FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-4

«13456710»
DTP-Ludacris07.06.2006 13:33

Campionii ,Campioniii ...OLE OLE OLEEEE :lol:

 

Forza Steaua :lol:

tony-s07.06.2006 13:44

http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=main&lang=ro

 

este un buton cu asculta meciul deocamdata nu merge dar sper sa mearga cand incepe meciul.

DTP-Ludacris07.06.2006 13:54

gata...ma duc la TV,vb la pauza,sper sa avem un avantaj de 2 goluri cel putin ,sa numai am emotii :lol:

 

Hai Steaua !!!!!!!!!!!!!!

Agy_2307.06.2006 13:56

Carlos - Ogararu Goian Ghionea P.Marin - Nicolita Radoi Paraschiv Cristocea - Dica Iacob

Vaslui 0-3 Steaua

Ionutdal07.06.2006 13:59

CAMPIONII OLE OLE OLE , DUPA MECI LA UNIVERSITATE

colaps07.06.2006 14:01

a inceput transmisia pe tvri/webcast, deocamdata nu l-au taiat... sper sa uite de el... HAI Steaua!!!

 

 

... l-au taiat... nenorocitzii dreaq... data trecuta cand a jucat sportul cu rapid l-au lasat.. asta e... :(:(:(

Ionutdal07.06.2006 14:10

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Radoi

***alex***07.06.2006 14:10

Corect! A fost 11m! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

Agy_2307.06.2006 14:12

GOLLLLLL BAAAAAAAA . CAMPIONII CAMPIONII OLEE OLEEE OLEEE

winner_00707.06.2006 14:14

Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

llllllllllllllllll

2-0 I love you Steaua!

Agy_2307.06.2006 14:15

2-0 [...]

 

Editat. Moderatorii

***alex***07.06.2006 14:15

Nu a fost ofsaid! CE GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! NICOLAEEEEEE DICAAAAAAAAAA NICOLAEEEEEEEEEEEE DICAAAAAAAAAAAAAAA NICOLAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Ionutdal07.06.2006 14:15

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL SUNTEM CAMPIONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

winner_00707.06.2006 14:17

2-0 CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FI :wink:

Bogdan4Steaua07.06.2006 14:18

2-0!

 

Rapid a ramas in 10 dupa eliminarea lui Daniel Niculae.

 

Spre 24!!

winner_00707.06.2006 14:20

UFFFFFFFFFFFF , CREDEAM CA LUAM GOL!

Bogdan4Steaua07.06.2006 14:21

Inca o eliminare la Rapid! Marius Constantin si-a luat zborul de pe teren. ;)

Ionutdal07.06.2006 14:21

MILOGII TOT MILOGI JOACA IN 8 JUCATORI . SUNTEM CAMPIONIIIIIIIIIIIIIII

winner_00707.06.2006 14:22

A fost eliminat si Merius constatin numai e nici Niculae si noi conducem cu 2-0 MORI TIGANE!!!!!!!!1

korynna07.06.2006 14:23

forza Steaua!!!!ati vazut ce e la rapid???cand se iau la bataie pe teren aia de la antena baga reclame :lol: am avut si vom avea mereu,boala pe milogi!!!!!niculae=javra ordinara! :twisted: :lol: SPRE 24

***alex***07.06.2006 14:23

Li s-a urcat FRUSTRAREA in gat cand au auzit ca e 2-0!

winner_00707.06.2006 14:25

HAHAHA! si cand o sa-l vad pe Lucescu si Moldovan plangand din nou iar o sa mor de ras :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .Muriti mah , in B cu voi , pt voi titlu e un mit!!!!!!!!

strezahuzum07.06.2006 14:26

2-0 pt Steaua !!! :lol: :lol: :lol: Titlul 23 e al nostru !!!

EUROPA INTERZISA MILOGILOR!!!

Minimus07.06.2006 14:27

UUUU CAMPIONIIII CAMPIONIIII !

 

ce fac milogii ?? joaca in 9 cu tot cu portaru ??

 

Sper sa mai fie eliminati cativa !!!

 

urat e cu modul TEXT da tot e bine si asa !!

 

La universitate !! cu totii la Universitate!!

winner_00707.06.2006 14:28

Mai dam si golul trei si la cum merg lucrurile poate asista la o noua Poli( adica meciul acela 8-1 pt Steaua :lol: :lol: :lol: )

«13456710»