Sa fim serioshi...
Cand sa mai facem transferuri? La noi totul se face cu lentoare si lene... Ar fi mare lucru daca vin totzi trei de la Shahtior. Eu cred ca va vani unul, maxim 2. si nici un altul - nu mai e timp! si Oli e un tip foarte precaut, trebuie sa vada un jucator nu shtiu timp ca sa il aduca... recunosc ca afacerea Badea a fost beton, dar de ce nu l-a adus pe Mazilu?
Eu cred ca intram in Cl cu lotul actual...si de ce nu, avem lot bun...(Cat mai dureaza accidentarea lui Mirel si Victorash?)
-2 portari (E adevarat, mediocri)
-3 fundasi centrali buni, + 3 de banda + Panait=7
Banel, Cristocea, Mirel, Lovin, Gigel, Sorin, Gabi=7 Mijlocashi
-Oprita, Victorash,Dica, Badea =4
Poate ma inshel, dar mie imi suna a ot destul de puternic...7+7+4+2 = 20. Inca 2 jucatatori si avem toate posturile dublate. ce, voi le vretzi triplate?
