Auziti parac era un user ( spre_23) iSI SCHIMBA NUMELE IN FIECARE AN?!
Auziti parac era un user ( spre_23) iSI SCHIMBA NUMELE IN FIECARE AN?!
Aveti de schimbat un nickname! ![]()
Campioni este noi. FORZA Steaua.
Eu dorez cu Levski la un grup si batut acest PIGS.
Bravo Steaua. Campioni.
Cand va dat cupa? Si unde?
Forza Steaua, Forza CSKA!!!
Tot cskari respectem Steaua cu acest supcesc.
I am thrilled!!! Congratulations to you all!!
Champion of Romania, 23!!!
I knew I was supporting the right football club of Romania, I always believed in it ![]()
FORZA Steaua!!!!!!!!!!!!
da skimbatimi nick name rog moderatorii ![]()
spre_23 :D/
moa cel mai fericit suntttt !!
sunteem nooi suntem nooi campionii Romaniei suntem noooi:d/ D:D:
:D:D
E frumos sa stii ca ai "frati" peste tot pe glob.
Am avut totusi un gust amar cand la sfarsitul meciului pe realitatea parca se contesta arbitrajul si valoarea dintre Steaua si Rapid. Milogii au noroc cu rezultatele directe din campionat. Asa au si ei o sezatie palida de mandrie... Se zicea ca vezi dom'le Rapid ar fi campioana MORALA a sezonului :lol: Inca asta pica clar dupa meciul de azi, mai ales dupa ce-a facut Stancu.
!! spre cl !!
sunt super fericita...de ceva timp tot tip de fercire si ma suna toti prieteni..........Steaua e campioana....sa vazut im mecuiul de astzai cu rapid ca Steaua merita sa fie campioana nu ciorile care s-au facut de ras...rusine sa le fie.......dar nu ma intereseaza de alti ma intereseaza doar Steaua.....imi pare rau ca nu pot veni in piata unviersitatii ca sunt prea departe dar sunt cu sufletul alaturi de ei.......si le urez distractie placuta.....................Carlos a demonstrat azi ca e un jucator de valoare si nu merita sa plece de la Steaua...........PENTRU Steaua NE DAM VIATA........CAMPIONII Romaniei
@ spre_23
Trebuie sa-i trimiti un pm site-admin-ului,George Stan,si sa soliciti schimbarea.
sunt incantat, sunt de-a dreptul incantat pt felul in care s-a terminat acest campionat... noi victorie clara, ei frustrare culminata cu cele 5 eliminari... toate survenite dupa ce noi deja conduceam lejer, cu 2-0 si mai mult.
totusi, am o curiozitate... cand galeria rapidistilor striga "rusine! rusine! rusine sa va fie!", la cine se refereau? la jucatori sau la arbitri? ca draq stie ce-o fi in capul lor...
..se stia oricum de mult..acum doar s-a actualizat clasamentul..
Felicitari Steaua!!! un an deosebit...
Felicitari jucatorilor, antrenorilor, conducerii si nu in ultimul rand suporterilor adevarati...
bravo Steaua!!! din pacate nu sunt in tara si nici nu am putut vedea meciul...dar ce mai conteaza...FORZAAA Steaua !!!! VOM JUCA DIRECT IN ULTIMUL TUR PRELIMINAR NU?CAP DE SERIE? CARE STIE
Nu! Jucam si turul doi, dar in ambele tururi vom fi cap de serie.
Pe OTV au declarat ca jucam din turul 3 :?,pana acum era turu 2..
nu conteaza sunt atat de fericit ca as juca si din turul 1 in momente dastea imi sunt dragi toti
Profesionalismul acestor gazetari este egal cu zero. Se foloseste uzual termenul "Steaua va fi cap de serie in turul 3 preliminar" si de aici multi au inteles ca jucam direct in turul 3.
Pornim din turul 2 si in turul 3 vom fi cap de serie.
nu conteaza sunt atat de fericit ca as juca si din turul 1 in momente dastea imi sunt dragi toti
frumos spus, intr-adevar ![]()
Mi`e scarba de acesti asa-zisi jurnalisti care lovesc Steaua de cate ori au ocazia . Nu inteleg de ce . Ce rau a facut aceasta echipa ? Sa nu uitam ca Steaua trebuia sa fie campioana de prin etapa 27-28 , cam asa . Tot se vb despre CRRApid cum ca ar fi practicat cel mai frumos fotbal dar , intreb , in turul campionatului , cu acest "minunat" joc, pe ce loc au fost ca nu mai tin minte ?????
Il vad si pe dobitocu ala de Porumboiu despre care aveam o parere mai buna , iese si spune ca a fost blat . PAI CE ,VROIA SA BATA Vaslui O ECHIPA Steaua INSETATA DE VICTORIE SI URA , O ECHIPA CARE ALINIA CEL MAI BUN 11 DIN CAMPIONAT ? Porumboiu vroia ca o echipa care a fost pe ultimul loc mai bine de 3/4 din campionat sa bata semifinalista Cupei UEFA ?
sau.............aaaaaaaaaaa.......am inteles. Probabil ca s-a simtit umilit (desi nu ar avea de ce . Nici macar timisorenii la acel 8-1 nu s-au simtit umiliti)
de vina sunt in mare masura declaratiile belicoase alei lui gb si ms. ei sunt cei care si-au pus toata presa in cap prin declaratiile razboinice. bomboana de pe coliva a fost pusa seara asta de gb, la Vaslui
FRATILOR sunt beat ruptp, pana mwea acsau scot ceva alb-visinui poate poatea borasc si eu
sory pentruz li mbaj
FORZA Steaua FORZA CAMPIONI.
PS:fiesta aabiea incepe
Felicitari Steaua,felicitari felicitari felicitari.Uite ca titlul 23 a ajuns in vitrina linga surorile mai mari!!Am dat dovada si anul acesta de mare unitate si de mare putere de caracter!Eu personal am crezut mereu in acest titlu in ciuda ploii verbale de contestari care a venit dupa meciul din semifinala UEFA cu acea echipa necunoscuta care a facut de rusine aceasta competitie.Acum imi doresc din partea conducerii o campanie de transferuri puternica...si la anul sa jucam
acolo unde intradevar ne este locul:IN CL!
senzaztional . rapid poate sa faca record . se cauta o alta echipa care a luat 5 rosii in 1 meci . daca nu se gaseste in 2 zile de la data meciului rapid e in cartea recordurilor . macar la asta isi buni si ei . FORZTA Steaua . Dica Dica Dica . Steaua
Steaua complete starting lineup
The lineup for the 2006/07 UEFA Champions League has been completed after FC Steaua Bucuresti held on to claim the title in Romania.
Final-day fixtures
The UEFA Cup semi-finalists needed a last-day victory at SC Vaslui to be sure of holding off the challenge of AFC Rapid Bucuresti - and won 4-0. Steaua will start their UEFA Champions League bid in the second qualifying round.
Title triumphs
The Romanian championship was the last European title of the 2005/06 campaign to be resolved following the end of the seasons in Slovenia and Hungary. NK Gorica took the Slovenian honours and will enter the UEFA Champions League first qualifying round. Hungarian champions Debreceni VSC, meanwhile, will kick off in the second qualifying round.
July opening
The competition gets under way on 11/12 July with the group stage lineup being confirmed once the third qualifying round concludes on 22/23 August. The 2007 final will take place in Athens on 23 May.
Sursa: UEFA.com
Asadar, pornim din Turul 2 si teoretic nu ar trebui sa avem probleme sa ajungem in turul 3 preliminar.