Virgil...Nu uita ca la ironie se raspunde cu ironie,si asta a facut MM :wink: !
Cred ca MM nu si-a ales momentul potrivit sa primeasca o medalie in fata si sa fie injurat de un tâsti-bâsti de 20 de ani ? El a pierdut,datorita gestului sau de suporter.E parerea mea.
Am pretentia ca un conducator sa se comporte sobru,civilizat,sa nu intre in golanii de doi bani.Numai asa poate fi respectat si odata cu el,clubul pe care il reprezinta.E de asemenea parerea mea.
