Tolontan e retardat ca de obicei. Isi face datoria fata de Copos.
Tolontan e retardat ca de obicei. Isi face datoria fata de Copos.
E o presa plina de frustrati! Nimeni n-a spus nimic de meciul excelent facut de Dica!
pai ce sa spuna, daca a fost blat, se mai cheama excelent? probabil ca o sa fie chiar acuzat pt ca a avut tupeul sa marcheze in asa numitul "blat", cand era normal probabil sa isi dea cu stangu-n dreptul...
mi se face greatza de cate mancatorii sunt prin presa...
as vrea sa multumesc tuturor stelistilor din Romania in special celor din Vaslui pentruprimirea facuta echipei Steaua cat si celor din Petrosani care i-au adus la exasperare pe rapidisti dar nu in ultimul rand tuturor stelistior din aceasta tara si nu numai.
va multumesc la toti ca am sprijinit echipa la bine si la greu,imi este rusine ca sunt compatriot cu Moldovan in acest"jeg de tara",cam atat am avut de spus,cinste tuturor stelistior si la mai mare. ![]()
Am fost, suntem, si vom fi mereu campioni !!
Forza Steaua !!!!! ![]()
ce misto, am putut sa votez la victoria Stelei la ani lumina dupa ce s-a terminat meciul! daca ar fi asa si la pariuri atunci EU as fi patron la Steaua!
campioni am fost campioni vom fi pana vom muri Steaua Bucuresti atat am de zis
am aratat cine e sefu;) ca uitasera:))
ce misto, am putut sa votez la victoria Stelei la ani lumina dupa ce s-a terminat meciul!
cu ani lumina se masoara distanta, nu timpul... :lol:
daca ar fi asa si la pariuri atunci EU as fi patron la Steaua!
deja vad ca ii calci pe urme... :lol: :lol:
:lol: are dreptate fata
Cu mare intarziere, sa va felicit si eu pentru un meci "superb" castigat cu multa sudoare...
Cu mare intarziere, sa va felicit si eu pentru un meci "superb" castigat cu multa sudoare...
Domnu reddog ce revenire in forta ai...
Te-au ridicat discursurile lui Borcea si a lui piticania aia de Turcu?
Vorba lui Mititelu: " Nu am verificat alcolemia" :lol: :lol: :lol:
Reddog ce mai faci mai ?
:o
Multumim pentru feicitari si ma bucur ca ai recunoscut ... dar totusi mai ai sa-ti dai seama si de alte jocuri ale noastre...cam majoritatea...
Cu mare intarziere, sa va felicit si eu pentru un meci "superb" castigat cu multa sudoare...
Domnu reddog ce revenire in forta ai...
Te-au ridicat discursurile lui Borcea si a lui piticania aia de Turcu?
Vorba lui Mititelu: " Nu am verificat alcolemia" :lol: :lol: :lol:
Va felicitam, atata tot. Poate ca anumite declaratii de-ale unui conducator de-al vostru a dus la numite replici mai putin digerabile pentru voi. Pe mine nu m-a ridicat nici un discurs, nici macar nu stiu ce au mai indrugit aia pe acolo. Important e ca anul acesta Dinamo sa nu mai PIARDA TITLUL!
Buna Dracula. Stai linistit ca intentionam sa va felicit pentru intrega campanie de sezonul trecut. de data asta ne-ati intrecut.
:o :lol: :lol: victorie categorica [..... ]
Foloseste un vocabular decent.Esti pe fcsteaua.ro
Moderator