FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-4

«14567810»
florin_b_*07.06.2006 14:28

A fost penalty la primul gol??

A fost offsaid la cel de al doilea?

 

Ca astia de la radio au spus ca nu prea a fost nici una nici alta!!!!!!!!!!!

NSD07.06.2006 14:29

Tot n-au reparat "oficialii" linkul cu "ascultă meciul" :(.

winner_00707.06.2006 14:29

Daca suntenti in strainatate urmariti meciul de pe siteul meu care e puc la web la profil!e comentariu live( nu vreau sa fac reclama ci sa ajut!)

NSD07.06.2006 14:34

Mersi mult, dar comentariu scris aveam şi pe Onlinesport. Speram la ceva audio :)

Ionutdal07.06.2006 14:34

HA HA HA HA HA HA HA HA COMENTATORII DE LA a1 MAI AU PUTIN SI INCEP SA PLANGA HA HA HA CATA FRUSTRARE . Steaua CAMPIOANA SPRE 24

winner_00707.06.2006 14:35

Sutem la inceput , oricum daca vreti puteti sa va uitati cred ca vom pune in curand si ceva audio!

Ionutdal07.06.2006 14:47

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL Dica , FRUUUUUUMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS CAMPIONII CAMPIONII OLE OLE OLE

winner_00707.06.2006 14:47

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

L

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

3-0

DTP-Ludacris07.06.2006 14:51

Sunt F E R I C I T :lol:

 

Despre rapid....nici nu merita sa scriu :lol:

 

Noi suntem Campionii !!!!

dimitrie07.06.2006 14:53

CAMPIONIIIII DIN Ghencea

MULTUMIM Steaua !!!!!!!!

***alex***07.06.2006 14:54

Impecabil arbitrajul! Daca era Serea acum era 0-0! Campioooooni Campiooooooni Campioni vom fi din nou!!!

korynna07.06.2006 14:55

Steaua e cea m ai frumoasa echipa echipa din Romania si primeste victoria bine meritata!!!FORZA Steaua!!Rapid Bucuresti....o rusine si-n giulesti...vai ce bine imi pare...Dumnezeu e sus si vede...mai ales memorii

Agy_2307.06.2006 14:55

CRRRApid , spune tu , cine este lideru` ? :twisted: :twisted: :twisted:

Nu ne pasa de voi , CAMPIONII SUNTEM NOI !!!

waste07.06.2006 14:58

CAMPIONII Romaniei SUNTEM NOOOOOOOOOOOI!!!!!

DTP-Ludacris07.06.2006 15:00

La Jiul-Rapid tot stadionul huiduie rapidul,i face tzigani,etc ...in sfarsit rapidul primeste ce trebuie... :lol:

skorpio1507.06.2006 15:06

MILOGILOR!! Luati-va ADIO de la event!! Si-ntorceti-va dreacu pe jos acasa ca nu meritati nici cu caruta sa mergeti!

!!CAMPIONII Romaniei SUNTEM NOI!!

Motanu D07.06.2006 15:06
Impecabil arbitrajul!

 

Cel de la Petrosani ? Daca arbitra Helesteanu sub pod cu Sportul azi nici nu mai conta meciul cu Vasluiul.

Lari_FrzSt07.06.2006 15:06

Salut! Nu am ajuns decat de vreo 15 min si am apucat sa vad numai inainte putin de golul 3. Nu imi puteti va rog mult sa imi spune-ti cine le-a dat pe celelalte 2??? V-as ramane recunoscatoare. Asa ...cam cine a jucat cel mai bn??? Nu am apucat sa citesc celelalte pag si nu am timp asa ca nu va crizati...Asa deci, pana acum totul e in fav noastra, si sunt sigura ca asa o sa ramana. :arrow: 23

winner_00707.06.2006 15:10

Si Maftei e eliminat ,ce fraieri!!!!!!!!!1

Bogdan4Steaua07.06.2006 15:10

Si Maftei a fost eliminat. Cum comut pe Rapid Channel cum mai elimina un jucator de la Rapid. Cred ca mai comut de 2 ori! :)

Lari_FrzSt07.06.2006 15:10

Bai, ce e cu eliminarile astea la rapid? :D Ghinion!

sorin_77707.06.2006 15:10

Sunt la munca si urmaresc meciul pe ONLINESPORT :(

Vreau o parere oviectiva: A fost 11m? dar ofside la golul 2 sau 3? va roooog!

 

respect celor care s-au dus la Vaslui!

devotee07.06.2006 15:12

Aia se credeau "peste tot acasa" :lol: :lol: :lol: ... In sfarsit capata o imagine asupra realitatii... Cruda pentru zburatoare si atat de dulce si familiara pentru Steaua.

 

INTOTDEAUNA SUPERIORI, INTOTDEAUNA CAMPIONI!

***alex***07.06.2006 15:14
Sunt la munca si urmaresc meciul pe ONLINESPORT :(

Vreau o parere oviectiva: A fost 11m? dar ofside la golul 2 sau 3? va roooog!

 

respect celor care s-au dus la Vaslui!

 

A fost penalty, nu a fost ofsaid la golul 2, era Dica cu 1-2 m in spatele fundasului, iar la golul 3 a fost la limita!

 

@Motanu

Impecabil arbitrajul la Vaslui!

Bogdan4Steaua07.06.2006 15:15

Gooool ! Hatrick Dica! 4-0!!!!

«14567810»