FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Supercupa Romaniei Steaua - Rapid :1 - 0 (0 - 0) !

«123412»
leoc98008.06.2006 07:16
spre_2408.06.2006 07:55

lom si cupa ! NU IERTAM ! sa vada ei cine e sefu aici in Romania;)

stelist_ultras08.06.2006 09:18

batem cio****

Stelistu8808.06.2006 09:35

Ii rupem pe spurcatzi si la propriu si la figurat :twisted:

Kobiy08.06.2006 09:37

Abia astept Super sa ii batem in sf pe bune cu 2,3 goluri diferenta

Stelistu8808.06.2006 09:54

da` pe ce data se joaca?

korynna08.06.2006 10:31

abia astept meciul sigur o sa fiu in peluza sa vad cum o sa desfiintam rapidu!nu se stie macar o data in jurul careia se va juca?

RAPID RUSINEA Romaniei!

Steaua-MEREU SUPERIORI!!

***alex***08.06.2006 10:46

Nu se stie inca nici macar cand incepe campionatul urmator, deci nu se stie nici cand va fi supercupa!

Minimus08.06.2006 11:09

Nu stiu daca or sa aibe suficienti jucatori sa joace Super Cupa :) cel mai probabil ca vor fi suspendati muuulta vreme circarii astia!

 

Asta daca nu vinde UTCopos toata echipa intretimp !

Bogdan4Steaua08.06.2006 12:49

S-ar putea sa faca pe revoltatii si sa nu se prezinte la meciul de supercupa, avand in vedere ca joaca fara vreo 5 titulari. Asa cum au preferat solutia plina de lasitate de a face acel ultim fault de ieri pentru incheierea meciului, asa s-ar putea sa fie si acum. Daca nu se prezinta e treaba lor. Iar daca se vor prezenta, ar fi bine sa aliniem si noi o echipa de rezerve pentru a juca de la egal la egal cu ei.

forever_STEAUA08.06.2006 14:17

@Bogdan4Steaua

 

Ar fi greu pt ei sa joace cu rezervele noastre de la egal la egal ... Poate cei de la Steaua 2 ar fi mai potriviti... si nici asa nu sunt sigura ca fortele ar fi cat de cat egale ;)

weeezer_2008.06.2006 14:21

tare mi-e ca singurul care o sa fie suspendat pt supercupa o sa fie handicapatul de Marius Constantin.. la Coman o sa se zica "pas" pt ca "deh, a fost fault de joc", la maftei, saracutzul, nu poti sa-l suspenzi pt doua galbene la limita, nu? nicolaIe o sa fie istorie... eventual Stancu sa-si mai ia o etapa de suspendare, acolo, da face domnul Vama memoriu ca tot le are cu memoriile, si ii ridica si lui suspendarea...

Virgil08.06.2006 14:28

Nu se poate.Au luat cartonase rosii.Asta inseamna ca minimum o etapa va sta fiecare din ei.Unde-i lege nu-i tocmeala.

weeezer_2008.06.2006 14:37

da, Virgil, asa e, dar daca miraculos, cumva, se "demonstreaza" ca acele cartonase au fost luate pe nedrept, eventual i se da si lui Helesteanu o suspendare de 2-3 etape acolo... nu li se poate ridica suspendarea?

Motanu D08.06.2006 14:39

Nu suntem in Spania sa se poata anula cartonasele. In plus UEFA nu agreaza sa ceva chiar daca se demosntreaza ca arbitrul a gresit.

Numai ca aici arbitrul nu a gresit si, cu exceptia lui Maftei, toti ceilalti ar trebui sa ia cate 4 etape minim.

Plus ca Badoi, Moldovan si Rada ar trebui sa ia si ei cateva etape pentru lovirea adversarilor / arbitrului.

kingstonian stelist08.06.2006 14:44

... dar intrarea in CL e cel mai important lucru pt vara-toamna asta.

 

V-am spus eu ca la Vaslui nu ni se poate intampla nimic rau.

 

Dar macelul ala de la Petrosani nu l-am vazut venind, a fost asa ceva mirific sa ii vezi cum isi dau arama pe fata!

 

Cum am zis, Supercupa e ca si in vitrina, intrarea in CL, ala este obiectivul!

 

Sper 24, CL, Forza Steaua

clubdumonde08.06.2006 15:40
Nu se poate.Au luat cartonase rosii.Asta inseamna ca minimum o etapa va sta fiecare din ei.Unde-i lege nu-i tocmeala.

 

Dar in tara in care traim legea se poate modifica de la o zi la alta!!

Virgil08.06.2006 16:04

Probabil ca ai vrut sa spui ca legea se poate interpreta altfel de la o zi la alta.

Suspendare pentru o etapa cel putin,la cartonas rosu,e general valabila pe Terra.

clubdumonde08.06.2006 16:08
Probabil ca ai vrut sa spui ca legea se poate interpreta altfel de la o zi la alta.

Suspendare pentru o etapa cel putin,la cartonas rosu,e general valabila pe Terra.

 

Nu am vrut sa spun ca legea se poate schimba.Se poate reveni la sistemul vechi si sa-si ispaseasca suspendarea doar in competitia in care a fost eliminat.

Prevedere pe care eu o consider de bun simt, intre noi fie vorba

Virgil08.06.2006 16:11

Sigur ca da,nu am nimic impotriva.

clubdumonde08.06.2006 16:14
Sigur ca da,nu am nimic impotriva.

 

Eu am impotriva. Si rau de tot impotriva pt ca tocmai aceasta instabilitate legislativa ne-o imputa UE. Stiu ca am luat-o putin pe aratura dar m-am aprins.

Virgil08.06.2006 16:26

Chiar ca te-ai aprins.Am incercat sa-ti spun ca nu am nimic impotriva celor spuse de tine. :)

Lari_FrzSt08.06.2006 18:22

Mdeah, indiferent cand o sa fie supercupa, pe ce post, cu ce jucatori, unde, tot ii batem pe rapid. Hai sa fim seriosi...nu se compara...

spre_2408.06.2006 19:35

rapid SUNT PRAF !

asta a demonstrat ieri !

si niculae sa nu mai vb despre ei !

rapidu nici nu are fatza sa joace cu noi !

weeezer_2008.06.2006 22:17

io cred ca dupa meciul de la Petrosani, Rapidul s-a rupt... si o sa aiba o pasa asemanatoare cu ce am patit noi dupa ce ne-a scos Boro... o sa vedeti, la inceputul sezonului viitor Rapidul va fi foarte departe de echipa din UEFA si din returul campionatului..

«123412»