FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Supercupa Romaniei Steaua - Rapid :1 - 0 (0 - 0) !

«167891012»
Dawson21.07.2006 14:45

Maine de la 9 seara pe 23.

stelist_4_ever9021.07.2006 15:15

are idee cineva cam cate bilete s-au vandut pana acum :?:

DTP-Ludacris21.07.2006 15:17

Nush ..putine rau oricum ... :cry: 1000...maxim (cred)

Agy_2321.07.2006 17:03

Sincer sa fiu , daca cei de la CRRRRAAApid nu erau atat de artzagosi , nu prea ma interesa SuperCupa , dar dupa ce s-a intamplat sezonul trecut si ce declaratii au dat , mi`as dori SA`I CALCAM PE CAP

:twisted: [/b]

Florin_SteauaOnline21.07.2006 17:25

sa inteleg ca rapizii vor sta la tribuna II !? asta inseamna ca primesc mai multe bilete, nu ? nu prea inteleg.

i0nutz8321.07.2006 17:32

233-4 raportul voturilor.. Cine-or fi cei 4?;)

cristian01421.07.2006 17:48

Au mai ramas aproape 24 de ore pana la ora jocului, si constatam din pacate un nr. foarte redus al celor ce si-au procurat bilet pentru acest meci.

Nu-l inteleg pe roman.Pana acum cativa ani toti criticau fotbalul romanesc, motivandu-si astfel absentele de pe stadioane.In ultimii 2 ani valoarea fotbalului de club din tara noastra a crescut considerabil, si nu pot sa inteleg cum la un astfel de derby Steaua-rapid exista o asa nepasare in randul fanilor.Steaua merita sa joace cu stadionul plin, mai ales un derby cu rivalii de-o viata.

E un trofeu in joc, un trofeu ce trebuie castigat !

Sunt de acord cu cei ce spun ca grupele UCL sunt mai importante, si ca milogii pot juca la 'rupere' pentru a ne impiedica sa ajungem acolo.Pentru asta ma bazez pe Oli, si nu conteaza ce nume vad in teren, dar vreau sa vad determinare, dorinta, ardoare.Fie ca la balon se afla 'gigantul' Ghionea sau 'bichonul' Nesu.

 

233-4 raportul voturilor.. Cine-or fi cei 4?;)

 

Cei 4 cu siguranta sunt : Dani Coman, Vasile maftei, Marius constatin, romeo Stancu si probabil au fost la vreun club de net, fiind suspendati pentru meciul de maine. :P :lol:

Katau21.07.2006 19:02

victorie sigura si sper sa venim in Forza asa k toti suporterii adevarati la stadion!!!

***alex***21.07.2006 19:11
sa inteleg ca rapizii vor sta la tribuna II !? asta inseamna ca primesc mai multe bilete, nu ? nu prea inteleg.

 

Din ce stiu eu rapidistii vor sta la peluza cealalta

stelist_4_ever9021.07.2006 19:29

voi v-ati luat bilete ?? sau va luati in ziua meciului

Juventu$21.07.2006 19:41

avem atatia abonati si maine nu ne strangem 5000 ? tind sa cred ca toti isi fac abonamente ca sa iasa mai ieftin ...au calculat ei :x

Agy_2321.07.2006 21:27

Offfff , pacat ca sunt din provincie , ca asa ce le dadeam la ..... la milogi.... Da lasa ca ma consolez cu unu dintre ei :twisted: M*** niculae :twisted:

 

Cu siguranta la Constanta va fi stadionul plin

dbd22.07.2006 06:19

Forza Steaua si ma bucur ca voi putea vedea si eu meciul pe TVRi !

Am observat ca nu prea s-a omorat lumea sa-si ia bilete :( naspa...in rest bafta baietilor ! pe ei !

cristian01422.07.2006 10:08

"După ce la meciul din Cupa UEFA a fost audienţă maximă, pentru partida de azi s-au vândut bilete reprezentând 3,6% din capacitatea stadionului."

 

Propun ca meciurile de acest fel sa nu se mai dispute in Bucuresti, ci intr-un oras apropiat de capitala precum : Constanta, Ploiesti, Brasov etc.

