FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-4

«178910»
winner_00707.06.2006 16:41

Auziti parac era un user ( spre_23) iSI SCHIMBA NUMELE IN FIECARE AN?!

***alex***07.06.2006 16:49

Aveti de schimbat un nickname! :D

milan_nikolov07.06.2006 16:49

Campioni este noi. FORZA Steaua.

Eu dorez cu Levski la un grup si batut acest PIGS.

Bravo Steaua. Campioni.

Cand va dat cupa? Si unde?

Forza Steaua, Forza CSKA!!!

Tot cskari respectem Steaua cu acest supcesc.

feanfan07.06.2006 16:54

I am thrilled!!! Congratulations to you all!!

Champion of Romania, 23!!!

 

I knew I was supporting the right football club of Romania, I always believed in it :D

 

FORZA Steaua!!!!!!!!!!!!

spre_2407.06.2006 16:54

da skimbatimi nick name rog moderatorii :D

spre_23 :D/

moa cel mai fericit suntttt !!

sunteem nooi suntem nooi campionii Romaniei suntem noooi:d/ D:D::D:D:D

skorpio1507.06.2006 17:05

E frumos sa stii ca ai "frati" peste tot pe glob. :D Am avut totusi un gust amar cand la sfarsitul meciului pe realitatea parca se contesta arbitrajul si valoarea dintre Steaua si Rapid. Milogii au noroc cu rezultatele directe din campionat. Asa au si ei o sezatie palida de mandrie... Se zicea ca vezi dom'le Rapid ar fi campioana MORALA a sezonului :lol: Inca asta pica clar dupa meciul de azi, mai ales dupa ce-a facut Stancu.

!! spre cl !!

DTP-Ludacris07.06.2006 17:05
@spre_24 ai si tu putina rabdare..moderatorii sarbatoresc acum.. :lol:
ramonik_stelista07.06.2006 17:05

sunt super fericita...de ceva timp tot tip de fercire si ma suna toti prieteni..........Steaua e campioana....sa vazut im mecuiul de astzai cu rapid ca Steaua merita sa fie campioana nu ciorile care s-au facut de ras...rusine sa le fie.......dar nu ma intereseaza de alti ma intereseaza doar Steaua.....imi pare rau ca nu pot veni in piata unviersitatii ca sunt prea departe dar sunt cu sufletul alaturi de ei.......si le urez distractie placuta.....................Carlos a demonstrat azi ca e un jucator de valoare si nu merita sa plece de la Steaua...........PENTRU Steaua NE DAM VIATA........CAMPIONII Romaniei

Virgil07.06.2006 17:06

@ spre_23

Trebuie sa-i trimiti un pm site-admin-ului,George Stan,si sa soliciti schimbarea.

weeezer_2007.06.2006 17:14

sunt incantat, sunt de-a dreptul incantat pt felul in care s-a terminat acest campionat... noi victorie clara, ei frustrare culminata cu cele 5 eliminari... toate survenite dupa ce noi deja conduceam lejer, cu 2-0 si mai mult.

 

totusi, am o curiozitate... cand galeria rapidistilor striga "rusine! rusine! rusine sa va fie!", la cine se refereau? la jucatori sau la arbitri? ca draq stie ce-o fi in capul lor...

alexia_radoi07.06.2006 17:36

..se stia oricum de mult..acum doar s-a actualizat clasamentul..

sorin_77707.06.2006 17:45

Felicitari Steaua!!! un an deosebit...

Felicitari jucatorilor, antrenorilor, conducerii si nu in ultimul rand suporterilor adevarati...

bebeto07.06.2006 17:51

bravo Steaua!!! din pacate nu sunt in tara si nici nu am putut vedea meciul...dar ce mai conteaza...FORZAAA Steaua !!!! VOM JUCA DIRECT IN ULTIMUL TUR PRELIMINAR NU?CAP DE SERIE? CARE STIE

Bogdan4Steaua07.06.2006 17:59

Nu! Jucam si turul doi, dar in ambele tururi vom fi cap de serie.

I.N.Money07.06.2006 18:03

Pe OTV au declarat ca jucam din turul 3 :?,pana acum era turu 2..

laca_707.06.2006 18:06

nu conteaza sunt atat de fericit ca as juca si din turul 1 in momente dastea imi sunt dragi toti

Bogdan4Steaua07.06.2006 18:12

Profesionalismul acestor gazetari este egal cu zero. Se foloseste uzual termenul "Steaua va fi cap de serie in turul 3 preliminar" si de aici multi au inteles ca jucam direct in turul 3.

