Steaua nu a pierdut niciodata titlul in ultima etapa cand s-a aflat pe primul loc, Rapid nu a castigat niciodata titlul cand s-a aflat pe locul 2 inaintea ultimei etape!
"N-am trait niciodata asa ceva. O nebunie fara margini. Pai, cand au venit Rapid si Dinamo, daca au fost 3 oameni", a comentat unul dintre jandarmi
gsp.ro
Steaua VICTORIEEE!!!
STEAUAMANIA CUCERESTE Romania!!!
