Campionii ,Campioniii ...OLE OLE OLEEEE :lol:
Forza Steaua :lol:
Campionii ,Campioniii ...OLE OLE OLEEEE :lol:
Forza Steaua :lol:
http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=main&lang=ro
este un buton cu asculta meciul deocamdata nu merge dar sper sa mearga cand incepe meciul.
gata...ma duc la TV,vb la pauza,sper sa avem un avantaj de 2 goluri cel putin ,sa numai am emotii :lol:
Hai Steaua !!!!!!!!!!!!!!
Carlos - Ogararu Goian Ghionea P.Marin - Nicolita Radoi Paraschiv Cristocea - Dica Iacob
Vaslui 0-3 Steaua
CAMPIONII OLE OLE OLE , DUPA MECI LA UNIVERSITATE
a inceput transmisia pe tvri/webcast, deocamdata nu l-au taiat... sper sa uite de el... HAI Steaua!!!
... l-au taiat... nenorocitzii dreaq... data trecuta cand a jucat sportul cu rapid l-au lasat.. asta e... ![]()
![]()
![]()
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Radoi
Corect! A fost 11m! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
GOLLLLLL BAAAAAAAA . CAMPIONII CAMPIONII OLEE OLEEE OLEEE
Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllll
2-0 I love you Steaua!
2-0 [...]
Editat. Moderatorii
Nu a fost ofsaid! CE GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! NICOLAEEEEEE DICAAAAAAAAAA NICOLAEEEEEEEEEEEE DICAAAAAAAAAAAAAAA NICOLAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL SUNTEM CAMPIONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
2-0 CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FI :wink:
2-0!
Rapid a ramas in 10 dupa eliminarea lui Daniel Niculae.
Spre 24!!
UFFFFFFFFFFFF , CREDEAM CA LUAM GOL!
Inca o eliminare la Rapid! Marius Constantin si-a luat zborul de pe teren. ![]()
MILOGII TOT MILOGI JOACA IN 8 JUCATORI . SUNTEM CAMPIONIIIIIIIIIIIIIII
A fost eliminat si Merius constatin numai e nici Niculae si noi conducem cu 2-0 MORI TIGANE!!!!!!!!1
forza Steaua!!!!ati vazut ce e la rapid???cand se iau la bataie pe teren aia de la antena baga reclame :lol: am avut si vom avea mereu,boala pe milogi!!!!!niculae=javra ordinara! :twisted: :lol: SPRE 24
Li s-a urcat FRUSTRAREA in gat cand au auzit ca e 2-0!
HAHAHA! si cand o sa-l vad pe Lucescu si Moldovan plangand din nou iar o sa mor de ras :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .Muriti mah , in B cu voi , pt voi titlu e un mit!!!!!!!!
2-0 pt Steaua !!! :lol: :lol: :lol: Titlul 23 e al nostru !!!
EUROPA INTERZISA MILOGILOR!!!
UUUU CAMPIONIIII CAMPIONIIII !
ce fac milogii ?? joaca in 9 cu tot cu portaru ??
Sper sa mai fie eliminati cativa !!!
urat e cu modul TEXT da tot e bine si asa !!
La universitate !! cu totii la Universitate!!
Mai dam si golul trei si la cum merg lucrurile poate asista la o noua Poli( adica meciul acela 8-1 pt Steaua :lol: :lol: :lol: )