 

Pornim din turul 2 si in turul 3 vom fi cap de serie.

weeezer_2007.06.2006 18:22
nu conteaza sunt atat de fericit ca as juca si din turul 1 in momente dastea imi sunt dragi toti

 

frumos spus, intr-adevar :)

Agy_2307.06.2006 19:11

Mi`e scarba de acesti asa-zisi jurnalisti care lovesc Steaua de cate ori au ocazia . Nu inteleg de ce . Ce rau a facut aceasta echipa ? Sa nu uitam ca Steaua trebuia sa fie campioana de prin etapa 27-28 , cam asa . Tot se vb despre CRRApid cum ca ar fi practicat cel mai frumos fotbal dar , intreb , in turul campionatului , cu acest "minunat" joc, pe ce loc au fost ca nu mai tin minte ?????

Il vad si pe dobitocu ala de Porumboiu despre care aveam o parere mai buna , iese si spune ca a fost blat . PAI CE ,VROIA SA BATA Vaslui O ECHIPA Steaua INSETATA DE VICTORIE SI URA , O ECHIPA CARE ALINIA CEL MAI BUN 11 DIN CAMPIONAT ? Porumboiu vroia ca o echipa care a fost pe ultimul loc mai bine de 3/4 din campionat sa bata semifinalista Cupei UEFA ?

sau.............aaaaaaaaaaa.......am inteles. Probabil ca s-a simtit umilit (desi nu ar avea de ce . Nici macar timisorenii la acel 8-1 nu s-au simtit umiliti)

felix4you200207.06.2006 19:55

de vina sunt in mare masura declaratiile belicoase alei lui gb si ms. ei sunt cei care si-au pus toata presa in cap prin declaratiile razboinice. bomboana de pe coliva a fost pusa seara asta de gb, la Vaslui

crematory07.06.2006 20:18

FRATILOR sunt beat ruptp, pana mwea acsau scot ceva alb-visinui poate poatea borasc si eu :D sory pentruz li mbaj

 

FORZA Steaua FORZA CAMPIONI.

PS:fiesta aabiea incepe

iL Napoletano07.06.2006 20:56

Felicitari Steaua,felicitari felicitari felicitari.Uite ca titlul 23 a ajuns in vitrina linga surorile mai mari!!Am dat dovada si anul acesta de mare unitate si de mare putere de caracter!Eu personal am crezut mereu in acest titlu in ciuda ploii verbale de contestari care a venit dupa meciul din semifinala UEFA cu acea echipa necunoscuta care a facut de rusine aceasta competitie.Acum imi doresc din partea conducerii o campanie de transferuri puternica...si la anul sa jucam

acolo unde intradevar ne este locul:IN CL!

gigi_oli_duckadam07.06.2006 21:05

senzaztional . rapid poate sa faca record . se cauta o alta echipa care a luat 5 rosii in 1 meci . daca nu se gaseste in 2 zile de la data meciului rapid e in cartea recordurilor . macar la asta isi buni si ei . FORZTA Steaua . Dica Dica Dica . Steaua

Bogdan4Steaua08.06.2006 00:15

Steaua complete starting lineup

 

 

The lineup for the 2006/07 UEFA Champions League has been completed after FC Steaua Bucuresti held on to claim the title in Romania.

 

Final-day fixtures

The UEFA Cup semi-finalists needed a last-day victory at SC Vaslui to be sure of holding off the challenge of AFC Rapid Bucuresti - and won 4-0. Steaua will start their UEFA Champions League bid in the second qualifying round.

 

Title triumphs

The Romanian championship was the last European title of the 2005/06 campaign to be resolved following the end of the seasons in Slovenia and Hungary. NK Gorica took the Slovenian honours and will enter the UEFA Champions League first qualifying round. Hungarian champions Debreceni VSC, meanwhile, will kick off in the second qualifying round.

 

July opening

The competition gets under way on 11/12 July with the group stage lineup being confirmed once the third qualifying round concludes on 22/23 August. The 2007 final will take place in Athens on 23 May.

 

Sursa: UEFA.com

 

Asadar, pornim din Turul 2 si teoretic nu ar trebui sa avem probleme sa ajungem in turul 3 preliminar.

weeezer_2008.06.2006 06:15

http://www.gsp.ro/index.php?a=46296&shift=1

 

urmariti interviul cu Tolontan

«178910»