Uitandu-ma la ce meciuri urmeaza am remarcat un detaliu interesant...clujul va juca etapa vitoare la Bistrita nimeni altul decat unul dintere vasalii traditionali ai rapidului...deci ne putem da seama de unde isi recupereaza punctele CFR-istii...
Si uite ca am avut dreptate...gloria 1-2 CFR...blatisti nenorociti...oare nimeni nu vede??
