FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-4

«1234510»
IPR05.06.2006 12:43

Venim si va ardem la Vaslui dar noua ne pare rau k nu avem sansa sa va trimitem inapoi in B unde va este locu.

Harald05.06.2006 13:54

sa nu fim rai acuma.. cred ca sunt echipe mai petarde in divizia A decat Vasluiul

Motanu D05.06.2006 14:03
sa nu fim rai acuma.. cred ca sunt echipe mai petarde in divizia A decat Vasluiul

 

Rapid, Dinamo, FC National...

sorin_77705.06.2006 15:20

Coltescu din Craiova la Centru... Cred ca e singurul in care am incredere...

forever_STEAUA05.06.2006 15:23

Mai este unul in care am eu incredere dar ne-a arbitrat acu' doua etape :D

colaps05.06.2006 17:14

poate e un pic offtopic dar tot ce se intampla in etapa asta are legatura... cei de la Jiul au anuntzat ca nu zic nu la ceva oferte publice de recompensa... hehe... poate cei ce merg la Vaslui ar putea sa faca un banner "thank you Jiul"... asa la oha...

 

amu mi-am adus aminte ca am mai scris despre asta... mai bine nu, la cat is de deshteptzi unii prin presa ar interpreta... si ne-am cobora la niveluride sub pod... forget it...

_yang05.06.2006 22:58

Offf ce final ... anul trecut ma intepa inima la golul lui Moldovan... sper sa nu traiesc asa ceva si anul' asta !

***alex***06.06.2006 08:00

Capacitatea stadionului : 10000 locuri

Bilete : 10 RON peluze, 25 RON tribunele I si II, 40 RON tribuna 0

Forte de ordine : 450 jandarmi

Suporteri Steaua : 900 locuri rezervate

 

"Nu mã intereseazã de x sau de y, eu mã duc sã arbitrez corect. Sper sã-mi ajute bunul Dumnezeu sã trec cu bine de acest meci"

Sebastian Colțescu

 

Din afirmatia aceasta sa inteleg ca ii este cam frica de meci...

 

sursa : gsp.ro

Motanu D06.06.2006 09:10
"Nu mã intereseazã de x sau de y, eu mã duc sã arbitrez corect. Sper sã-mi ajute bunul Dumnezeu sã trec cu bine de acest meci"

Sebastian Colțescu

 

Din afirmatia aceasta sa inteleg ca ii este cam frica de meci...

 

Normal. Daca-l supara pe Porumboiu are toate sansele sa devina un arbitru de duzina, nebagat in seama de sefii din arbitraj. Daca il supara pe Gigi risca sa ajunga un paria de genul Serea injurat si blamat peste tot atat pentru ce a facut cat si pentru ce nu a facut.

Daca meciul se joaca pe bune Coltescu nu va avea deloc o misiune usoara !

Virgil06.06.2006 09:14
Coltescu din Craiova la Centru... Cred ca e singurul in care am incredere...

 

"Teme-te de greci si cand fac daruri."

 

Dar si mai mult de arbitri,cand dau senzatia ca le pasa de vreun meci. :wink:

sorin_77706.06.2006 12:14
"Nu mã intereseazã de x sau de y, eu mã duc sã arbitrez corect. Sper sã-mi ajute bunul Dumnezeu sã trec cu bine de acest meci"

Sebastian Colțescu

 

Din afirmatia aceasta sa inteleg ca ii este cam frica de meci...

 

sursa : gsp.ro

 

asta inseamna ca nu va lua decizii grele... eliminarii si 11 m acordate la repezeala...

Agy_2306.06.2006 13:27

Offff , am ajuns sa tragem tare pentru a lua campionatul la Vaslui ! Si acum ma mai gandesc la punctele pierdute cu Arges , National , Bistrita si Vaslui(in tur) . Probabil cu acele puncte eram campioni cu vreo 3 etape in urma :cry:

sorin_77706.06.2006 15:20

Suntem campioni de mult, maine vom conduce inca din minutul 10.... Stati calmi ca nu rateaza Steaua un campionat in ultima etapa... Suntem prea puternici si ganditi-va ca in acest meci se va pune toata rautatea acumulata dupa meciul cu Boro... Ii nimicim pe modoveni...

