FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu un ochi in curtea contracandidatelor la locul 2

«1454647»
IONUTZ-CIPRIAN21.05.2007 14:35

Nu cred ca, cainii au primit bani de la Urziceni, Petrescu nu s-ar cobori la un asemenea nivel; oricum, pentru mine sarbatoarea aia a lor a fost cam penibila!!

weeezer23.05.2007 12:38

Eugen Trica si Ioan Andone au semnat contracte cu CFR Cluj. Se intaresc clujenii...

Ah, daca am putea sa luam si noi macar un fundas dreapta si un mijlocas dreapta...

c.ronaldo1723.05.2007 15:41

Nea Copos, ce face Rapidu'? Bate cu 3-0 pe National? Sau invers... :)

korynna23.05.2007 16:45

Cat s-a terminat meciul Rapidului?

El Nino_923.05.2007 16:46

Bate cu 4-0... sa nu fie suparat Copos! :twisted:

bodanelu23.05.2007 18:10

Nu stiu de ce am impresia ca a fost unul dintre cele mai tari blaturi...

inches23.05.2007 20:58

Rapidu a pierdut cu 4-0...

Bogdan4Steaua23.05.2007 22:50

A fost cu siguranta blat. FC National avea nevoie de puncte pentru a scapa cu o depunctare cat mai mica in Liga secunda. Probabil ca aceasta e plata pentru ca bancarii s-au dat la o parte in fata Rapidului in editia trecuta de campionat.

c.ronaldo1724.05.2007 04:30

La cat de buni is baietii de sub pod, oricum nu realizau nimic.

bodanelu24.05.2007 07:48

@Bogdan4Steaua chiar discutam cu un rapidist aseara la finala CL si l-am intrebat ce a facut Rapidul. Si el imi raspunde: "Blat, dar ce n-am inteles, de ce cu 4-0? Nu putea sa fie 1-0?"

 

PS: S-a incheiat sezonul. In urmatorul tragem la locul 1. deci, trebuie schimbat titlul topicului din nou! :D

Dj.P@uL27.05.2007 08:44

"Meciul a fost influentat de doi escroci, tata si fiu (n.r. - Gheorghe si Augustus Constantin). Nu-mi cereti sa le rostesc numele. Cu unul m-am întâlnit în ziua jocului si i-am cerut doar sa-mi dea ceea ce e al meu. M-a privit în ochi si m-a mintit, spunând ca asa va fi." - Marian Iancu Jilava dupa **** AEK Bragadiru - CrRapid

 

Sursa ProSport

 

Eu chiar nu inteleg cu ce a gresit arbitrul la acea faza... se vede clar pe reluari cum Pantilimon se uita unde merge mingea si cand intra in poarta incepe sa se rostogoleasca de "durere" !

 

O fi vrut Jilava sa ii bage arbitrul mingea in poarta sa aiba 2 suturi pe poarta(ca nu a fost in stare decat Mansour sa dea un sut pe poarta la sfarsitul primei reprize).

 

Mi se face scarba de acest puscarias :!:

IONUTZ-CIPRIAN28.05.2007 14:56

Asa s-a scos si balena aia de Iancu, sa nu rada lumea de echipa aia a lui!

Bogdan4Steaua28.05.2007 15:11

Campionatul s-a incheiat, topic-ul nu isi mai are rostul. Vom incepe un nou topic odata cu startul viitorului sezon.

«1454647»