FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-4

«15678910»
winner_00707.06.2006 15:15

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 4-0 Hattrick Dica Mama te iubesc!!!!!!!!!!!!!

Ionutdal07.06.2006 15:15

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Dica 4-0 SI FACEM SI SPECTACOL SA MOARA MILOGIIIIIIIIIIIII

korynna07.06.2006 15:15

4-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ssssssssssteeeeeaaauuuuuaaa

devotee07.06.2006 15:16

gooooooooooooooool... a luat-o razna Dica... :lol:

Lari_FrzSt07.06.2006 15:16

FFFOOORRRTTZZZAAA SSTTTEEEAAAUUUAAA!!! Bai, Dica asta e uimitor cand vrea!

dimitrie07.06.2006 15:16

pe unde e suporterul lui FC Vaslui care zicea ca vasluiul e echipa care a incurcat echipele din Bucuresti? Intr-adevar sunt mai buni decat cainii dar nu au fata de Steaua cea mai buna echipa din Romania !!!

winner_00707.06.2006 15:17

Numai oprita putea rata din aceasta faza...........

Ionutdal07.06.2006 15:18

OPRITA CRED CA NU VREA SA DEA GOOL OFFFFF DOAMNEEE .

Sexystelista07.06.2006 15:21

Bai ce idioti pe chat-ul de la onlinesport

Intrati si ajutati-ma ca injura aia Steaua de mama focului e plin de ciori

sorin_77707.06.2006 15:21

Respect @***alex***

 

Abia astept sa ajung acasa sa desfac sampania...

 

Sunt fericit... Meritam...

Lari_FrzSt07.06.2006 15:22

O auziti pe dobitoaca aia care injura Steaua? Las ca am in cls o rapidista aiurita...Gosh... :evil:

winner_00707.06.2006 15:23

a si sorin_777 milogii joaca in 8 cu tot cu portarul pe teren si e 0-0!Noroc la servici! :wink:

korynna07.06.2006 15:24

bah sariti...mor rapizi....se iau de gat cu arbitru si nu ii retrogradeaza????????asta e rusine!!!!mu....e rapid!!!!!

***alex***07.06.2006 15:25

Sorin, vezi ca l-a eliminat si pe D.Coman. Rapid in 7 oameni! Servici usor!

sorin_77707.06.2006 15:25

Milogii probabil vor sa prinda finalul de la Vaslui si ies din teren de la ei pentru a vedea fotbalul adevarat din Modova. :)

winner_00707.06.2006 15:25

scuze Sorin acuma sunt 7 ( eliminati:niculae , Constantin , maftei si Coman) :lol: :lol: :lol: si e 0-0

Bogdan4Steaua07.06.2006 15:25

Se confirma! S-a mai luat unul!

winner_00707.06.2006 15:27

a si inca ceva e penalty pentru Jiul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si mai si plang milogii :lol:

***alex***07.06.2006 15:27

Le-a ajuns FRUSTRAREA la creier! hahahahahaha! Intrari criminale! Coman era la Local Kombat! Prima etapa de la anul o joaca cu aia de la Electromagnetica! :lol:

sorin_77707.06.2006 15:28

Inca unul si se suspenda partida... din ce stiu se castiga la masa verde de Jiul...

winner_00707.06.2006 15:29

Joaca cu Dacia Buzau si dau eu un hattrick( joc la grupa 1992 cred ca ne pun pe noi in teren sa nu-i umilim prea tare :lol: :lol: )

winner_00707.06.2006 15:30

Mai sti poate ii lasa sa joace in 2 :lol: :lol:

 

Later edit:Joaca handbal astia de la rapid , numai au fundasi , mijlocasi si atacanti , ci extreme , interi si pivot si unul coordonator de joc :lol: :lol:

sorin_77707.06.2006 15:32

Sa intre comentatorii de la antena 1... sa intre ei pe teren :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua07.06.2006 15:32

1-0 pentru Jiul!!! Bravo baieti!

***alex***07.06.2006 15:33

Dati pe A1 se chinuie sa bata 11m de 10 minute! :lol: GOOOOOOOOOOOOOOL 1-0 Jiul!

Ce ziceai razvanel? Indiferent de ce se intampla in ultima etapa rapid ramane echipa frumoasa a campionatului? Ia mai gandeste-te! AHAHAHAHAHAHA!

«15678910»