mi`e frica de sapunaru, ca ne face ceva asemanator ca la meciul cu nationalul...
asa ca mai bine jucam cu rezervele...
mi`e frica de sapunaru, ca ne face ceva asemanator ca la meciul cu nationalul...
asa ca mai bine jucam cu rezervele...
Stati linistiti,arbitreaza Tudor.Eu as fi preferat sa arbitreze Helesteanu.
gata, mi-am luat bilet, peluza 2, sper ca am nimerit corect, nu prea am fost eu participant la meciuri, dar stiu ca nu mai vreau sa stau in tribuna cu toti taranii care sparg seminte tot meciu si injura jucatori...sper sa ma primiti in peluza si sa nu-mi iau omor ![]()
Dc sa-ti iei omor...? Nu inteleg asta... cine ti-a zis ca ai putea sa-ti iei omor daca vi in peluza si iti vezi de treaba ta?
Fratilor,dar voi cei de pe forum nu va strangetzi inainte de meci ?
Avetzi totzi grupuri sau mergetzi solo?
Eu nu am cu cine sa merg,astia cu care ma duceam pe stadion,sunt la mare ,la distractie.
De ce nu se organizeaza si intalniri intre utilizatorii forumului fcsteaua.ro?
:twisted: :twisted:
Dc sa-ti iei omor...? Nu inteleg asta... cine ti-a zis ca ai putea sa-ti iei omor daca vi in peluza si iti vezi de treaba ta?
de la jandarmi..am vazut ca se practica.... :roll:
Eeeeh lasa, de la garda poti sa iei bataie si la tribuna si pe strada... nu doar in peluza ![]()
Pacat,mare pacat ca o sa fie putini spectatori la acest meci
Daca o sa fie macar 20000 eu sunt supermultumit :wink: Tare prost e pusa supercupa .
Macar sa castigam :wink:
Forza Steaua :!:
pt ca pe site mai intra si javre si rapidisti si..iti dai seama;)Fratilor,dar voi cei de pe forum nu va strangetzi inainte de meci ?Avetzi totzi grupuri sau mergetzi solo?
Eu nu am cu cine sa merg,astia cu care ma duceam pe stadion,sunt la mare ,la distractie.
De ce nu se organizeaza si intalniri intre utilizatorii forumului fcsteaua.ro?
:twisted: :twisted:
nu vad legatura....dc as sta linistit?ca arbitreaza ala?e cel mai nenorocit om pe care l-am vazut vreodata.....acum ceva ani m-am intalnit cu el pe Lia Manoliu...si va garantez ca nu e zdravan la cap..si ca in cel mai bun caz va arbitra corect,ceea ce nu cred:(....aducetzi-va aminte de cate ori sia batut joc d noi;)Stati linistiti,arbitreaza Tudor.Eu as fi preferat sa arbitreze Helesteanu.
Succesc la supercupa si de la mine, iata un topic de fotbal romun, la mai popular forum bulgar. Este pe limba engleza, si deja are romuni.
http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=3354
registrare: http://forum.radiogong.net/profile.php?mod...ter&agreed=true
Потребител= user nume
майл адерс= email
Парола= parola (pasword)
Потвърдете парола= repeta parola
Потвърдителен код= codul,
AVTAR de ПРОФИЛ, апои РАЗЛИСТВАНЕ
bun venite, si putea dat poze cu ecipa Steaua.
Vine trofeul 50 !!! Umpleti fratilor stadionul !!!
Chiar daca gb nu este interesat de meciul de simbata, jucatorii vor fi cei care decid meciul. Zilele trecute Radoi spunea ca il intereseaza orice trofeu. Chiar daca exista posibilitatea ca el sa nu joace, ceea ce declara un jucator exponential pentru Steaua se poate rasfringe asupra celorlalti jucatori care vor intra in teren.Cred ca toti vor evolua in acest meci stimulati de dorinta de a mai adauga un trofeu in palmaresul lor si al Stelei.
Off-topic:8000 de abonamente!!!!!
Fortzaaaa Steauaaaaa!!!!!!!! Ii batem de pleaca ca niste [...] cu golurile in spate. Steaua castiga super cupa
Pentru acest meci ma tem de faptul ca Rapid va juca cu multe rezerve, care nu se vor sfii sa joace la rupere, ca de vreme ce sunt rezerve nu conteaza prea mult o suspendare. Atentie mare la aceste zburatoare nenorocite, ca au demostrat sezonul trecut ca nu se dau in laturi de la nimic pentru a castiga.
Am avut si vom avea boala pe milogi!!!!!
HAI Steaua!
PS: Sunt curios, daca Klemi Saban va fi huiduit, daca cineva va sari in sus, ca doar antisemitismul este mult mai serios decat discriminarea ciocolatiior. :twisted:
VICTORIE! Supercupa in Ghencea! ![]()
Maine incalzire pentru meciul de miercuri ![]()
Bate Steaua... !! Supercupa o sa ajunga in Ghencea...!!
Cum e impartita asezarea galeriilor in stadion? Daca vreau sa imi cumpar bilet maine exact inainte de meci unde trebuie sa-mi iau loc?
Tribuna 1 sectoarele 41-44 si Peluza 2
veniti fratilor la meci? eu am castigat 2 bilete la tribuna I la concursu ala de pe gsp si nuj singur daca ajung ca sunt din Slobozia dar are cineva bilete la tribuna I si cam pe unde ca acolo o sa fie amestecati mi se pare
Tribuna 1 sectoarele 41-44 si Peluza 2
merci mult... poate reusesc sa imi cumpar in seara asta bilet, daca nu imi cumpar maine... de venit vin sigur pentru ca numai la fata locului pot sa imi fac o parere de cum joaca Steaua ca sa stiu ce pretentii am sezonul asta de la jucatorii... Sper sa ma insel de ceea ce cred eu acum, ca nu avem echipa nici pentru campionat dar nu mai zic deLiga Campionilor: Pentru campionat e uzata moral iar pentru CL nu are valoare... Sper sa ma insel...
Sorine ai luato rau de tot :lol: ...sau e noul tau mod de a incuraja echipa... :lol:
Nu am luat-o rau de dot... :lol: , si sa sti ca acolo, pe stadion vin sa incurajez din primul pana in ultimul minut... dar sunt neincrezator si asta datorita nerealizarii unui transfer BUN... un ATACANT vroiam sa vina la echipa, dar ATACANT VERITABIL SA FIE
sal...am revenit...am fot plekt...
deci cupa se joaca? cand ca io acu am venit si nush nika ![]()