Steaua va disputa ultimul meci din aceasta editie de campionat in compania celor de la FC Vaslui.
Meciul va avea loc miercuri 7 Iunie 2006, incepand cu ora 17:00.
Transmis de: TVR1 si TVRi.
Discutii inainte si dupa meci aici.
Steaua va disputa ultimul meci din aceasta editie de campionat in compania celor de la FC Vaslui.
Meciul va avea loc miercuri 7 Iunie 2006, incepand cu ora 17:00.
Transmis de: TVR1 si TVRi.
Discutii inainte si dupa meci aici.
batem la Vaslui si aducem 23 in Ghencea!!!
forza Steaua!!!
O sa fie un meci foarte greu, stelistii stiu asta si vor aduce cele 3 pct necesare pentru castigarea titlului !
Esti optimist rau de tot. Ma tem insa ca meciul e jucat de mult ! :roll:
FC Vaslui - Steaua 2-1
Hai FC Vaslui!!!
www.fcvaslui.ro
si eu cred la fel...meciul e deja jucat
se va termina 1-0 pt Steaua...dar o sa faca maine rapidu egal si nu ne mai intereseaza
Daca maine rapid nu castiga atunci 100% meciul cu Vasluiul se va termina cu scorul mentionat mai sus de fanul vasluian. Pentru ca vom juca cu Ochirosii, Litu, Simion & co.
Eu cred ca meciul de la Vaslui nu va mai conta . Dupa meciul de maine al tuciuriilor Steaua va fi campioana . Dar si asa tot Steaua va castiga . Pronostic : 1 - 3
FC Vaslui - Steaua 2-1
Hai FC Vaslui!!!
www.fcvaslui.ro
Sa stii ca m-am uitat pe un site al cainilor si apareai cu acelasi pronostic...dar cred ca tu nu constientizezi cu cine joaca Vaslui...Cu Steaua!!!!
Asa ca lasa visele...si trezeste-te.
In conditiile in care jocul e pe bune(adica milogi castiga cu Sportul) castigam cu 2-1 si va fi un joc inchis si nespectaculos.
Cred ca va fi 3-1 pentru Steaua, Vasluiul o sa iasa la joc...
Principalul nostru adversar va fi terenul. In plus de asta, mare atentie la V. Badea si Croitoru!
Ideal ar fi ca maine, Sportul, sa ne ajute cu un rezultat bun impotriva rapedului...
Ar fi ideal sa ne ajute Sportul.
In acest fel, meciul de la Vaslui s-ar transforma intr-o sarbatoare. Mi-as dori tare mult sa il vad titular pe Ochirosii de exemplu.
Hai Steaua! Spre 23!
Ar fi ideal sa ne ajute Sportul.
In acest fel, meciul de la Vaslui s-ar transforma intr-o sarbatoare. Mi-as dori tare mult sa il vad titular pe Ochirosii de exemplu.
Hai Steaua! Spre 23!
HAI SPORTULL!!! HAI Mazilu!!! Maine se poate decide titlul!!!!!!
vad ca toti o dati pe meciul Rapid - Sportul... MARE GRESEALA... Steaua va castiga la Vaslui indiferent de ce se va intampla in Giulesti...
vad ca toti o dati pe meciul Rapid - Sportul... MARE GRESEALA... Steaua va castiga la Vaslui indiferent de ce se va intampla in Giulesti...
Eu sper sa faca Sportu macar un egal deseara ca sa putem face si noi un egal la Vaslui sa fie multumita toata lumea. ![]()
Campionii ,Campioniii ...OLE OLE OLEEEE :lol:
Invingem si luam titlul 23 !Forza Steaua !!
Legat de meciul de diseara Mazilu nu joaca, legat de cel de la Vaslui Para va lipsi ![]()
cei care merg la Vaslui cum fac cu biletele cumpara de la stadion?
si eu sunt de parere ca-i batem pe cei de la Vaslui chiar si cu Litu si Ochirosii
Vaslui nu e Dinamo sa ii batem cu Litu si Ochirosii :lol: ..
nu va mai faceti probleme degeaba ca oricum disreara pe la 22:30 asa o sa fim la universitate sarbatorind titlul 23!!!
rrrapizii cu echipa lor de rahat n-o sa miste in fata studentilor!!!
FORZA Steaua!!!
spre 24!!!
FORZA Steaua!!!spre 24!!!
FORZA Steaua!!!
spre 25!!!
Ontopic: Aveti grija la nebunii de la Vaslui. Sunt cativa "pseudoultrasi" care vor ataca cetateni dupa modelul dinamovist 5 la 1. Asadar atentie pentru toti cei care vor sa mearga la meci !!!
Ar fi bine sa faca macar un egal Sportul si sa jucam cu Ochirosii si restul tinerilor. Oricum si atunci avem sanse sa batem, ca si tinerii astia vor sa se remarce. Si chiar as vrea un spectacol dat de Ochirosii !!!
Pe cat punem pariu ? :twisted: :twisted: :twisted:
Revino cu picioarele pe pamant. Spune mersi ca ati scapat de la retrogradare. Declaratii razboinice am mai auzit noi. Oricum, sper sa fim deja campioni de azi.