Supercupa Romaniei Steaua - Rapid
Supercupa Romaniei Steaua - Rapid
mai exista Rapid?? am auzit ca emigreaza dupa atatea umilinte..
Sa se intoarca in b unde le e locul. ![]()
Chestia este ca toti cei 5 milogi vor fi suspendati in supercupa !
Asa ca orice s-ar intampla, si chiar daca LPF le-ar ridica - prin absurd - suspendarile, ii vom bate.
:evil: >>>Emigreaza ca o sa vina frigul ,se stie ca milogii de culoare negricioasa se reintorc in tara pentru a mai cade din copaci rapuse de frig,acuma au cam cazut de tot si vor cade in continuare......auziti au mai cazut 11 rapidisti...deodata!!>>>> :twisted:
Care rapid ?Eu joc cu rapid duminica asta :lol: :lol: , nu stiati ca joaca un derby Dacia Buzau- Rapid :lol:
Chestia este ca toti cei 5 milogi vor fi suspendati in supercupa !Asa ca orice s-ar intampla, si chiar daca LPF le-ar ridica - prin absurd - suspendarile, ii vom bate.
Si nu numai in Supercupa! Cred ca o sa le dea mai multe etape! Va zic de pe acum ca vom castiga!
Rapidistii s-au facut de ras astazi.Nu conteaza daca vor fi suspendati pentru Supercupa,desi normal asa va fi,pentru ca oricum Steaua va castiga.
Azi rrapidul a primit ce merita. Poate asa se-nvata minte sa nu mai stea cu ciocu pe sus :twisted: Sa castigam si supercupa ca sa-i linistim de tot!
!! CAMPIONII Romaniei SUNTEM NOI !!
Victorie Steaua,nu exista alta alternativa !! :wink:
Cand se joaca supercupa???
Si pe ce post? :lol:
Buna intrebarea!!! ![]()
Pai cred ca asta inca nu s-a stabilit ! :lol:
Eu cred ca v-ati cam grabit cu topicul asta . Nu stim ce transferuri o sa fie la Steaua si la rapid . Oricum FORZA Steaua ! Spre 24 ! :wink:
mai este ceva timp pana la supercupa.... Steaua o sa mai aduca jucatori si rapidu o sa mai piarda jucatori..... si cred ca o sa fie o bataie stransa, si pe teren si in peluze... dar ca de obicei Steaua va iesi campioana
In meciul asta trebuie sa intre titular la noi Iftimoaie. Si sa jucam in costume de Robocob. Ca altfel la ce fotbal joaca Rapid....
Am vazut ce a declarat Moldovan si am ras cum de
mult nu am facut-o. Parca vedeam un mos care
chibiteaza si el la o tabla.....jalnic a ajuns
acest mare ratangiu, care ma enerva de cate ori
juca in nationala. Cred ca rateaza asta mai mult
decat Piturca, alt clovn.
Despre meciul din supercupa cred ca vi fi castigat
de ai nostri si cu echipa a doua.....
va fi un meci greu atat pentru Steaua cat si pentru Rapid
...dar Steaua va castiga ![]()
Eu sunt ferm convins ca odata cu castigarea titlului cu numarul 23 Steaua va intra intr-o noua epoca in care datorita intentiilor din ce in ce mai serioase a lui Gigi de a face o echipa mare celalalte echipe din campionat vor tine cu greu pasul cu noi deci in supercupa ii vom spulbera.
Alt frustrat...............get a life
Rapid poate sa aiva suspendati 7 jucatori in urmatorul meci (Moldovan si Rada vor fi judecati pt meciul cu Sportul de pe caseta video) acum depinde dc va fi Supercupa prima pt ca s-a revenit la divizie de 18 echipe si cand era asa Supercupa era dupa primele 2 etape.
Tare e sa cadem si in prima etapa de campionat cu ei. :lol:
A cincea Supercupa care va poposi in vitrina de trofee a Stelei !
Bate Steaua fara drept de apel...
Trebuie sa intelegeti ca Rapidul atat a putut, MAXIM, mai mult nu poate iar acum urmeaza si o perioada NASHPA la ei... Eu ma lansez si intr-un pronostic: 3-0 pentru Steaua...
offtopic: Steaua accede in grupele CL si primavara Europeana in Cupa UEFA, Dinamo in grupele cupei UEFA si primavara Europeana, Rapid nu prinde nici macar grupele cupei UEFA. :lol:
Cred ca ai ghicit scorul exact.Atat va fi,3 - 0,daca vor mai avea 5 eliminati.
Sigur ca Rapid nu va mai prinde grupele.Anul asta a fost o eroare.
Dinamo ? Nici macar cat Rapid.