Cu siguranta ar fi stadionul plin.

***alex***22.07.2006 11:13

Am si eu o intrebare : Daca intru pe poarta unde se vand bilete, cea din dreptul peluzei cu tabela si ma duc in stanga spre tribuna 1 pot sa trec pe acolo sa intru la tribuna 1 sau e gard?

Cine stie va rog sa-mi spuna sau macar cum a fost la alte meciuri!

Florin_SteauaOnline22.07.2006 13:01
Am si eu o intrebare : Daca intru pe poarta unde se vand bilete, cea din dreptul peluzei cu tabela si ma duc in stanga spre tribuna 1 pot sa trec pe acolo sa intru la tribuna 1 sau e gard?

Cine stie va rog sa-mi spuna sau macar cum a fost la alte meciuri!

 

Cu siguranta poti! La tribuna I in sectorul rezervat stelistilor (adica de langa peluza cu tabela).

 

Intre timp mi-am dat seama si de faza cu tribuna II - va fi impartita. Pe net circula niste stiri gresite in care scrie ca stelistii vor sta numai la Peluza II si Tribuna I sectorul dinspre PII, dar este si jumatate din Tribuna II.

reddog22.07.2006 15:47

Din cate stiu eu sunt destui jucatori suspendati la Rapid, deci poate va fi o victorie de partea voastra.

Ia ghiciti al cui a fost al 5-lea vot? :wink:

***alex***22.07.2006 15:57

Am plecat SPRE 50!!! FORZA Steaua!!!

SteauaToronto22.07.2006 16:56

Steaua va alinia o echipă de rezerve!

 

După ultimele informaţii, Steaua va alinia o formulă din care vor face parte foarte multe rezerve, mulţi titulari fiind menajaţi pentru meciul de miercuri cu Gorica.

 

Vom reveni cu detalii!

 

Sursa: Prosport

colaps22.07.2006 17:09
Steaua va alinia o echipă de rezerve!

 

După ultimele informaţii, Steaua va alinia o formulă din care vor face parte foarte multe rezerve, mulţi titulari fiind menajaţi pentru meciul de miercuri cu Gorica.  

 

Vom reveni cu detalii!  

 

Sursa: Prosport

 

 

stirile tvr: Carlos si Ghionea titulari, incepem cu Ochirosii si Gigel Coman... Radoi (accidentat), Goian (avea probleme cu spatele) si Bostina (de ce?) nici macar rezerve...

 

hmm.. pai tot asta scria si in prosport... :)

martanu22.07.2006 17:09

Daca joaca cu rezervele va fi un meci echilibrat :D

Ca doar rrrapid are suspendati la greu. Poate le

idoim si noi ceva vedete de-ale lor...eu pe Sapunaru as vrea sa-l vad cum musca tarana. :twisted:

 

HAI Steaua!!!

I.N.Money22.07.2006 17:10

Aberanta decizia,e un trofeu pus in joc...

colaps22.07.2006 17:13
Aberanta decizia,e un trofeu pus in joc...

 

nickul tau Money si poza aia mica pe care ti-ai pus-o de semnatura ar fi cele mai bune raspunsuri :-)

le-a luat mintile accederea in Liga Campionilor si nu mai vor sa stie de nimic... sa nu fie cu doua taishuri chestia asta...

I.N.Money22.07.2006 17:20

E decizia lor,vorba ta,sa nu regrete mai tarziu.

Ma intreb daca Chelsea priveste cu aceeasi indolenta ca a noastra Charity Shield-ul. :?

colaps22.07.2006 17:27

trecand peste unele aberatii total neprofesioniste ale lui Jiji sau Meme, sa nu fii in stare sa abordezi supercupa cu echipa mare spune multe despre ce lot subtire ai la dispozitie... il inteleg si pe Oli la urma urmei...

 

 

conform GSP echipa este: Carlos - Balan Ghionea Baciu Nesu - Oprita Cristocea Lovin Gigel Coman - Ochirosii Badea

«167891012»