Nu cred ca, cainii au primit bani de la Urziceni, Petrescu nu s-ar cobori la un asemenea nivel; oricum, pentru mine sarbatoarea aia a lor a fost cam penibila!!
Nu cred ca, cainii au primit bani de la Urziceni, Petrescu nu s-ar cobori la un asemenea nivel; oricum, pentru mine sarbatoarea aia a lor a fost cam penibila!!
Eugen Trica si Ioan Andone au semnat contracte cu CFR Cluj. Se intaresc clujenii...
Ah, daca am putea sa luam si noi macar un fundas dreapta si un mijlocas dreapta...
Nea Copos, ce face Rapidu'? Bate cu 3-0 pe National? Sau invers... ![]()
Cat s-a terminat meciul Rapidului?
Bate cu 4-0... sa nu fie suparat Copos! :twisted:
Nu stiu de ce am impresia ca a fost unul dintre cele mai tari blaturi...
Rapidu a pierdut cu 4-0...
A fost cu siguranta blat. FC National avea nevoie de puncte pentru a scapa cu o depunctare cat mai mica in Liga secunda. Probabil ca aceasta e plata pentru ca bancarii s-au dat la o parte in fata Rapidului in editia trecuta de campionat.
La cat de buni is baietii de sub pod, oricum nu realizau nimic.
@Bogdan4Steaua chiar discutam cu un rapidist aseara la finala CL si l-am intrebat ce a facut Rapidul. Si el imi raspunde: "Blat, dar ce n-am inteles, de ce cu 4-0? Nu putea sa fie 1-0?"
PS: S-a incheiat sezonul. In urmatorul tragem la locul 1. deci, trebuie schimbat titlul topicului din nou! ![]()
"Meciul a fost influentat de doi escroci, tata si fiu (n.r. - Gheorghe si Augustus Constantin). Nu-mi cereti sa le rostesc numele. Cu unul m-am întâlnit în ziua jocului si i-am cerut doar sa-mi dea ceea ce e al meu. M-a privit în ochi si m-a mintit, spunând ca asa va fi." - Marian Iancu Jilava dupa **** AEK Bragadiru - CrRapid
Eu chiar nu inteleg cu ce a gresit arbitrul la acea faza... se vede clar pe reluari cum Pantilimon se uita unde merge mingea si cand intra in poarta incepe sa se rostogoleasca de "durere" !
O fi vrut Jilava sa ii bage arbitrul mingea in poarta sa aiba 2 suturi pe poarta(ca nu a fost in stare decat Mansour sa dea un sut pe poarta la sfarsitul primei reprize).
Mi se face scarba de acest puscarias :!:
Asa s-a scos si balena aia de Iancu, sa nu rada lumea de echipa aia a lui!
Campionatul s-a incheiat, topic-ul nu isi mai are rostul. Vom incepe un nou topic odata cu startul viitorului sezon.