FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu un ochi in curtea contracandidatelor la locul 2

«14567847»
Stryker03.06.2006 13:50
Uitandu-ma la ce meciuri urmeaza am remarcat un detaliu interesant...clujul va juca etapa vitoare la Bistrita nimeni altul decat unul dintere vasalii traditionali ai rapidului...deci ne putem da seama de unde isi recupereaza punctele CFR-istii...

 

Si uite ca am avut dreptate...gloria 1-2 CFR...blatisti nenorociti...oare nimeni nu vede??

manuela04.06.2006 18:27

Dc apara Stancioiu cum apara in prima repriza...cred ca ii devin fan!!! Hai Sportul!!Un egal...atat :lol:

sorin_77704.06.2006 18:30

Bun jocul lui Stancoiu...

Pe de alta parte Nae nu vrea sa mearga in Europa... :cry: Foarte curioase acele faze in care a ramas singur cu Coman practic... Daca era in locul lui Mazilu... dar nici cu noi nu a jucat...

Minimus04.06.2006 18:46

Sportu poate sa dea gol si sper sa dea!, dar mai mult decat atat ... Moldovan ar trebui sa primeasca cartonas rosu!!! are niste reactii total neavenite!!

Dj04.06.2006 18:46

ne ramane ultima etapa.batem si suntem campioni

Minimus04.06.2006 18:48

Ne bucuram la Vaslui ... :) oricum cine rade la urma rade mai bine ...

Dj04.06.2006 18:51

cat de terminati sunt mizeriile astea rapidiste.tot meciul au injurat Steaua in loc sa isi incurajeze echipa lor.si cica sa nu le mai zicem tigani.....

:twisted:

***alex***04.06.2006 18:52

Se decide miercuri... :(

manuela04.06.2006 18:54

Mare nesimtzit e Moldovan asta

Bogdan4Steaua04.06.2006 19:01

3-0. Titlul se joaca in ultima etapa. Nu pot sa nu observ ca atat Moldovan cat si Rada trebuiau eliminati, cel de-al doilea pentru un fault asemanator cu cel facut impotriva lui Radoi in meciul din tur, nesanctionat de acelasi Alexandru Tudor.

Dj04.06.2006 19:03

nu mai conteaza.totul depinde de noi..de altfel si pana acum ..tot de noi a depins..asa k..

DTP-Ludacris04.06.2006 19:05

Lasa ca e mai frumos asa....sa spere la titlul pana ultima etapa...iar dak (Doamne fereste) pierdem...inseamna ca NU meritam titlul...(nu k l-ar merita Rapidistii)

 

Forza Steaua

Minimus04.06.2006 19:08

Corect Ludacris , daca Steaua pierde titlul la Vaslui inseamna ca nu-l merita.

 

ahh si nu pot sa nu remarca ca milogii tot meciul au avut ceva de impartit cu Radoi al nostru iar noi nu avem voie sa ne luam la revedere de la Ogararu :((

DTP-Ludacris04.06.2006 19:16

Pai..ce sa faca altceva? Sunt si ei gelosi ca in viata lor nu au avut in lot un jucator ca Radoi...

I.N.Money04.06.2006 19:29

Cata bucurie pe ei,acum sunt artficii... :lol:

Virgil04.06.2006 19:33

Le aud si eu tocmai din centru.

bodanelu04.06.2006 19:39

meciul a fost unul frumusel, cursiv... dar vreau sa`l acuz pe Tudor de 4 faze:

1) Eliminat Moldovan la faza cu intrarea criminala asupra lui Balan

2) Penalti nu a fost. Niculae l`a calcat pe fundasul sportului

3) Nu a fost fault la faza din care s-a executat lovitura si a rezultat primul gol

4) eliminare Rada

 

Oare o sa pateasca rapidul ceva pt injurile aduse Stelei si capitanului nostru pe parcusul meciului? Pe Niculae l`au dat in direct cand striga .... Steaua la un corner...

I.N.Money04.06.2006 20:37

Pentru ei,o participare in Europa ii dezavantajeaza deoarece costa deplasarile,prime,etc.

Pacat insa ca au avut un retur foarte bun,dar au un patron prea zgarcit.

***alex***05.06.2006 07:49

Inca o dovada a tiganimii de pe stadionul de SUB podul grant a fost confirmata si de Vasile Siman, care a declarat aseara la Recurs ca in toate stadioanele pe care a fost pana acum, nu a vazut astfel de suporteri care sa scuipe in continuu banca tehnica, sa injure 90 de minute jucatori sau patroni de echipa. A zis bine ca echipa si-a imbunatatit jocul in fotbal, dar la capitolul comportament tot acolo au ramas, si vor ramane!

Dj05.06.2006 10:02

La finalul partidei, Rãzvan Lucescu era mulțumit de rezultat și a trimis sãgeți cãtre rivalii din Ghencea: "A fost diferențã de joc, de ritm și de comportament fațã de alte echipe care au jucat de la ora opt și jumãtate".

 

brunetul de Razvan Lucescu are dreptate in privinta atitudinii.adevarul e k milogii au injurat permanent Steaua iar ai nostri si`au vazut de jocul lor..asa slab cum a fost...fara sa zica nimic de altii.poate sunt prea neimportanti aviarii k sa mai fie bagati in seama?

 

"Adversarii noștri s-au obișnuit sã facã tãmbãlãu pentru a distrage atenția de la ceea ce fac ei"

 

tot noi facem.ce nesimtit...razvane ... esti un BOU

Bogdan4Steaua18.06.2006 02:43

Rapid se destrama. Au plecat: D. Niculae, antrenorul R. Lucescu(cu tot staff-ul tehnic), Pancu, probabil Moldovan si Constantin.

 

In mod normal am scapat de o contracandidata la titlu in sezonul urmator. Nu cred ca Lucescu Jr. va face performanta la Poli.

ady4steaua18.06.2006 07:03

...ai mare drepatate :D ...am scapat de rapid si de infumuratii de la **** :lol:

weeezer_2018.06.2006 08:07

da dar vine "Martorii lu' Iehova" se pare... se-alege praful de adversarii lor... yeah, right... :twisted:

***alex***23.06.2006 11:48

Hibernian ( Malta ) - Dinamo si Rapid - Sliema Wanderers ( Malta ).

 

P.S. Dinamo Tirana - CSKA Sofia

Ayrton23.06.2006 11:51

alex,

Este Hibernians din Malta, nu Hibernian din Scotia!

Adversar usor!

«14567847»