Agy_2306.06.2006 15:35

Sorine , nu stiu ce sa zic dar mi`e frica rau de meciul asta . Pana acum 2 etape speram din tot sufletul sa nu ajungem sa jucam titlul la Vaslui . Orice echipa putea sa fie , dar nu Vaslui . Nu mai pot , de abia astept sa se termine campionatul

Virgil06.06.2006 15:44

Stiti cum e vorba aia,"un car cu vorbe,doi bani nu face".Asa si cu declaratiile belicoase ale lui Porumboiu,Rednic,etc.Faptele vor vorbi.Vasluiul nu mai are ce castiga sau pierde.Cel mult o prima din partea Rapidului.

Va insemna aceasta prima un transfer de energie si de inteligenta asupra jucatorilor vasluieni ?

Nici Sportul care avea 110.000 USD promisi de "Vlad Tepes" nu a reusit.De ce ar reusi Vasluiul ?

Steaua - Vaslui 1 - 0.

Titlul ramane in Ghencea.Acolo unde e locul lui favorit.

Vor,nu vor/tilul va fi al nostru/nicidecum al lor.

FORZA

forever_STEAUA06.06.2006 16:01

Titlul a fost castigat etapa cu etapa.La Vaslui doar vom sarbatori cucerirea lui. :wink:

MihaiM06.06.2006 17:05
Titlul a fost castigat etapa cu etapa.La Vaslui doar vom sarbatori cucerirea lui. :wink:

 

Sper sa ai gura aurita :)

FanSteaua4Life06.06.2006 17:07

Eu ma gandesc sa nu facem iarasi vreo prostie, cu dinamoo in supercupa aveam meciul in mana, cu rosemborg la fel, la boro eram ca si calificati, insa sper ca in acest meci sa se adune toate ocazile ratate pana acuma, sa se adune toata ura stransa pe milogi, sa vedem pe teren razboinici lui Gigi... :(cum ii place lu Gigi sa spuna)lol:

***alex***06.06.2006 17:35

Echipa a fost primita la Vaslui precum Brazilia in cantonamentul din Elvetia...

Pacat de unii ca strica atmosfera si vopsesc magazinul mobil

forever_STEAUA06.06.2006 17:38

@***alex***

 

Eu nu am observat sa fi fost vreo problema cu "mobilul" dar poate ma insel eu...

***alex***06.06.2006 17:40

Suporterii vasluieni au atacat magazinul mobil al Stelei, noaptea trecutã. Vasluienii au aruncat cu vopsea galbenã și verde, reușind sã schimbe aproape în totalitate culoarea mașinii care vindea suveniruri cu însemnele campioanei.

 

stelisti.ro

 

Poate l-au revopsit azi...

MihaiM06.06.2006 19:55

Au si ei "fanaticii" lor. E bine ca nu l-au vopsit in visiniu-cacaniu. Galben si verde e o combinatie chiar reusita :P

tyv8606.06.2006 23:43

Sal fratilor! Sunt fan vasluian , dar sincer as vrea ca Steaua sa ia campionatu! Meciul de astazi se anunta unul din cele mai interesante meciuri din divizia A!In primul rand daca Steaua se relaxeaza a BELIT-O!Asa cum a facut si cu Roosenbour Middllesboro si cu Dinamo :cry: in supercupa.

Spun asta pentru ca Steaua va juca azi sub o presiune uluitoare(care se simtea mai ales aseara la Fanatik pe chipul lui MM) , Vasluiul va juca degajat ca o echipa care si-a atins obiectivul dupa victoria de la Bacau!

Nici nu vreu sa ma gandesc ce era azi pe Municipal daca Bacaul ne batea vineri!Era un meci pe viata si pe moarte dar bine ca nu a fost asa!

Spun ca Steaua trebuie sa fie atenta pentru ca Vasluiul a facut un lucru incredibil: A reusit de la 6 puncte in tur la 29 de puncte in retur! In plus mai este neinvinsa si de 9 etape!!!

Azi voi fi fan vasluian , si Steaua daca merita campionatul ca trebui sa ne bata pe noi , asa va arata ca merita intr-adevar sa fie incununata cu titlul de campioana!

martanu07.06.2006 02:15

Echipa din Vaslui este neinvinsa pentru ca nu a jucat

cu Steaua. In plus echipa noastra are o revansa de luat

dupa ce in tur a fost 2-2 din cauza terenului rau de

tot.

 

VICTORIE Steaua!!!!

sorin_77707.06.2006 06:13

Eu vad acest meci ca pe primul tur preliminar de Liga Campionilor... Si ganditi-va ca am intalni o echipa de valoarea Vasluiului... Ce ati spune ca va face Steaua? Va spun eu, va bate si se va califica in turul II !!!!

«1234510»