FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Supercupa Romaniei Steaua - Rapid :1 - 0 (0 - 0) !

«13456712»
skorpio1517.06.2006 17:13

Mor cand ma gandesc ca n-o sa fiu in tara atunci!!! :evil:

Virgil17.06.2006 18:02

Poftim,unul deja nu vine...

Eu sper sa fiu in Bucuresti la data meciului.Altfel voi fi al doilea care nu voi veni... :wink:

korynna18.06.2006 21:34

pai e bine k lumea e in vacanta :) eu le-as da draq de mare,munte,excursii in starinatate and other k sa fiu pe stadion indiferent cu ce echipa joaca :D

FORZA Steaua!

Hassan19.06.2006 00:51

22 IULIE?? DE ZIUA MEA!!! Steaua JOACA SUPERCUPA DE ZIUA MEA de 22 de ani!! Heh, sper ca baietii sa imi ofere un cadou frumos! UN NOU TROFEU IN VITRINA CELUI MAI IUBIT CLUB DIN Romania! :D

 

FORZA Steaua

spre 24, 25, 26 s.a.m.d

 

Rrapidul de atunci cred ca va fi doar o umbra. Constantin si Niculae deja au zburat, Vama si Muce Jr sunt si ei pe faras in directia Timisoara, idolul prostimii din peluza Pancu a semnat cu bursaspor, iar eternul ratangiu frustrat V.Moldovan (care nu stie decat sa dea gol cu poarta goala si sa faca intrari criminale) vrea sa plece in Liga a 2-a elvetiana.

ady4steaua19.06.2006 09:37

Trebuie sa avem incredere in baietii nostri...sa fim alaturi de ei....si cred ca vom avea o surpriza placuta..asa cred eo....un stelist infocat :D:D

Alex1419.06.2006 11:14

Vor boicotarea Supercupei!

2006-06-19 12:54:00

 

Membrii galeriei rapidiste le cer jucătorilor şi conducătorilor echipei de sub Podul Grant să boicoteze Supercupa României, meci care se va disputa împotriva echipei Steaua Bucureşti campioana acestui sezon pe 22 iulie pe Stadionul Lia Manoliu. Suporterii vor să protesteze pentru modul în care Steaua Bucureşti a cîştigat titlul de campioană în acest an.

 

Fara 5 titulari, fara antrenor... inteligenti baieti, e buna ideea cu boicotarea, o sa fie doar 3-0 :lol:

Virgil19.06.2006 14:21

Nu este posibil asa ceva.Vor nu vor,Supercupa se va juca.

dimitrie19.06.2006 19:09

Ai dracu frustrati, le e frica sa ia o caruta de goluri si au gasit motivul asta de-a dreptul imbecil

korynna19.06.2006 22:58

ce rusinos...se fac de kko mai rau de cat sunt deja.se vor campioni,dar nu vor sa se prezinte la meci...si pe ce motiv...noi cum am jucat dupa cosmarul cu gloria??sa se ascunda...anonimii!!

ady4steaua20.06.2006 07:32

Vor boicotarea Supercupei?...ce lucru rusinos pentru ei..se vede ca le este frica de noi...oricum nu cred ca vor face jucatori lor ceea ce le cer suporterii.... :lol: :lol: :lol:

Virgil20.06.2006 12:42

Suporterii pot boicota prin lipsa din tribuna.E problema lor.

colaps25.06.2006 21:47
Suporterii pot boicota prin lipsa din tribuna.E problema lor.

 

membrii galeriei rapidiste vor ei multe... bine ca nu le baga nici macar ai lor tampeniile in seama...

IONUTZ-CIPRIAN27.06.2006 08:08

:evil: >>>Crapizi,cica vor razbunare si ca juniorul a ramas expre ca sa se razbune pe noi sezonul viitor....HA HA HA HA.....[...] de ce sa boicoteze partida...cred ca iarna trecuta a fost prea frig pt ei si au iesit cam putini din acest anotimp... :lol: !!>>> :twisted:

Motanu D27.06.2006 08:13

Tare ma tem ca milogii vor boicota fotbalul...

 

Va fi ca la Portugalia - Olanda: duritati, un arbitru cretin (punem pariu ca va fi delegat Al. Tudor ?!) si eventual un gol norocos !

ady_gogoasa27.06.2006 09:14
:D
andrei_8727.06.2006 14:17

eu unul abia astept! le rupem ****! razbunare, dulce razbunare!

IONUTZ-CIPRIAN29.06.2006 08:26

:evil: >>>Razbunare pentru ce?Parca ei au iesit cel mai naspa din intalnirile cu noi,noi l-aem luat de sub nas cea ce vroiau,asa ca,cred ca ei sunt cei care vor razbunare,dar mai au de papat mult timp si mai tre sa invete sa si zboare mai bine :lol: >>> :twisted:

skorpio1529.06.2006 10:02

E vb ca Razvanel a declarat ca "Steaua se tot chinuie sa bata rapidul" si pan-acum a cam avut dreptate. De-aia supercupa ar fi o razbunare. Cea mai mare palma insa ar fi intrarea nostra-n grupe. :twisted:

Motanu D29.06.2006 10:24

Noi ne chinuim sa batem Rapidul... ei se chinuie de 83 de ani sa faca o performanta !!!

skorpio1529.06.2006 10:30

Asa e, dar cu toate astea mai au tupeul sa deschida gura. Ei se leaga de confruntarile directe tocmai pt ca n-au performante. De-aia o victorie in supercupa i-ar linisti.

Bodanel30.06.2006 11:54

nu va agitati. 2-0 sau 2-1 in favoarea Stelei. o sa vedeti. am incredere ca la 2-0 o sa inchida Oli jocul :D

Rossoblu30.06.2006 12:03

cine a votat victorie rapid? avem 3 tradatori printre noi :evil: :evil: :evil:

Dj01.07.2006 10:33

Rossoblu ...hahahahaha :lol: :lol: :lol:

ar trebui sa miroasa daca ar fi fost crapizi pe aici

Rossoblu01.07.2006 10:49
Rossoblu ...hahahahaha  :lol:  :lol:  :lol:

ar trebui sa miroasa  daca ar fi fost crapizi pe aici

 

pai n-ai vazut ce-a plouat azi noapte? :lol:

FanSteaua4Life04.07.2006 17:35

O fi intrat Copos si a votat...:)

«13456712»