de o echipa fara staruri", "Real Mardid umilita de simifinalista Cupei UEFA", "Giganti Europei de Est au Lovit din nou, de data asta decisiv", "Barcelona 3-0 Real Madrid, golurile leau dat jucatori precum Badea, Dica sau Jardel.... este vb. de Extrateresti din EST" :roll: :roll: sper ca le-am dat niste idei ziarstilor ce sa scrie dupa meci.... daca batem la madrid nu ma mai duc la scoala 1 luna....
...daca batem la madrid nu ma mai duc la scoala 1 luna....
Nu te sfatuiesc.Si asa ai carente. :wink:
visezi frumos sa nu cazi din pat
ce fel de stelist eshti tu ? :x
e mai mare placerea sa ma duc la scoala dupa ce bate Steaua,mai ales pe Real Madrid. Ce mandru as merge io cu tricou cu Steaua pe hol:) ![]()
![]()
Vom face 8 puncte si vom termina pe locul 2 in grupa dupa real...am vorbit cu mitica si m-a asigurat ca a aranjat el sa joace pe burta real si lyonul, :lol: :lol: :lol: sa vedeti ce amenzi primesc astia pt non combat :twisted: :twisted: :twisted: ,iar cu Dinamo cumparam albitri
cate fantezii erotice poate sa aiba oamenii care cica sunt de fotbal 8O
e super greu sa bati pe bernabeu ...da' nu imposibil !
ar fi ceva legendar pt fotbalu' romanesc!
e greu sa ajungi in Liga,e greu sa ajungi in semifinalei cupei UEFA,aproape de finala,e greu sa castigi 2 titluri consecutive...pentru Steaua cuvantul asta s-a sters din '86...daca recine Mirel batem pe real
Stie cineva daca mai este un program TV unde as putea urmari UEFA CH. League....??? infara de Pro TV bineintzeles.... :wink:
Depinde ce partide te intereseaza.
pai la ora cand se va transmite ROMA-SAHTKAR pe Pro TV mai e vrun program care trans alt meci? ca nam chef sa ma uit la MUCEscu si Ratz... vreau sa vad si yo pe barca sau psv-Liverpool
Barcelona - Levski este transmis de: ART Sport 3, bTV(necodat), Kiosque, Premiere Sport 1, Sky Calcio, Sky Sports 2, Sport1 NL, Sport N, Sport TV Jogo, Sport TV2,SuperSport 3 si Viasat Extra.
PSV - Liverpool este transmis de: ART Sport 2, Canal+ Deporte 3, Canal+ Sport France, ESPN2, ITV1(necodat), NED2, Premiere Sport 2, PRVA 2(necodat), Sky Calcio 11, SuperSport 5, TV3 Norway si Viasat Sport 3.
Daca nu ai parabolica nu poti sa le urmaresti deoarece canalele in cauza nu sunt disponibile pe cablu(cel putin nu in Romania).
@rapidista1
Spune-i cui ii pasa... :twisted:
Barcelona - Levski 5-0
Bayern - Spartak 4-0
Roma - Sahtior 4-0
Olympiakos - Valencia 2-4
E, cam asta inseamna Champions League. Fiecare punct scos de Steaua valoreaza aur curat.
De-abia dupa ce-am vazut in seara asta imi dau seama cam cat de sus am ajuns.
a cam luat-o sahtiorul lui IL Muce...dar in prima repriza a jucat bine, daca dadea impiedicatul ala de Brandao macar 1 gol din cele 2..3 ocazii altfel se juca meciul.
asa...ne-am lamurit...si Dinamo Kiev e tot pe acolo..deci avem sansa noastra.
luptam in Liga Campionilor!