FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Supercupa Romaniei Steaua - Rapid :1 - 0 (0 - 0) !

«1234512»
dnz08.06.2006 22:24
:D mai exista Rapid?? am auzit ca emigreaza dupa atatea umilinte..

 

 

 

 

rapid nu emigreaza...rapid migreaza

sindrom08.06.2006 23:19

Cat irealism :) Pana una alta ne-am luat bataie anul asta si de la rapid 1 si de la rapid 2 si n-am reusit sa ii batem. Nu va mai lansati in declaratzii d'astea tampite ca ii rupem cu 11 la 0, ca gata la anul luam Champions League, ca 30 de ani de acum luam noi si cupa si campionat si CL si tot si ca la un moment dat nationala Romaniei va fi formata numai din jucatorii Stelei cu care luam campionatu mondial. Toate ca toate, dar putin realism nu strica nimanui, ce naibii :) Da, vreau sa-i batem, vreau sa jucam cu PRIMA echipa, chiar daca ei au 5-8 suspendatzi. Vreau sa nu ne asumam riscul unei noi umilintze cum am patzit in cupa milogilor. Eu zic ca la meciurile directe in ultimul timp am avut probleme mari cu ei... asa ca nu are sens sa ne mai lansam in declaratzii belicoase cum ca ii spulberam. Mie imi ajunge un 2-1 pentru noi... punctele si victoria sunt cele ce conteaza.

 

 

Si acum...(nu ma pot abtine :D ) 24, 25, 26... :D

Dawson09.06.2006 01:20

In mod normal supercupa ar trebui sa fie acum, in vara. Intr-o vreme parca dadea startul noului sezon.

Ar fi ideal sa jucam cu ei la inceput in campionat. Ii batem in supercupa, ii batem si in tur si in retur - ca dupa pauza de iarna ei sunt amortiti, pe cand noi avem deja meciuri in picioare din primavara europeana! 8)

martanu09.06.2006 02:48

Echipa Milogilor se va destrama, Vinu' Vama va zbura croncanind, la fel Muiecescu i-si va lua talpasita spre

P*li TM, Copos i-si va face veacul pe la DNA, Viorel

Laleli-Moldovan-Bulan (plangaciosul p*li mele) va pleca

in Liga a treia sau a patra din Elvetia si tot asa...

LIGIUCA09.06.2006 06:22

Steaua e cea mai tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cine are id lu George Ogararu?

mil puteti trimite pe ligi_steaua

va rog

weeezer_2009.06.2006 07:04

lol, crezi ca Oga n-are altceva de facut decat sa stea pe Messengeruri? :)))

STARforce09.06.2006 07:19

O sa fie o victorie/razbunare/sarbatoare si nu cred ca ne-ar trebuie mai mult de un gol,vreau sa ii vad pe taciuni plangand de umilinta!!!Mai ales pe baba si pe lucica sa ii vad jos pe gazon la orizontala ca si cum ar fi loviti de aviara! :lol:

manuela09.06.2006 07:39

Am inteles aseara ca supercupa se va juca cu o saptamana inainte de inceperea campionatului

Dan_BKL09.06.2006 11:59

in mod normal ar trebui sa castigam supercupa dar nu se va supara nimeni daca o vom pierde deoarece cupa si supercupa chiar nu ne intereseaza.

in sezonul viitor trebuie sa avem ca obiectiv accederea in grupele ligii campionilor si campionatul.

Virgil09.06.2006 13:29

Imi place ca vii cu noutati Dane. :)

Dan_BKL09.06.2006 13:49
Imi place ca vii cu noutati Dane. :)

 

cu noutatile trebuie sa vii tu pentru ca esti moderator nu eu.

forever_STEAUA09.06.2006 13:57

@Dan_BKL

 

OFF TOPIC: Noutatile le aduce cine le are...

Virgil09.06.2006 14:06

@ Dan

 

Asa e.Iar tu tragi doar concluzii pe marginea a ceea ce s-a mai discutat.Foarte bine ca esti pe faza.

Ionutdal09.06.2006 14:14

Eu cred ca ii v-am bate pe frustrati de data asta Steaua 3 - 0 rapid

IONUTZ-CIPRIAN09.06.2006 14:20

:evil: >>>O sa zboare mai rau ca MIG-urile,le ies fulgi de aviare,o sa le demonstram ca pana la urma meritam titlul si ca am iesit cei mai buni din campionatabia astept sa le mai suflam un trofeu!!>>> :twisted:

tyv8609.06.2006 14:44

Stie cineva???????

Vine Vali Badea de la Vaslui la Steaua????

forever_STEAUA09.06.2006 14:46

Daniel Niculae: suspendat 2 etape, suspendarea fiind valabilă chiar dacă atacantul rapidist părăseşte Giuleştiul.

 

Vasile Maftei: suspendat o etapă

 

Romeo Stancu: suspendat o etapă

 

Dani Coman: suspendat 2 etape

 

Marius Constantin: suspendat 3 etape

 

În urma scandărilor suporterilor din meciul cu Sportul Studenţesc, clubului i-a fost suspendat terenul în prima etapă, urmand ca primul meci din campionatul care urmează să nu se dispute pe Giuleşti.

 

sursa: gsp

Virgil09.06.2006 14:48
Stie cineva???????

Vine Vali Badea de la Vaslui la Steaua????

 

 

V.Badea de la Vaslui e deja in curtea Stelei.

 

@f_S

Cam subtiri sanctiunile date rapidului.

forever_STEAUA09.06.2006 14:53

@Virgil

 

Foarte subtiri as spune eu... Plus ca Moldovan nu a primit nimic pentru meciul cu Sportul...

Virgil09.06.2006 14:54

Cum sa primeasca,daca arbitrul Tudor l-a favorizat neacordandu-i cartonasul rosu ?

Motanu D09.06.2006 14:57

Oricum de vreme ce pleaca nu mai conteaza ca a luat sau nu suspendare. Sa se duca unde vede cu ochii !!! :evil:

***alex***09.06.2006 15:11

Cred ca cu o saptamana - doua inainte de inceperea campionatului se vor mai reduce niste pedepse...

sorin_77709.06.2006 15:25

ce sa mai reduca ca deja le-au primit reduse cu 50%...... :cry:

 

Rusinos...

weeezer_2009.06.2006 17:50

mai bine ii lasa sa joace in Giulesti dar cu portile inchise...

_yang09.06.2006 18:14

Urmeaza trofeul 5 ... Stie cineva data ???

«1234512»