FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu un ochi in curtea contracandidatelor la locul 2

«144454647»
inches13.05.2007 16:30

1-1 (minutul 65) cred ca Rapidul este complet Out. (Vai de ei ce portari)!

c.ronaldo1713.05.2007 17:09

Daca CFR bate Gloria, Iasul sau Farul, ori face egal cu toate trei, ei se duc in Cupa UEFA.

cornisa5813.05.2007 18:10
Daca CFR bate Gloria, Iasul sau Farul, ori face egal cu toate trei, ei se duc in Cupa UEFA.

 

 

Hai sã lãsãm pe CFR si Gloria sã facã un meci egal și nu mai avem nici o emoție

 

steagcruce2
inches13.05.2007 20:05

Am o impresie care poate ca nu este asa cum cred eu, dar mi se pare ca Dinamo se califica in LC in cazul in care Milan AC cistiga CL. De ce ? Pentru ca, daca va iesi asa, Liverpool nu o sa fie bagata automat in LC in grupe, ca anul trecut, si atunci, Milan find deja calificata direct in grupe prin intermediul campionatului italian, Ham-hamii vor fi calificati direct in grupe.

 

Daca nu am dreptate sa ma contrazica cineva.

 

Mersi!

Bogdan4Steaua13.05.2007 23:12

Te inseli. Dinamo nu are cum sa se califice direct in Grupele UCL anul acesta. Joaca tur preliminar indiferent care va fi deznodamantul finalei.

c.ronaldo1714.05.2007 05:08

Milan nu e calificata direct in grupe. E pe locul 3 in Italia.

inches14.05.2007 10:22

Pardon. Este adevarat, Milan este pe 3 si Roma pe doi. Asa ca Ham Ham FC va trebui sa dea de o echipa adevarata ca sa se califice. :D :D

Wally14.05.2007 12:15

Insa in sezonul viitor campioana Romaniei se va califica direct in grupe, indiferent de cine castiga UCL, nu? Eu asa stiu...

c.ronaldo1714.05.2007 12:36

@Wally

 

Da, e adevarat...

Wally14.05.2007 12:37

Inseamna ca sezonul viitor nu avem voie sa ratam titlul :P

mircea_zion14.05.2007 15:05

Pe ce program este CFR cu Otelul?

Wally14.05.2007 15:35

CFR cu Gloria vrei sa zici! E pe National TV.

mircea_zion14.05.2007 16:37

da stiu , am gresit scuze , e 2-0 pentru CFR.

alice4steauaBUC14.05.2007 22:24

Cred ca ar trebui schimbat numele topicului in "cu un ochi in curtea contracandidatei la locul 2" :lol: pentru ca vb doar de CFR..radepu are sanse nule :lol:

inches15.05.2007 00:51

Cred ca trebuie pur si simplu schimbat numele topicului in "cu un ochi in curtea "inamicilor" Stelei" sau ceva din genul asta. Ca este vorba si de Ham - Ham - FC(spartani rabiari), si de Ciu-Ciu (feroviari milogi sau nu), samd.

Dragoshel15.05.2007 05:41

In acest topic se vorbeste doar de acest retur cand mai avem sanse la locul 2. Pe "ham ham" nu ii mai putem intrece;)

c.ronaldo1719.05.2007 20:06

O echipa care se respecta in meciul care ar fi trebuit sarbatorit. Unirea bate cu 2-1 in Stefan Cel Mare si strica petrecerea campionilor. A doua infrangere a lui Dinamo, si acum se vede clar cum a luat Dinamo acest campionat, cel putin pentru mine.

predatorpulse719.05.2007 20:45

Cred ca stelistul nostru Dan Petrescu, fiind veteran in duelurile Steaua-Dinamo si-a zis "hai sa le stric sarbatoarea asta dinamovista ca parca e prea mult festivism pentru nimic".

 

Dinamo ramane penibila prin faptul ca este premiata de MAI si nu de Ministrul Sportului, ei sunt medaliati de securistii de la serviciile secrete, cele care au distrus Romania si inainte si dupa Revolutie, iar faptul ca ei sunt asociati cu aceste structuri obscure arata ce fel de echipa sunt.

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Motanu D19.05.2007 23:01
Pe "ham ham" nu ii mai putem intrece;)

 

Pe ham-ham i-am intrecut de mult. Si chiar daca au luat un trofeu acum sunt mult in urma.

c.ronaldo1720.05.2007 06:46

Baieti, ia fiti atenti:

 

Diferenta dintre Steaua si Dinamo este de 8 puncte. Anul trecut diferenta dintre Steaua si Dinamo a fost de 10 puncte.

Dragoshel20.05.2007 07:23

Da, si inca nu s-a terminat campionatul! :)))

Bogdan4Steaua20.05.2007 09:55

Eu unul preferam sa fie o diferenta de 25 de puncte, dar sa nu luam bataie in derby-ul din Ghencea.

c.ronaldo1720.05.2007 09:57

Asta ar fi preferat toti.

inches20.05.2007 19:47

Bai eu cred ca ham-ham a primit bani de la Urziceni, ca pe ei nu-i doare ca pierd sau nu, tot campioni ramin. In schimb vai de ei ce ii asteapta la anul in turul 3 de CL, asa ca banii nu sunt suficienti pentru a se intari.

c.ronaldo1721.05.2007 11:12

@inches

 

De unde ai mai scos-o si p'asta?!

 

PS: Bagati si voi emoticonu' ala care rade pe burta.

«144454647»